Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cahpirinia

Czy lody bardzo tlucza?

Polecane posty

Gość Cahpirinia

Dziewczyny, czy moge pozwolic sobie w takie upaly na codzienne jedzenie lodow? Czy lepiej uwazac, bo mozna sie strasznie roztyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuczą po łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monki z łonki
mnie ostatnio stłukł po karku sandwich z algidy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jakie
np. Big MIlk spokojnie mozesz jeśc mają tylko 81kcal jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lody lodom nie rowne:> sorbety mozna jesc lody owocowe pozatym wystarczy wybrac sie do sklepu na wiekszości lodoch jest tabela kaloryczna z podana zawartoscia tluszczu, weglowodanow itp albo pochodzic po stronach internetowych firm produkujacych lody na niektorych sa podane tabele kaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cahpirinia
Smiejcie sie, smiejcie, ja nie mieszkam od 16 lat w Polsce, dlatego zdazaja mi sie takie bledy..... Mimo wszystko dzieki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy czy jestes na diecie czy nie. bo jeśli jestes chuda szkapa co nie musiałą nigdy na jedzenie zbytnio uwazac. to mozesz jeść codziennie i 3 lody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Gdy sa dobrze zamrożone to nawet na kwaśnie jabłko tłuką .:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie lepiej zjesc loda niz poączka czy drożdżówke:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie lepiej loda :) pozatym lody przyspieszają przemiane materii i potrzeba więcej energii na nie zeby je ogrzać. tak samo z wodą, najlepiej pić lodowatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Jeszcze lepiej zrobić.Hi.hi.hi Fu , ale jestem niepoprawna,sorrka za ranienie uczuć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cahpirinia
Zebys ty rysiu chociaz w polowie potrafil operowac jez. Niemieckim i Angielskim, ktorymi ja posluguje sie perfekcyjnie.... DziekI Polaaa, to znaczy, ze nie potrzebuje miec zadnych wyrzutwo sumienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz na jakis czas mozna sobie spokojnie pozwolic :D czymże było by życie bez słodkich przyjemnosci:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Nie wysmiewam sie ze znajomości języka ,tylko świetnie bawię się językiem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Masz rację Pola lody , lodom nie równe.... Odrobina przyjemności wpływa dobrze na samopoczucie. A coś co poprawia samopoczucie nie moze być złe, he.he.he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj autorko. odpowiedz na pytanie: jesteś na jakiejś diecie?? na jakiej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
Cahpirynia, wierzę ,że jesteś swietna w posługiwaniu sie językiem niemieckim i angielskim, poćwiczysz polski, również będziesz wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z takimi lodami gałkowanymi?? mam na mysli takie wybitnie ycha... czyli takie jak sa w Grycjanie... albo w lodziarniach Mariola (gdynia)... uwielbiam je i jestem w stanie zjesc 6 galek na raz... ale za to nie codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cahpirinia
Nie, nie jestem na diecie....ale chce utrzymac swoja wage. Dlatego moje pytanie, czy nie zmieniajac nawykow jedzeniowych + codziennie porcja lodow, moze spowodowac przytycie. Rzucilam pare miesiecy palenie, i panicznie boje sie przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×