Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorowo_mi

Dieta 1000 kcal. Od dziś ! Kto ze mną? Serdecznie zapraszam!

Polecane posty

Witam wszystkich ! :) Od dziś zaczynam dietę 1000 kcal. Będę tu wszystko opisywała. Do diety oczywiście dochodzi duuużo ruchu. Chcę schudnąć 6 kg. Mniej więcej do połowy wakacji. Uda mi się? Jak myślicie??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj serdecznie Kroplo życia :) Cieszę się bardzo że tu zawitałaś i się wypowiedziałaś ! Pewnie! zaglądaj tu często jak tylko zechcesz. Damy radę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropla życia - bardzo ładnie chudniesz :) A tobie, Autorko, życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowo mi- 🌼 dopóki nie schudnę do 67-68 nie opuszcze Cię także możesz czuć się pewnie;) Justa007 dziękuję:) nie odmawiam sobie dobroci, po prostu wlaczylam ruch i jakos leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropla życia - za mną póki co 17 kg, ale też jakoś leci, choć czasem nie mogę sobie łakoci odmówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy codziennie okolo 30-40 min ruchu i mż. max do 1500 kcal i samo leci bez jakis diet cud czy Bóg wie czego;) 1kg na tydzień chcę chudnąc i nie wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci kochana, ze nie warto dac sie zwariowac, bo nie bedziemy cale zyci bez slodyczy zyly:) trzeba jesc wszystko, ale w normalnych i ludzkich ilosciach:) ja mam tak, ze po obiadku zawsze skubne cos slodkiego i koniec, pozniej dopiero kolo 17 jakis kefir czy maslanka i na tyle i codziennie 30 min biegania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się przyłącze:) Mam nadzieje że z wami łatwiej wytrwam:) Chciałabym stracić 10 kilogramów do końca roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa007 - gratuluję Ci tak wielkiego spadku wagi ! :) Świetnie ! Bravo! Kroplo życia - razem na pewno nam się uda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina15
Dobra ja się przyłączam. Bo dla mnie 1000kcal to prawie nie dieta :D A postanowiłam się odchudzać bez 'diety cud' ;) Czyli, ze nie zadna 3dniowa,5dniowa, glodowka itd.. Chce trwale schudnąć w 5,6tyhodni 5-6kg troche wysiłku trzeba będzie :) Posiłki 11:00, 14:00, 17:00 i oczywiscie sport woda i ruch:) Pozdrawiam;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowo_mi - dziękuję. W prawdzie jestem już na innym topicu, ale jeśli nie masz nic przeciwko, to i tu się chętnie dołączę, gdyż planuję zrzucić jeszcze ok.5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubiniko - Witaj i śmiało się do nas przyłączaj ! :) Co do ruchu to ja cały poprzedni tydzień ćwiczyłam rano i wieczorem ok. 40 min. na orbitreku... ale biedakowi sie cuś stało i sie cały roztrząsł...:( dlatego przerzucam się na skakankę i hula hop do tego ćwiczenia cardio i specjalne na brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że sie uda, witaj Rubinka:) 🌼 mamy podobny cel tyle, ze ja mam 9 kg:) mi beda traz wolno spac bo 15 kg za mna, ale nie poddam sie.. 6 z przodu chce zobaczyc jeszcze przed rokiem akademickim, a pozniej doszlifuje swoj wyglad. pamietajcie ruch jest najwazniejszy, b to on sprawia ze wygladamy i czujemy sie zdrowiej, szczuplej i piekniej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alina - ja bym jeszcze dołożyła jakąś przekąskę - coś w tym stylu: 10:00, 13:00, 16:00, 18:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina15
No tak tylko dzisiaj wstałam przed 11 ;P Ale od jutra postaram się według Twoich porad ;)) 10:00, 13:00, 16:00, 18:00 Dziekuje Ci ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alino15 - serdecznie zapraszam ! :) Justa00 - pewnie, że nie mam nic przeciwko. Właśnie przeciwnie ! Cieszę się niezmiernie że jest tutaj nas coraz więcej. W kupie siła jak to mówią. Ja z całego serca wierzę że wreszcie uda mi się schudnąć. Koniec obiecywania, że od jutra... zawsze tak było a kończyło się na obżarstwie a potem na wyrzutach sumienia... Ale to przeszłość ! Dziś jest nowy dzień i nowe możliwości ! I dużo wolnego czasu bo wakacje ! :) Kroplo życia - masz 100% racje - ruch to zdrowie ale także przyjemność ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mają racje dołącz do tego jeszcze jakąś przekąskę bo potem możesz cały czas chodzić głodna.. i będzie żołądek domagał się jedzonka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa a potem wielkie wieczorne obżarstwo, trzeba najesc sie pozadnie sniadaniem i obiadem, a kolacja musi byc skromna zeby tylko oszukac głód;) kolorowo_mi- pewnie, ze przyjemnosc, uwielbiam bieganie i ten splywajacy mi pot z czola! mmm..:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cwiczę codziennie na mojej machinie zwanej leg magic:) i zaczęłam dziś 4 dzień areobicznej 6 weidera. naczytałam się gdzieś że to bardzo dobre choć męczące i trochę nudne ćwiczenia. mam nadzieje że wytrwam. I Wy też. zrezygnowałam z białego pieczywa i jedzenia wieczorkiem. razem raźniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za widera zabieram sie od przyszlego tygodnia, narazie przygotowuje moje miesnie brzucha;) teraz spadam z pieskiem na spacerek:) musi sie obiadek ulozyc w brzuszku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.. trzeba coś porobić a nie grzać tyłeczek na krzesełku przed komputerkiem.. Na pewno zawitam tu później. 3majcie się mocno ! Nie dajcie się. Ja w Was wierzę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj wprowadziłam zmiany w ćwiczeniach i wygląda to tak: 15 min - rozgrzewka, takie ogólne ćwiczenia na wszystkie części ciała 40 min - hula-hop 5 min - ćwiczenia na rozluźnienie mięsni i uspokojenie organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przygotuj przygotuj brzuszek. Ja myślałam że umrę drugiego dnia:) Nie mogłam się śmiać praktycznie co jest u mnie rzadkością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina15
Ja nie wiem jak to zrobie, ale mam zamiar dzisiaj jeździć na rowerze przez 3 i pół godziny hehe :D juz to widze ;P Mam nadzieje, ze wytrfam a jak nie to trudno i tak cos spale napewno ;) ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłuszcz zaczyna się spalać po ok. 20 min. aktywności fizycznej. Ja kiedyś przerabiałam A6W, ale musiałam przerwać, jakieś wyjazdy itd... Po wakacjach mam zamiar znów się za to zabrać, bo teraz wesele wypadło, wyjazd nad morze, potem trochę rodzinki trzeba odwiedzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×