Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosssi

COLA LIGHT

Polecane posty

Gość rosssi

slyszalam od kilku osob,ze cola light przyspiesza metabolizm,pomaga schudnac.jednak nie chce mi sie w to wierzyc.co o tym myslicie?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna bzdura
to świnstwo jakich malo. tylko niegazowana woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota678
może pomaga schudnąć osobom , które zwykle piły zwykła colę i zamieniły ją na light?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosssi
tez mi sie tak wydaje,ze to niemozliwe,ale dla pewnosci chcialam spytac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdziaaaaaa
miom zdaniem to brednie że ma tak mało kalorii. nie wierzę w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję colę light (nawet teraz o smaku Cherry), odkąd jestem na keto, ale nie dlatego, że odchudza (bzdura), tylko dlatego, że cała puszka ma tylko 2 kcal :D Na dietach moich wszystkich wczesniejszych (parę ladnych miesięcy) pilam tylko wode i herbaty rożne, więc teraz, jak sie dowiedzialam, że mozna tę colę pić na diecie (ma 0 węglowodanow) - to piję jej po 7 puszek dziennie ;) Cola zawiera kofeinę, wiec mozne dlatego niektorzy wpadli na pomysl, ze mo\\ze odchudzać. Bzdura. Tej kofeiny jest tam tyle co kto napłakał, więc tak jkaby jej nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja w coli light najbardziej lubię skład :D obejrzyjcie sobie - zero wszystkiego... żenada, z czego to jest? same barwniki, CO2 i inne śmieci... oczywiście też czasem piję, ale już wolę zwykłą colę, tak przynajmniej jest zwykły cukier ;) a czy odchudza? nie sądzę, najpierw Wam żołądek wypali kwas ortofosforowy ;) potem zaczniecie chudnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jak by ktoś
wprowadzil na rynewk "smalec light" czy słonine "figura" też byście sie na to nabieraly... troche rozumu zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombowiec
light polega na tym, ze nie ma cukru....czyli jednak może "odchudzić" kogoś kto pił zwykła cole....tez rozum Tobie by sie przydał...nie bądż wredna. Cola light tez jest dobra dla cukrzyków, gdy do wyboru ma tylko gazowane napoje (np w kinie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czym oni ja słodzą
przecież jest słodka wiec czyms musza ją słodzić.. a słodziki maja kalorie i to więcej niż cukier.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
nie, słodziki nie mają więcej kcal niż cukier :> słodzik w jednej pastylce ma mniej niż jedną kcal ale żeby cola light miała właściwości odchudzające, nie sądzę ;) ale jest fajna, jak ma się ochotę na coś innego niż woda czy herbata lift też jest słodzony aspartamem i ma podobną ilość kalorii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×