Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka2002gruba

Czy jestem za gruba?

Polecane posty

Gość autorka2002gruba

Dzisiaj podczas kłótni z koleżanką nazwała mnie grubą świnią. Nigdy tak o sobie nie myślałam, a teraz wciąż zastanawiam się czy faktycznie jestem taka gruba. Wydaje mi się że nie jestem grubsza od innych dziewczyn z mojego otoczenia. Mam 16 lat, 164 wzrostu i waże 98 kg. Mam lekką nadwagę ale chyba niz poza tym. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No troszkę jest Ciebie nadmiar. Jak bywasz u lekarza, to nie wspomina nic o prawidłowym BMI? Albo nauczyciel na WFie? Oczywiście nie myślę o Tobie to, co Twoja koleżanka, ale dla zdrowia warto zgubić ten nadbagaż. To już nie jest lekka nadwaga i dziwi mnie trochę, że nikt z Twojego otoczenia (rodzice, lekarze, itp) nie wspomniał Ci, co warto zrobić dla siebie. Dziwi mnie też, ze to może gdzieś być normą. Mieszkasz w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lucyna 23
A jak się czujesz? Kolejna rzecz sprawdź BMI. A jak faktycznie masz nadwagę, to moim zdaniem warto zastosować Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadwaga drugiego stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajną masz koleżankę skoro tak Cie wyzywa :P Masz nadwagę, nawet nie trzeba BMI obliczać. Lepiej przejdź na dietę, bo z czasem będziesz miała problemy ze zdrowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna nadwaga, to już II stopień otyłości!!! Waga prawidłowa dla tego wzrostu kończy się na 67kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×