Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy tak trudno pojąć ze aby schudnąć trzeba NIE jeść ?

Polecane posty

Gość gość

No do cholery jasnej .. co spowodowało że ważycie po 100 kg ? No co ? No jedzenie ! Klikacie w te klawiatury i szukacie recepty na szczupłą sylwetkę. Producenci tabletek na odchudzanie muszą mieć niezłe zyski wiedząc ze tylu grubasków w to uwierzy. Niestety nie moje drogie - chcesz schudnąć - przestań jeść ! W Afryce jakoś nie ma problemów nikt z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze trzeba ćwiczyć! Dlatego polecam plan treningowy "Dla Kobiet". Wejdźcie na tej stronie i zobaczcie szczególniej: https://www.igortreneronline.pl Wiem, że jestem facetem, ale dlatego że plan "dla mężczyzn" mi pomógł (scudnąłęm na 20 kilo za 3 miesiąca), myślę że i to też wam pomoże, drogie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że w tym nędznym życiu, które masz mało jeszcze widziałaś. Są różne powody otyłości nie tylko jedzenie do niej prowadzi. Praca, choroba, uwarunkowanie genetyczne, słabe spalanie tkanki tłuszczowej. Ps. taki durny temat założyłaś, że nawet nie chce mi się więcej tutaj pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, każdy grubas zasłania sie stoma powodami, ale żaden sie nie przyzna, ze po prostu lubi żreć. Ludzie grubi chorobowo, to mały, bardzo mały odsetek. Reszta, czyli wiekszosc, popełnia grzech nieumiarkowania i lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokaldnie każdy grubas na coś choruje a jak nie to genetycznie :D proszę was może jeszcze jesteście grubokościści ? Jedząc ciasteczka patrzycie w lustro i mówicie tak : jestem chora ale na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Kozińska
Ja mimo mej ułomności w 2 miesiące schudłam 23 kg bez ćwiczeń jedząc do syta, ucząc się zdrowo gotować oraz odżywiać. Znajoma mi poleciła wyjazd 7 dniowy na którym jadłyśmy 5 posiłków dziennie,miałyśmy warsztaty kulinarne,jak przygotować jedzenie i z czego. Przez wiele lat kupowałam tabletki czy inne diety,dietetyków które mnie kosztowały krocie. W pierwszej chwili jak o tym mi opowiadała to nie wierzyłam dałam się przekonać bo koszt był do przyjęcia,pojechałam. Wiecie to był strzał w 10. Chciałbym podzielić się z wami jednak reklama na tej stronie jest zabroniona.Zostawiam maila dla zainteresowanych. koziul@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka1919
ehhh mit i tyle. dieta typu mniej jedz to jedna wielka ściema. po pierwsze iqgreen potem dieta ale zbilansowana ostatnie to ćwiczenia. Nie mówię o siłowni lecz jakiś treningach typu cardio przed lapkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Afryce jakoś nie ma problemów nikt z nadwagą mało wiemy o Afryce, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak dla ogólnej edukacji autorki, niezbyt lotnej moralistki: "Paradoksalnie, niedożywienie we wczesnym dzieciństwie stawia dzieci w grupie wysokiego ryzyka powstania otyłości w późniejszych latach w przypadku zmiany diety i aktywności fizycznej. Kraje afrykańskie z jednej strony borykają się z niedożywieniem, a z drugiej z otyłością. Obydwie przypadłości powodują szereg chorób u najmłodszych. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bogusia
Dieta to jedno, ale do tego potrzebne są jeszcze ćwiczenia oraz jakiś dobry suplement., Mi pomogło i to bardzo zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Boguława Ł
Ale n ie zawsze samo nie jedzenie coś daje. Oczywiście nie mam na myśli totalnej głódówki, która jest równie niebezpieczna dla danej osoby jak te kilogramy nadwagi jakie ma. W moim przypadku proces odchudzania trwał 3 miesiące, byłam na diecie (nie głodówce), do tego stosowałam Slimunox i systematycznie, regularnie wieczorek ćwiczyłam po 60 minut dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×