Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annabel_lee

Czy wszystko ok? Za dużo za mało? Zdrowe odżywianie :)

Polecane posty

Gość annabel_lee

Hej ! Mam pytanko czy to co spożywam jest ok? a może za dużo tego? a może za mało? Rano płatki owsiane górskie, łyżeczka siemienia lnianego, garstka suszonych śliwek, jabłko. Czarna herbata ze startym imbirem i naturalnym sokiem z pigwy plus dwie łyżeczki miodu. Drugie śniadanie jogurt naturalny z nasionami chia plus garstka żurawiny suszonej. Własnoręcznie robiona i pieczona bułka pszenna z pastą (robię z papryki albo fasoli albo jajka z awokado itp.) Zielona herbata. Później szklanka soku pomidorowego. Obiad zawsze zupa (gotuje zawsze w niedzielę rosół później mrożę porcje i codziennie rozmrażam i dodaję jakieś warzywa np. dziś porowa plus jakaś surówka lub warzywo mięsko pieczone lub gotowane (najczęściej pierś z kurczaka lub wołowina). Herbata koper włoski. Podwieczorek jakiś owoc, albo warzywko plus Herbata czystek Kolacja dwie kanapeczki pełnoziarniste z żółtym serem albo białym twarożkiem, plasterek wędliny, pomidorek. Mięta Plus do butelki 1,5 l wody mineralnej dodaje dwie łyżeczki sproszkowanego młodego jęczmienia i tak sobie piję przez cały dzień. Nie chcę się odchudzać zależy mi tylko na zdrowym odżywianiu. Może być ? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest źle. Owoce jadlabym do 15.00. W między czasie podjadalabym orzechy. Ja jem miej więcej podobnie tylko nie jem nabiału i jajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela32
Ja zazwyczaj jem na śniadanie owsiankę, z różnymi dodatkami. Potem wkraczają owoce. Na obiad jakaś rybka albo pierś z warzywami na parze. Zainwestowałam też w sokowirówkę i wyciskam co mogę :D Ja akurat chciałam schudnąć, więc dodatkowo kupiłam sobie iqacai, bo czytałam, że dobre są. Schudłam jak na razie 7 kilo w ciągu 2 miesięcy, ale nie oczekuję natychmiastowych efektów. Wolę, żeby było wolniej a zdrowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zainwestowanie w odpowiednią suplementacje. Aktualnie stosuje Slimunox i w ciągu pierwszego miesiąca udało mi się schudnąć aż 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie stanowczo za mało warzyw, szczególnie tych zielonych. Osobiście wybieram na kolacje mix salat z chudym mięsem, twarogiem lub ryba i ziarnami słonecznika, dyni. Wędlina kupna i ser żółty to akurat nie jest najzdrowszy wybór. Pieczywo jeśli już to stanowczo pełnoziarniste. No i na obiad od czasu do czasu kasze, i warto włączyć strączki w różnej postaci, np. pasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×