Odpowiedz na ten temat

CZy zna ktos uczciwego sprzedawce Adipexu?

• gość 2017.10.07 [20:26]
    Od Marsa nie kupuj, jest już zgłoszony.
  • Zobacz także:

• gość 2017.10.08 [07:24]
    Uważajcie na oszustów. Adi nie dostępny na zwykłe recepty. Stosujcie Oryginał Adi bo pochodzi z apteki albo suplementy zatwierdzone przez ministerstwo zdrowia takie jak Appetite Controller marki NUTRILITE. Też działają.
    Pozwala zmniejszyć wielkość posiłków, zapewniając uczucie sytości. Po zmieszaniu z płynem, preparat wypełnia część żołądka, dając uczucie pełności.
    Już teraz przejmij kontrolę nad swoją wagą — pierwsza porcja sprawi, że będziesz czuł się syty przed oraz w trakcie następnego posiłku.
    Ułatwia proces dążenia do optymalnej wagi — każda porcja dostępna jest w oddzielnej saszetce i może w ciągu kilku sekund zostać z łatwością zmieszana z sokiem lub wodą.
    Nie posiada smaku, dlatego można go mieszać z wodą lub ulubionym sokiem.
    Doskonały dla osób stosujących program bodykey by NUTRILITE. Uzupełnia działanie innych produktów NUTRILITE wspomagających proces dążenia do pożądanej wagi. Może być stosowany razem z Preparatem redukującym tłuszcz oraz Naturalnym blokerem węglowodanów (w zależności od profilu diety).
    Zalet
    Appetite Controller to suplement diety, który pomaga kontrolować apetyt i zwalczyć chęć przejadania się. Kiedy kontrolujesz swój apetyt, proces dążenia do uzyskania optymalnej wagi staje się znacznie prostszy. Stosując Appetite Controller, nadal możesz czerpać radość ze spożywania smacznych posiłków, lecz masz większą możliwość kontrolowania ich wielkości.
    Sekret działania Appetite Controller związany jest z unikalnym, naturalnym składnikiem: wyciągiem z glukomannanu. Ten naturalny błonnik spożywczy przyciąga wodę w żołądku i przekształca się w substancję o konsystencji żelu. Substancja naciska na ścianki żołądka i w ten sposób zapewnia uczucie sytości. Preparat zawiera naturalny wyciąg z czarnego bzu, który nadaje mu fioletowy kolor.
    Wszystkie informacje za pośrednictwem mars
  • gość 2017.10.08 [07:26]
    do gość kłamca i jakaś debilka ciągle to samo pisze, żaden mars nie sprzedaj***aranie bez mózgu.
  • gość 2017.10.08 [11:26]
    Wiemy, ze żaden mars nie sprzedaje. Po co to ciągle pisać.
  • gość 2017.10.08 [13:45]
    mars to tylko kontakt dalej, jakby się ktoś pytał, nic innego i do tego pewny kontakt.
  • gość 2017.10.08 [15:53]
    Otóż to, to tylko kontakt, I nic więcej usmiech.gif
  • gość 2017.10.08 [17:36]
    witam
    też zakupiłam na doping, i niestety tez poddaje w watpliwość buteleczka rzeczywiście jak ktoś tu pisze podejrzana, dostała zamiast 20mg- 10mg , biorę od tygodnia dwie tabletkipo 10, początkowo wyawało mi się ze jem ale nie mogę zjęśc dużo, ale to był jeden dzień teraz mam wrażenie że niestety nie dziala, cóż wydałam 160 zł i niestety liczyłam sę że tak może być, będę brała dalej ale..... mślę że już nie zadziała...Marzka
  • gość 2017.10.08 [18:49]
    Marzka i co zero efektu w postaci spadku kilogramow?
  • gość 2017.10.08 [19:06]
    A myślał ktoś lub brał lida lub mezitang czerwony ? Proszę o wypowiedzi.
  • gość 2017.10.08 [20:30]
    witajcieusmiech.gif ja tez kupiłam subitraminę na doppingu i tez poddaję pod watpliwość jej "oryginalność". Dostałam w buteleczce po 10 mg, tabletki bardzo sypkie, wręcz rozsypują się. Kilka lat temu brałam MERIDIE i wiem jak powinna działać subitramina. Napisałam do dopping-u i cóż - zostałam zmieszana z błotem, nie będę przytaczała oryginalnej wypowiedzi, są przekonani, że ich produkt jest 100 % oryginalny, stwierdzili, że pewnie zbyt długo stosowałam blokery apetytu i dlatego nie działa... nie będę tego komentować. Dopping stwierdził, iż jeśli nie jestem pewna, że ich produkt to 100% oryginał to mam oddać tabletki do badania do labolatorium. Fajne podejście do klienta, który prosił o wyjaśnienie...
  • gość 2017.10.08 [22:35]
    No niestety duzo osob jak widac po forum przejechalo sie na sibu z dopingu. Wszyscy pisza ze efekt zaden i ja sie do tego podlaczam, a nie stosowalam nigdy nic w tym stylu wiec nie ma opcji ze wchodzi w gre jakiekolwiek 'przyzwyczajenie' jak Tobie napisali. Tez mialam wysylac do nich maila ale juz mi sie odechcialo. A w ogole to obawiam sie ze sibutramina nie jest poki co nigdzie do zdobycia.
