Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PUERHKA

czerwona herbata TEST NA ZYWO

Polecane posty

Gość PUERHKA

witam, od dzisiaj przez najblizsze 5 dni bede testowac picie herbaty czerwonej,zamierzam pic codziennie 5-6 kubkow herbaty, przy tym jesc normalnie i wazyc sie codziennie jednak ,najwazniejsze bedzie wazenie po 5 dniach. waga startowa 60,5 kilka lat temu pilam i u mnie poskutkowalo. czy ktos ma podobne doswiadczenia lub chcialby sie przyłaczyc ? zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
Witam, wczoraj wypitych 5 herbbatek, powiem wam ze jest to bardzo wciągajęce, na prawde nie jest problemem wypicie tylu kubków, mogłabym więcej. Kupiłam na prawde smaczną czerwoną herbate z cytryną. waga startowa: 60,5 waga po I dniu : 59,6 milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Gosiaczek :-) dziekuje za wiadomosc. Chętnie spróbuje ! Pewnie trzeba kupic ja w aptece ? Dzisiaj na pewno poszukam i zakupie :-) waga startowa: 60,5 waga po I dniu : 59,6 waga po II dniu : 59,4 cel:57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłabyś napisać co i ile jesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkkka
Na mnie o wiele lepiej wpływała zielona kawa, bo mój metabolizm wyraźnie przyspieszał. Jednak ten smak nie za bardzo mi odpowiadał i znalazłam dobry zamiennik - IQgreen, działa tak samo jak kawa i jest z naturalnych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Witam, weekend to chyba zmora wszystkich odchudzajacych sie :-) U mnie tez polecialo jakies ciastko , chrupki, kawałek kinder bueno ale jest ok ! nie stosuje diet specjalnej diety, ale tez uwazam ze jem w miare zdrowo, a od dzisiaj zamierzam jeszcze bardziej sie przyłozyc do lepszego jedzenia. Pomimo ze to nie jest specjalna dieta to jesli chcecie to moge wrzucac tu od dzisiaj lub jutra to co jadłam ?chce ktoś ?? Milego dnia ! waga startowa: 60,5 waga po I dniu : 59,6 waga po II dniu : 59,4 waga po IV dniu : 59,4 cel:57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
hej, za mna 5 dni picia czerwonej herbaty :-) Wynik -1,2 kg ! jak dla mnie ok ...tym bardziej ze nie trzmałam żadnej diety. Brzuch jest bardziej płaski i jestem zadowolona! wczoraj kupilam herbate z pokrzywy z jezyną i zamierzam pic przed snem, nie jest zła! dam rade ! :-) Moje wczorajsze menu : - kawa rozpuszczalna z mlekiem i cukrem 2 łyz - poł bulki białej i jajecznica z jednego jajka - grubsza kromka ciemnego chleba ze słonecznikiem z pastą z suszonych pomidorów - makaron z pesto zielonym - duzy kawalek ciasta z masą kajmakową i bita banoffee pie, pyszne ciasto jak ktos lubi bardzo słodkie , polecam ( moje ulubione)+ kawa -kromka chleba z pasta z pomidorów j.w. herbata czerwona i z pokrzywy tak to wyglądało, wydaje mi sie ze efekty sa ZADOWALAJACE jak na takie jedzenie :-) co myslicie ?? waga startowa: 60,5 waga po I dniu : 59,6 waga po II dniu : 59,4 waga po IV dniu : 59,4 waga po V dniu : 59,3 cel:57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
Ja kupiła z taką z cytryną i na prawdę Murat dobra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PHUERKA
hej, u mnie dzisiaj znowu mila niespodzianka na wadze :-) oby tak dalej, bardzo motywujące zobaczyc ze to co sie robi przynosi efekt ! Moje wczorajsze menu : -kawa z mlekiem i cukrem -dwie kromki ciemnego pieczywa z pastą pomidorową - mega porcja makaronu z sosem pomidorowym -banan - sałatka warzywna z serem białym i kromka chleba *herbata czerwona *herbata z pokrzywy waga startowa: 60,5 waga po I dniu : 59,6 waga po II dniu : 59,4 waga po IV dniu : 59,4 waga po V dniu : 59,3 waga po VI dniu: 59,0 cel:57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
jestem, jestem.... nie poddalam sie . pije pije i jeszcze raz pije !! dzisiaj niestety nie moglam sie zwazyc ale jutro z rana zrobie to ! wczorajsze menu takie samo jak dnia poprzedniego! do jutra ? a moze ktos sie dołączy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja się chętnie dolacze ale dopiero od dzisiaj zaczynam po przeczytaniu twoich rezultatów jestem pod wrażeniem i co wazylas się dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saturn 1
