Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfghjkl;

czy jedzac same owoce warzywa i białko ( mieso +chudy nabiał+ ryby)

Polecane posty

Gość asdfghjkl;

da sie schudnąć ?? próbował ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak :) najważniejsze są regularne p osilki i ograniczenie węglowodan ów do ilości jaką potrzebuje człowiek oraz ruch. Sukces murowany. Ważne jest abyś jadła 5 posiłków o tej samej godzinie,Twój organizm przyzwyczai się do regularnego jedzenia i wszystkie wartości będzie pobbierał z tego co zjesz i nic nie będziesię odkładało. Pamiętaj,że owoce to cukry - ja je ograniczam. Ważne są też tłuszcze. I tu polecam oliwe z oliwek bądź olej lnianyy można sobie polać np warzywa,które jesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeby żyć po swojemu
Białko + ćwiczenia = mięśnie a mięśnie spalają tłuszcz. Już samo to pozwala schudnąć ;) Owoce mają dużo cukrów, możesz pochłaniać z nimi więcej kalorii niż Cisie wydaje i nic nie schudniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. I najlepiej jeśli potrawa będzie bez soli bo sól zatrzymuje wodę w organizmie. Możesz używać ziół. Ja jestem na diecie i z dnia na dzien przerzuciłam się na potrawy od których mnie cofało i czego wcześniej nie jadłam,ale po pewnym czasie człowiek sie przyzwyczaja. Kiedyś sypałam kilogramami sól,a teraz jak wyczuje ją choć odrobine to mi nie smakuje :) tak więc w głowie mi się poprzewracało,ale to na plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkl;
dziekuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne !Spójrz na moja stopkę. Schudłam tak nic nie ćwicząc i mając 49 lat - jadłam to co piszesz dużo białka i warzyw 1 owoc dziennie i zero słodyczy czy wegli. Po ok. miesiacu dodałam otreby owsiane i pestki słonecznika Teraz od dawna sie nie odchudzam, jem już raz na jakis czas nawet ciasto np. na imprezie, jem prawie codziennie musli i piję słodki alkohol i nie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarzębiny
napisałaś ze zero słodyczy i węgli a przeciez białko i warzywa maja w sobie weglowodany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaaa
no wlasnie nawet ser bialy ma i jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duyjhhga
no majonez tez ma wegli od cholery chociaz light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale konkretne jesteście :O :D:D chodzi mi o typowe weglowodany: pieczywo, makarony, kasze, płatki, ryż, itp. no i słodycze. oczywiście bardzo tłustych rzeczy też nie jem - żóltego sera ani topionego nie jadam do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne ,,,,,,,,,,,,,
to oczywiste że można na tym schudnąć i to dużo i szybko, to co wymieniłaś to przecież najmniej kaloryczne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ograniczanie węglowodanow
jest niekorzystne wegle to energia i w odchudzaniu tez sa potrzebne ile g wegli na kg swojej wagi jadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...........
to co opisałaś dieta South Beach. jest bardzo skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...........
jeszcze do postu powyżej.... po co sa potrzebne węglowodany? przecież bułki ciasta itp to puste kalorie tylko w tłuszcz wchodzą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh ja już wolałabym tą kasę
nie koniecznie z węgli ta energia , na optymalnej ogranicza sie do 50g na dobę węgle a u Lutza do 72g i co mądralo? będąc na takich dietach "Low carb" chudłam i byłam pełna energii(teraz trochę zwiększam węgle czasem), ze zdrowych tłuszczy jak ryby czy oliwa z oliwek , olej kokosowy czy orzechy jest jeszcze lepsza energia(bo tłuszcz się spala całkowicie,jeśli jest go w diecie tyle ile trzeba) , to nie prawda ,że od tłuszczu się tylko tyje a energię uzyskujemy z węglowodanów, bo wg tej zasady jesli ludzie ograniczają tłuszcze i jedzą produkty typu light byliby pełni energii i szczupli, bo przecież cukier cały zużywałby się na energię;)węglowodany to dopiero tuczą a szczególnie proste i dwu cukry taka sacharoza cukier buraczany oraz skrobia w czystej postaci(biała pszenna mąka chociażby)sacharozą słodzisz herbatę ,jest tego gówna pełno w słodyczach i co? wmówisz mądralo ,ze z cukru jest tylko energia akurat , to czemu osoby na dietach jak wpier... słodkie nie mają efektów albo mają odwrotne? czemu jak się wpier...mandarynki i czereśnie na diecie po poł kg nawet te osoby nie chudną a nawet mają efekt odwrotny? fruktoza .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh ja już wolałabym tą kasę
