Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co po ciazy moze blokowac odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość

Urodzilam 6 miesiecy temu. Na poczatku pare kg poszlo szybko ale zostalo jeszcze pare kg a i przed ciaza wage mialam w gornej granicy bmi. Karmie piersia, to niby ulatwia odchudzanie. Odzywiam sie zdrowiej niz przed ciaza. Przede wszystkim unikam smieciowego jedzenia, smazonego, slodyczy. Gotuje w domu. Nie jem wieczorami. Zaczelam chodzic na spacery. Dosyc szybkim tempem. Zaczelam po kilka km a teraz juz srednio 10- 15 km. A waga stoi wlasciwie w miejscu... Dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kp wzmaga apetyt. Śpisz sobie wszystko co w poszczególnym dniu zjadłaś. Może posiadasz za dużo między posiłkami. Rozłóż sobie jedzenia na 4-5 posiłki. Ogranicz węglowodany . Jedz dużo białka i warzyw. Powinno pomóc. Druga kwestia może za mało jesz i organizm magazynuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Polecam stronkę osoby która sama schudła 40kg https://www.fitczaja.pl/blog gdzie w pierwszym artykule wyjaśnione są pojęcia takie jak • zdrowe jedzenie • utrata wagi • utrata tkanki tłuszczowej a które nie oznaczają tego samego! Polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak łatwo jest zrzucić kilogramy po ciąży... Wiem coś o tym :/ Chociaż u mnie chyba najgorsza była luźna skóra na brzuchu i rozstępy. Udało mi się z tym uporać dopiero gdy trafiłam do kliniki Estetica Nova na zabieg laserem Icoone. Trzeba trochę pochodzić i trochę zapłacić, ale efekty jakie mam dziś są warte każdej minuty i każdej złotówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Ja po ciąży strasznie przytyłam do 106kg lekarka nie wiedziała od czego. Poszłam do endokrynologa i okazało się że po ciąży mam zaburzenia hormonalne i niedoczynność tarczycy - wtedy się grubnie. Podstawowe badania to TSH , FT3, FT4( na tarczyce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie skończyłam dietę wspomaganą Foreverslimem .Przez trzy miesiące udało mi się schudnąć 13 kg dla mnie wynik kiedyś niewyobrażalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swoich tabletek odchudzających jestem bardzo zadowolona.Foreverslim pomógł mi pozbyć się nadwagi.Była również dieta i regularny ******le bez Foreverslimu to wszystko nie było by takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×