Ja również startuje od jutra , jestem ciekawa wyników. Nadmienię ze jem trochę więcej niż Ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też.Jem trochę więcej ale od wczoraj się ograniczam . Jem mniejsza porcje i nie podjadam między posiłkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, zapraszam serdecznie, razem bedzie razniej. powiem wam ze ja chyba sie uzalezniam od tej herbaty, mam ochote pic ja caly czas i ciągle po nią siegam , wczoraj wypilam baaardzo duzo. Zaktualizowałam swoją stopke , Moze tez zrobicie sobie swoje stopki , waga początkowa cel i bedziemy wpisywac postępy. Macie ochote zebysmy wpisywai tutaj tez swoje menu ? u mnie wczoraj : -kawa z mlekiem - dwie kanapki, jedna z wedlina drobiowa i pomidorem, druga z serkirm smietankowym, - makaron z pesto i łososiem wędzonym - sałatka z kawalkiem piersi z kurczaka -sałatka z białym serem do sałatek dodaje olej i przyprawy - w miedzy czasie pare gryzów banana to chyba wszystko waga startowa: 60,5 waga po I dniu : 59,6 waga po II dniu : 59,4 waga po IV dniu : 59,4 waga po V dniu : 59,3 waga po VI dniu: 59,0 waga po IX dniu :58,7 cel:57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
hej dziewczyny, zapraszam serdecznie, razem bedzie razniej. powiem wam ze ja chyba sie uzalezniam od tej herbaty, mam ochote pic ja caly czas i ciągle po nią siegam , wczoraj wypilam baaardzo duzo. Zaktualizowałam swoją stopke , Moze tez zrobicie sobie swoje stopki , waga początkowa cel i bedziemy wpisywac postępy. Macie ochote zebysmy wpisywai tutaj tez swoje menu ? u mnie wczoraj : -kawa z mlekiem - dwie kanapki, jedna z wedlina drobiowa i pomidorem, druga z serkirm smietankowym, - makaron z pesto i łososiem wędzonym - sałatka z kawalkiem piersi z kurczaka -sałatka z białym serem do sałatek dodaje olej i przyprawy - w miedzy czasie pare gryzów banana to chyba wszystko waga startowa: 60,5 waga po I dniu : 59,6 waga po II dniu : 59,4 waga po IV dniu : 59,4 waga po V dniu : 59,3 waga po VI dniu: 59,0 waga po IX dniu :58,7 cel:57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Witam. A jaką herbatę pijesz ekspresową czy liściastą? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
Hej Aga,pije ekspresowa :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ci to idzie puerha no ja tak ze kupiłam dziś expresowa czerwona i pokrzywe na noc do picia jem lzejsze posiłki cwicze 20 minut dziennie i zobaczymy Waga początkowa 75 kg Jutro się zwaze rano i dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
Ja nie ćwiczę :-) ale mam trochę ruchu bo mam małe dziecko, zbieram się do robienia brzuszków bo tak na prawdę najbardziej mi na wyglądzie brzucha zależy .ile udało ci się wypić dzisiaj herbaty ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rano zielona potem 2 czerwone i teraz pije z pokrzywy ale tez duzo wody niegazowanej. Czuje sie lzejsza . Ja tez mam dziecko ale juz nie takie male i dlatego malo przy nim roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 45
Witam koleżanki! Zaczynam od dzisiaj . Waga startowa 67 Cel: 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś weszłam na wagę 1 kg mniej i choć wiem że to woda to się Nie poddaje . Rano herbata zielona i czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się dobrze jedząc lekkie posiłki i zdrowe mimo że mi żołądek ściska daje radę :) wiem że warto bo do lata chce schudnąć 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
witajcie, powiem szczerze ze u mnie dzisiaj spadek formy, kiepska noc( dziecko ząbkuje) boli glowa i w dodatku brak spadku wagi.ale to raczej moja wina bo weekend jedzeniowo byl kiepski. A moze to tez sprawdka zblizającego sie okresu , zobaczymy. dzis poniedzialek i walczymy dalej. Ja juz po sniadaniu i walcze z herbatką . A jak tam u was dziewczyny ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
Halo halo jesteście dziewczyny? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka WWA
Hej a próbowałyście zielonej kawy? U mnie dała mega efekt, wiadomo bez diety i ćwiczeń nawet nie ma co się zabierać za odchudzanie, ale ta kawcia skutecznie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
hej, u mnie wyjasniła sie przyczyna złego samopoczucia i "stojącej w miejscu wagi ". musze wam powiedziec ze choc schudlam niewiele bo w czasie ostatnich ok. 2 miesiecy 3 kg to roznica jest na prawde widoczna. W niedziele załozylam dopasowaną sukienke i efekt był wow ... na prawde jestem zadowolona. Mysle ze gdyby udało mi sie schodnąc do 58 to byłoby juz super a 57 ( wg mnie mało osiągalny cel ) ale byloby cudownie i niczego bym sie nie czepiała. A jak Wam dziewczyny idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUERHKA
Hejka, widze ze zostałam sama... szkoda. nie wpisuje menu bo nie ma dla kogo z dnia na dzien widze rożnice i motywuje mnie to jeszcze bardziej, jutro zrobie wazenie i zobaczymy jak to wygląda :-) Zycze sobie miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś sama , pisz bo motywuje mnie do ostatecznej mojej decyzji , aby w końcu zabrać się za siebie. Dobrze Ci idzie! Od jutra dołączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×