Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy dam radę schudnąć 15kg w 2 miesiące?

Polecane posty

Gość gość

Witam chcialbym sie zapytac czy schudłbym w 2 miesiące 10kg mam obecnie 15 lat i 185cm wzrostu, a ważę 100kg! podaje tutaj moją dietkę która została wymyślona przeze mnie śniadanie: (6:30) - Błonnik na ciepłym mleku/Owsianka drugie śniadanie: (9:30) - Kanapka z czarnym pieczywem/ew. jogurt naturalny z owocami obiad: (12:30/13:00) - Gotowane mięsa z kaszą gryczaną Przekąska: (16:00) - Owoce/ew. Bellriso Kolacja: (21:00, bo chcę około 3 godziny przed snem zjeść kolacje): Tutaj sobie robie luz, zjem sobie czasem jajecznice, czasem parówki Ćwiczę codziennie treningi cardio z internetu a co dwa dni do tych ćwiczeń cardio dokładam cwiczenia z hantlami i ze sztangą (żeby przy okazji wyrabiać rzeźbę i odkrywać mięśnie), no i jakieś pompki i brzuszki. No i tu pytanie czy zdołam schudnąć 15kg w 2 miesiące na takiej dietce i codziennych ćwiczeniach, dodam że nie obijam się na wfie i pracuje tak żeby jak najbardziej się wypocić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudniesz jesli wyeliminujesz mieso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepska dieta. śniadanie: (6:30) - Błonnik na ciepłym mleku/Owsianka - bez cukru, bez owoców? Mleko trochę tuczy. drugie śniadanie: (9:30) - Kanapka z czarnym pieczywem/ew. jogurt naturalny z owocami - owoce tuczą. obiad: (12:30/13:00) - Gotowane mięsa z kaszą gryczaną - białko i węgle od biedy, ale gdzie warzywa? Przekąska: (16:00) - Owoce/ew. Bellriso - to tuczy!!! Kolacja: (21:00, bo chcę około 3 godziny przed snem zjeść kolacje): Tutaj sobie robie luz, zjem sobie czasem jajecznice, czasem parówki - luz to powinnaś robić sobie na śniadanie, nie na kolację. Parówki są niezdrowe, jajecznica świetna na śniadanie Ćwiczę codziennie treningi cardio z internetu a co dwa dni do tych ćwiczeń cardio dokładam cwiczenia z hantlami i ze sztangą (żeby przy okazji wyrabiać rzeźbę i odkrywać mięśnie), no i jakieś pompki i brzuszki. - cardio są dobre, tak poza tym okay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Foreverslim schudłam bardzo dużo.Ważne jest to aby ściśle przestrzegać zasad kuracji.Są one jasno okrelone.Nie ma możliwości żeby nie schudnąć stosując dietę Foreverslim i ćwicząc nie koniecznie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliet000
Wszystko się da, ale raczej dobierz sobie tak posiłki żebyś potem mógł je normalnie jeść a nie tylko na czas odchudzania. Często powrót do zwykłego jedzenia, sprzed odchudzania kończy się efektem jojo. Dołóż do tego wszystkiego iqacai na przyspieszenie metabolizmu to w 2 miesiące spokojnie te 10 kilo zrzucisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chudnie sie w atomowym tempie gdy dostawić się chleb i wszystkie weglowodany.Kaszę,makarony,ryż tego nie wolno.Jedź dużo jajek,piersi z kurczaka,ryby,dużo zieleniny.surówki, dużo warzyw.Woda do picia.zero cukru.owoce nie bo jedno jabko ma 3 łyżeczki cukru,a banan 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po tabletki sięgnęłam za namową koleżanki.Jej pomogły więc nie miałam nic do stracenia jak tylko nadmiar moich kilogramów. Stosowałam tabletki Slimunox.Udało mi się zgubić całą nadwagę jaką miałam.Teraz cieszę się zgrabną sylwetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikogo nie będę namawiała aby stosowała Slimunox.Ale według mnie są to na razie najbardziej skuteczne tabletki na rynkU.Jeszcze nigdy nie udało mi się schudnąc 13 kg w trzy miesiące.Żadna dieta nie daje takich efektów.Może inaczej pewnie daje ale trwa to zdecydowanie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI zakup Foreveslim doradziła siostra...początkowo byłam nawet przeciwna... dzisiaj jestem jej wdzięczna. W 3 miesiące udało mi się wrócić dowagi jaką miałam przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kłamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nie chcę mi się wierzyć że udało mi się schudnąc.Z nadwagą walczyłam 7 lat bez skutecznie.O Slimunox dowiedziałam się od koleżanki spróbowałam i w końcu mi się udało.Szkoda że tak późno się o nich dowiedziałam bo szczuplejsza była bym dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dać się pewnie da tylko czy to zdrowe by było? nie sądzę. jak się człowiek decyduje na odchudzanie to nie hop siup wszystko od razu. musi być jakiś plan. 2 miesiące temu zaczęłam dietę lightdiet i ćwiczenia. w kalendarzy zakreślam dni, w których ćwiczę. Staram się jak najwięcej ich zakreślać. Co do diety to regularność ma znaczenie. Jem mniej więcej co 3 godziny. Taki nawyk już mam. I między posiłkami nie podjadam, jedyne co robię to małymi łykami wodę bez gazu popijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo węgli nie schudniesz na tym, za mało warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Slimunox.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niestety na samej diecie niestety nie dawałam radę schudnąć.I gdyby właśnie nie Foreverslim to pewnie do dzisiaj borykałabym się z problemem wielkiej wagi.A co do składu nie widzę w nim nic co było by sztuczne same naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just54

ju ken do it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarol

Jasne  musisz się zawziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina Klainowskaa

Spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrolenna

No raczej ciężko będzie bo sporo kg do zrzucenia masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek50

Sporo tych kg ale musisz się zawziąśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaKa

15kg? sporo ale nie śpiesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A23K

7.5kg na miesiąc? sporo na początku kg lecą ale potem wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Gull

- Dieta norweska, zwana też kopenhaską pozwala na szybki spadek masy ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReniaS

Zacznij jeść grejpfruty. Według ostatnich badań, znacznie wspomagają one zrzucenie wagi. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sporo, ja razem z fit2be chudnę około 1 kilograma tygodniowo i po 9 tygodniach które są za mną już i tak widzę olbrzymią różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×