poszukajcie filmu dokumentalnego "grubsi nie głupsi" oraz wywiadów z dziennikarzem śledczym Garym Taubesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość węgle tak ale malutko
węgle trzeba trzymać nawet na tym minimalnym poziomie , (ktoś napisał 50 g ale tak 30g starczy)aby ketozy nie dostać czyli takiego stanu,że rozpad białek nam następuje i mamy zbytnio zakwaszony organizm , jeśli z tłuszczy całkowicie rezygnujemy na dłużej w efekcie mamy awitaminozę (A,D,E,K i wielu wit z grupy B),jak brakuje witaminy D bo nie miała się w czym rozpuścić to mamy słabe kości a nawet osteoporozę, bo wit D musi byc aby organizm przyswajał wapń, dlatego np mleko odtłuszczone to jest bezwartościowe i lepiej żeby już te 1,5% tłuszczu miało.Z tłuszczu pod żadnym pozorem nie wolno całkowicie rezygnować bo się tylko zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqppqot
a z jakich produktow te wegle najlepiej zcerpac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość węgle tak ale malutko
węglowodany to z pełnoziarnistych (kasze jak gryczana ,chleb razowy i makaron z mąki razowej, groch, fasola) bo tam są witaminy i minerały (jak miedź cynk wapń) i warzyw najlepiej surowych bo mają właściwości odkwaszające ;) jeść surówki bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnę gdy ograniczam węgle
nie jem chleba, ziemniaków, ryżu, makaronu jem biały ser, jaja, ryby, kurczaka, indyka, jogurty naturalne, maślanki do tego surowe i gotowane warzywa, jeden owoc dziennie czuję się świetnie i chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqppqot
a co myslicie o proszku zasadowym jak sie ma prawie odkwaszony organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ja widać poprawę
w nabiale tez jest mnóstwo weglowodanów laktoza i galaktoza , czytajcie tabelki ;) owoce ok ale mało bo fruktoza zdradziecka się czai , lepiej czasem banana bo ma skrobię jak ziemniak i potas tak jak pomidory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ja widać poprawę
po ciula ci proszek? lepiej warzywa jedz jak dynia cukinia i seler silnie odkwaszają .nie masz na co pieniędzy wydawać czy tak kochasz chemię i syf wszelaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqppqot
pytam bo juz kupilam tak mi ktos na forum doradzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqppqot
na forum dukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naco ci taki proszek???????
no i po co? jak mi ktoś radzi kupowanie proszków albo cud tabletek a nie dobre porady i przepisy dań na dietę to każę mu się wypchać , jeszcze czego? mam komus kasę nabijać za jakiś badziew ? lepiej się zdrowo odzywiać i ruszać to schudniemy bez pomocy cudownych środków i dietetyków cudotwórców a ile kasy w portfelu zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqppqot
wyrzuce go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbvcbvcbvc
nawet od jedzenia frytek mozna schudnac zalezy ile ich zjesz:P warzywa owoce i chude mieso to najlepsza dieta jaka moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta dukana to syf ...
w ogóle dukana dieta to syf , no ale nic jak ktoś szuka diet cud:( moze oddaj komuś albo daj ogłoszenie i odsprzedaj , niech się ktos inny truje nie ty w te cudowne środki bez sztuczności to ja nie wierzę :( lepiej żeby na talerzu gościł surowy ogórek albo tarty seler ze słodka smietanką czy zasmażane buraczki z jabłkiem albo tarta surowa marchewka , niż łyżeczka gówna po obiedzie czy innym posiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×