Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość confused

Czy to duzo za duzo?

Polecane posty

Gość confused

Czy to duzo za duzo? :) Przy wzroscie 171 cm waze 66 kg... Co o tym sadzicie? Ile powinnam wazyc zeby bylo dobrze? Chyba nie potrafie siebie obiektywnie ocenic :o Wszyscy mi mowia ze jest dobrze, ale to z grzecznosci na pewno ;);) Gdzies tu trafilam na topic gdzie dziewczyna pisze, ze wazy 68 przy 172 cm (o ile dobrze pamietam) i wszyscy jej mowia, ze jest 'pulpet' :) Ja wiem, ze do chudych nie naleze, ale mnie nikt nie mowi, ze jestem puszysta... Ile powinnam schudnac i jak tego dokonac, by zrzucic to w 'zdrowy sposob'? Bez efektu jojo... Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confused
A w ile to 6 kilo mozna bezpiecznie zrzucic? :) Nie chce gwaltownie chudnac, by potem znow mi wrocilo :) proszę o porade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostateczna..
Proponuje diete 800kcal i wtedy nie potrzebne juz beda cwiczenia chyba ze lubisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confused
Wiesz, nie przepadam az tak za cwiczeniami, choc chcialabym to zmienic i nauczyc sie zyc naprawde aktywnie, ale na razie to wykluczone - mam problemy ze zdrowiem (przejsciowe), niemniej cwiczenia na razie odpadaja. Ale jak myslicie, to duzo za duzo te 66 kg? :) Czy jest tu ktos, kto ma podobnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confused
Al Bundy, dziekuje serdecznie za pokrzepiajaca opinie, ale nie jestes czasem zwolennikiem tych 'wiekszych' kobiet? ;);):) Tak czy inaczej - dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostateczna..
Ja waze 73kg:/ 170cm...zawsze wazyłam 60-62kg i musze ci powiedziec ze byłam szczuplutenka ..ale wiesz to zalezy od budowy ciala ja zawsze wygladam na mniej kg..;) teraz znowu daze do 60kg.. i musze to wykonac w jakies 20dni..zawsze tak robie...to niezdrowe i niemadre ale juz tak mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confused
ostateczna, nie lepiej powoli a skutecznie? :) Mam koplezanke ktora schudla az 20 kg, ale robila to w rok i dzieki temu wrocilo jej tylko chyba 3 kg. Po co sie tak katowac, jesli to efekt krotkotrwaly? ja zdaje sobie sprawe, ze tak naprawde jesli ma sie tendencje do tycia, to nawyki zywieniowe trzeba zminic raz na zawsze i dlatego to wlasnie jest takie trudne :):) Btw, mam kolezanke, ktora mierzy podobnie jak my i wazy 62 kg i tez jak na moje oko wyglada swietnie. Tyle, ze duzo cwiczy. Ja nie chce byc chuda, chce wygladac jak kobieta a nie wieszak ale mysle, ze przydaloby mi sie tak gdzies okolo 60 kg :) Choc nie wiem, dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confused
Al Bundy ----> gdyby wszyscy mezczyzni byli tak wspaniali jak Ty w swych opiniach... ;);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolic
co znaczy skrut "Btw."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confused
by the way :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znaczy slowo
skrut? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolic
skrót:P mala pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje Ci diete MŻ do tego zrezygnuj z ziemniakow, jasnego pieczywa, slodyczy, staraj sie ograniczac produkty w ktorych sa weglowodany proste, staraj sie nie obzerac a ostatni posilek do 19, a jesli potem poczujesz glod to najlepiej zapchac go ogorkiem i woda. jesli chodzi o aktywnosc fizyczna to czytalam gdzies ze 10 min porannej gimnastyki jest dobra + jakis dluzszy spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 172cm
i 64kg, ale dąże do 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×