Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SUNRICE

CO LEPSZE?? Wasa pelnoziarnista czy ciemny chleb bez maki przennej ?????

Polecane posty

Gość SUNRICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile jeszcze będzie tutaj tych tematów??? wszystko jest dobre, waze by w rozsądnych ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą co rozumiesz przez lepsze???? jezeli chodzi o kalorie to wasa ma mniej jeżeli o smak- to sama zdecyduj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkaaa
bedzie tyle tematow ile potrzeba!! jak ci sie nie podoba to nie odpisuje i juz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim
PSZENNEJ, a nie pRZennej i nie ma takiego chleba, zawsze jest z domieszką mąki pszennej no chyba, że sama będziesz piekła według jakiegoś przepisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUNRICE
sory za blad....ale wstyd.....no ja patrze na sklad i tylko kupuje takie co pszennej nie maja, ciezko znalesc ale da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiii
a co macie do pszenicy?? ja nawet wsuwam otręby pszenne i chudnę od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim
a gdzie taki chlebek znalazłaś? praktycznie wszystkie są pszenno-żytnie albo pszenne czytaj też zawsze czy chleb nie ma w swoim składzie karmelu, bo to tylko ma zabarwić zwykły chleb i zrobić z niego pełnoziarnisty, ciemny razowiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUNRICE
np teraz mam taki w domu: firma maria w miekini chleb 100% zytni pieczony na naturalnym kwasie z maki zytniej bez dodatkow spulachniaczy i sr konserwujacych i co on jest zly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostkau
i wlasnie tak sobie mysle co lepsze przy odchudzaniu czy wasa czy taki wlasnie chleb..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim
kapka------> no jeśli jesteś tak naiwna by wierzyć w to, że chleby, które rzekomo są w każdym sklepie są tylko i wyłacznie z mąki ŻYTNIEJ to gratuluję naiwności SUNRISE------> a gdzie go kupujesz? w Astrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale pisze skłąd z czego jest zrobiony!!!! idiotki ze mnie nie rób! akurat w moim osiedlowym sklepie taki zytni jest. i w 4 najblizszych spozywczakach, dalej się nie zapuszczam zresztą.. moge byc naiwna.. ja chleb lubie tylko jasny, jak widze ciemny mam ochote puścić pawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim
no tak się składa, że ja po tych wszystkich PRAWDZIWYCH RAZOWCACH ze sklepów przerzuciłam sięna swój własny i tylko taki jadam od jakiś 5-ciu miesięcy, różnica jest znaczna pod każdym względem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUNRICE
no kupilam w astrze a skad wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamiast 2 kanapek tego razowca wolałabym juz nic nie zjeść albo jedną kanapke z jasnego chleba :o a ze się odchudzam to nie miałam jakiegokolwiek chlebka w ustach od kilku miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim
a bo widziałam na innym topiku, że pisałaś iż mieszkasz koło Astry:) ja też dlatego zapytałam:) koło Astry tej na Horbaczewskiego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUNRICE
no :) a ty widze ze tez z wrocka jak zorientowana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim
no bo też z okolic Astry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych dwóch to zytni..Wasa moim, tylko moim nienarzucanym innym, zdaniem to gówno... ale zytni jest taki troche bleee..chyba, ze lubisz... ja całkiem zrezygnowałam z pieczywa....ale jak juz to lubie taki poł na pół :D kapka..wyluzuj..to ty sie wykłócasz, ze witaminy w tabletkach są złe? I teraz jeszcze z tym chlebem? Ejj..troche samokontroli :) na przyszłość Odchudzasz się..masz silną wole, udaje Ci sie - ok Ale to nie czyni Cie kims lepszym od tych, którzy próbuja dopiero zacząc walke o chudsze - ja. Rozpanoszyłas się na forum i narzekasz, zę jest tyle tych tematów, ze kolejne beznadziejne. Nie pasi to nie wlaź..Siedź w domu, odchudzaj się i nie zrzędź..ok? Trzeba byc miłym dla ludzi...i im pomagac. To, ze ty zjadłaś w czasie odchudzania wszystkie rozumy to nie znaczy, zę inni tez..maja go jeszcze wiec pytaja by błedów nie popelniac...bo kto pyta - nie bładzi. I takie pytanie o Wasa czy zytni chleb - niby w niczym nie przeszkadza..sama bym była jeszcze rok temu ciekawa co wybrac, a ty zaraz włazisz tu i wyrzut... Take it easy koleżanko... i powodzenia w odchudzaniu :D 🖐️ p.s. stres podobno powoduje że na brzuchu tworzy sie fałdka...nie wazne czy jest dieta czy nie..więc uważaj by i tobie sie nie zrobiła jak siedzisz na forum i bulwersujesz sie koleinym dodupnum tematem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się o żaden chleb nie wykłucam! sama wyluzuj!!!!! kazdy ma mieć prawo swoje zdanie. co nie wolno mi nie lubić ciemnego chleba??? lol! a co do tabletek!!! sama piszesz ze niektórzy popełniają błędy to napisałam ze witaminy w tabletkach nie są dobre, ale Ty święcie przekonana o ich swietności musiałaś odrazu sie oburmuszyć i załozyć nowy topik tylko dlatego ze ktoś uwaza inaczej niż Ty??????????? ps: nie podobają mi się tylko Twoje topiki bo są durne :o więc nie wszystkie nie wszystkie! móz za siebie następnym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to Sunrice załozyła ten topick...:P mało o mnie wiesz..jestem tu dłuzej niz rok na forum..i odchudzam się dłuzej nić ty zapewne...i z chleba zrezygnowałam juz w maju ubiegłego roku więc jak moge pytac czy lepszy Wasa czy zytni? i sojrz troch yżej, co? \" Milunia24 z tych dwóch to zytni..Wasa moim, tylko moim nienarzucanym innym, zdaniem to gówno... ale zytni jest taki troche bleee..chyba, ze lubisz... ja całkiem zrezygnowałam z pieczywa....ale jak juz to lubie taki poł na pół\" o...wypowiedziałam się..ale ty czytać chyba nie umiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×