  • gość 2017.10.09 [20:00]
    Doping nie reklamuje sibutraminy bo może obawiają się. Ostatnio głośno było o podrabianej sibutraminie w telewizji. Może tu jest przyczyna. Co do działania to ja zwiększyłam dawkę do 6 tabletek i też nie działa. Czyli to jakaś ściema musi być. Meridie też kiedyś brałam wiem jak działa. Nawet nie mam przyspieszonej akcji serca. To faktycznie ściema musi być. Nie ma kodu kreskowego bo to nie jest produkt apteczny. /M
  • gośćiza 2017.10.09 [21:45]
    Zamowilam meridie z adipexretard.pl wiec teraz mam obawy ze nie bedzie dzialac
  • gość 2017.10.09 [21:46]
    niestety ja również nigdy nie brałam tego typu leków ale efektu nie widzę, w sumie daty wznośći nie ma, tableti białe kruszące tak jak pisze osoba wyżej, tak jak pisałam nastawiłam się na stratę pieniedzy a po tym co piszecie to nawet do nich nie piszę , biore je dalej mam nadzieję że nie zaszkodzą,pozd Marzka
  • gość 2017.10.10 [04:56]
    Hej. Na poczatku nie czulam efeltu po sibu z dopingu...biore juz 1,5 tyg. i wczoraj nie dalam rady zjesc juz obiadu. Myslalam, ze zwymiotuje...zatrzymalo mi sie.laknienie. Nie.wiem czy to.efekt.placebo.czy dzialaja?! Nie mam.niestety wago wiec nie wiem czy leca.kg czy tez.nie...ale.ogolnie tez.nie czuje zadnych zmian. Czasem.mam ogromne uderzenia goraca i to.wszyatko...
  • gość 2017.10.10 [09:32]
    Ja zamawialam z adipexretard subi.Przesylka przyszla w ciagu 5 dni.Najpierw przez pierwsze 3 dni mialam zwiekszony apetyt i skutki uboczne jak dla sibu .Potem apetyt sie zmniejszyl i wlasciwie zmuszalam sie do jedzenia .Jednak moje serce zaczelo swirowac i odstawilam to.
  • gość 2017.10.10 [13:34]
    jakie bzdury wypisują naganiacze o podróbach. Tylko apteki i zatwierdzone przez ministerstwo zdrowia. Reszta to śmieci jakieś. Ni trujcie się.
  • gość 2017.10.11 [18:27]
    Sprzedam oryginalną subitraminę 10 mg.
    Zostało mi po kuracji 50 tab.
    Sprzedam za 100 zł.
    Podana cena jest z wysyłką za pobraniem z opcją sprawdzenia zawartości.
    kontakt: harasim27@vp.pl
  • isa0212 2017.10.11 [22:25]
    Kupiłam na stronie http://skuteczne-tabletki-na-odchudzanie.com
    tabletki adipex. Zapłaciłam (ADAM BIDLER, Tartak 12A, 16-412 Suwałki, Konto PL45 1240 3930 1111 0010 7520 9455) i niestety nie otrzymałam niczego! Ponieważ nie mieszkam w Polsce miała byc wysyłka za granice.
    Oczywiscie nie otrzymałam też żadnej odpowiedzi na moje wiadomości mailowe.
    Nie zamawiajcie na tej stronie! Mają następujący adres mailowy: odchudzanie@zaufani.com.
    To OSZUSCI!!!!
  • gość 2017.10.12 [10:23]
    A ja po adipex schudłam 6 kg, tewraz na sibutraminie przytyłam 3 kg smutas.gif Co może być dobre? Adipex za mocno wyniszcza organizm. A co z Meridią, macie juz jakieś opinie????
  • gość 2017.10.14 [18:40]
    Ja kupuję sibutraminę 20mg i jest ok.
    jest w kapsułkach biało niebieskich i działa jak powinna
    namiar to kasia8807@vp.pl
    ma tam jeszcze inne tabl. np. adipex dwa rodzaje, ja biorę sibu 20mg bo naretarda mnie teraz nie stać po tych podwyżkach ale co jak co jest super.
    Pozdrawiam odchudzające się!
  • gość 2017.10.15 [20:28]
    Jak wygląda sibutranina oryginalna gość?
  • gość 2017.10.16 [08:55]
    a ja adiego bez problemu. Od kogo to wiecie jak poczytacie. Ola
  • gość 2017.10.16 [22:33]
    Podajcie namiary ze sprawdzonego źródła proszeeeeee. Paula
  • gość 2017.10.16 [22:35]
    Podajcie namiary ze sprawdzonego źródła proszeeeeee. Paula
    szczesiakpaula@gmail. com
  • gość 2017.10.17 [07:07]
    Ola od kogo masz?
  • uta22 2017.10.17 [10:49]
    Ja polecam firmę budowlaną Firma godna polecenia http://roslandomdesign.pl/. Usługa kierownika budowy na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo, doskonały kontakt.
  • gość 2017.10.17 [11:13]
    Paula, tylko tu kupuję
    https://adipexretard.pl/
    Oszukana już byłam nieraz, a https://adipexretard.pl/ maja swojją stronę, sa tez na fb.
  • gość 2017.10.17 [12:15]
    mam przez mars. Ola
  • gość 2017.10.18 [17:06]
    I w tym momencie Ola ,sorryy, nie jestes wiarygodna .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...