Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kematex

Czy na tym dobrze wyjdę?

Polecane posty

Gość Kematex

Cześć , ogólnie to mam 14 lat , 180cm oraz wagę 92kg... Wiem... To dużo... :( . Od... Chyba prawie 2 tygodni staram się stosować dietę nie przekraczającą 1200kcal. Przy pomocy aplikacji będę dodawał każde danie i tak aby dziennie nie przekroczyć 1200kcal , mam w planach zacząć trochę więcej białka jeść oraz ćwiczenia robić , może z 3 treningi trwające mniej niż 20 minut oraz spróbować biegać. Co wy na to ? Uda się ? I czy dieta 1200kcal oraz robienie ćwiczeń pomoże zrzucić trochę moją masę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja 15letnia córka też ma problemy z nadwagą, u niej to jest spowodowane chorą tarczycą, poproś mamę albo tatę żeby udali się z Tobą do lekarza w celu zbadania poziomu hormonów, uwierz mi dziecko, że to bardzo ważne, żebyś nie zrobiła sobie krzywdy. To nic nie kosztuje absolutnie - badanie tarczycy jest refundowane! Ale wtedy też nie można ci działać na właśną rękę jeżeli chodzi o dietę powinna być dobrana przez lekarza. Ja sama walczyłam z hashimoto, nieuleczalna choroba, leki regulujące poziom hormonów do końca życia, gdyby nie dieta od lekarza, iqacai i masa ruchu i świeżego powietrza w życiu bym nie wyszła z III stopnia otyłości chorobliwej. Także idż się zbadaj kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×