Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karusia0000

Dieta cud. Tylko koktajle proteinowe przez 2 tygodnie.

Polecane posty

Gość Karusia0000

Od dzisiaj zaczęłam dietę proteinową opartą na koktajlach białkowych. Będę piła tylko shake białkowe przez 14 dni,jeden na śniadanie i 2 na obiad. Muszę zrzucić chociaż 10 kg do połowy lipca. Kto się dołącza? Co myślicie o tej diecie? Takie 2 koktajle maja ok 500 kcal a że to samo białko to podobno chudnie się szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halooo jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sn jajka Obiad filet Kolacja bialko koktail Mkiej wiEcej taka kombinacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1230
Ja też piłam takie koktajle ale najbardziej się sprawdzały diety wraz z therm line fast, fajny suplement i nie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za szejki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynakulczy
a probowalyscie good morning lady am shake? zalecaja pic po przebudzeniu. jest pyszne i ma bardzo bogaty sklad. mi szczegolnie siadlo bo nie ma tam glutenu na ktory mam uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cyrk. W watku pisza tylko firmy ktore wala swoja reklame. Nikt inny. Komedia. Moze przestancie zasmiecac fora spamem, wyslylajcie SOBIE na wzajem maile z reklamami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenna1976
Mogę jedynie potwierdzić. Koktajle proteinowe są nie tylko dobre podczas diety odchudzającej, ale również gdy ktoś chodzi na siłownię i buduje masę mięśniową - wtedy bez białka ani rusz. Taki koktajl robi się w minutę, wrzucam składniki do blendera, naciskam start i już po 60 sekundach piję smaczny napój. Jak ktoś potrzebuje przepisy sprawdzone na koktajle białkowe to podaję link: https://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=1223 Trzymam kciuki za wszystkich, którzy są na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda lala
Mam pytanie... Co z koktajlem 10truskawek z ogorodu + litr mleka 0,5% ? czy to jest dieta jak bym wypijała dwa litry dziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lui_i
decyzja zapadła musze schudnąć - mam na to cztery tygodnie. koktaje sa fajnym pomysłem i mam zamiar komponować 4 posiłki co trzy godziny: ś: jajko na oliwie z dodatkami (szynka lub pieczarki lub papryka) 2 ś: koktaj owocowy (jogurt nat + wybrane owoce jagodowe) o: kurczak/ryba z grilla + warzywa k: koktaj warzywny (jogurt nat + wybrane warzywa) Do tego woda, peelingi, i godzina ruchu codziennie. Ktoś dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaWaw8
Chciałam zapytać czy ktoś z Was słyszał może o marce Limvena? Chciałam również zacząć włączać do diety koktajle proteinowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://uploads.disquscdn.com/images/aaf77bfc32243eca460c0c1af0d3e3209e2fc17c94771f1e983dc0adc0a2e5ae.jpg Zadbaj o swój brzuch chcesz spalić tłuszcz nie czekaj wejdź na www.igortreneronline.pl i zacznij chudnąć zrób z siebie dzikego seksownego Mena Skorzystaj z Pakietu DZIK i czuj się prawdziwym mężczyzną z wspaniałą sylwetkę i gracją to najskuteczniejsza metoda aby zgubić brzuch www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Koktajle białkowe są bardzo sycące, dlatego często zastępuje nimi kolację i waga spada. Czekoladowy od Eco and Fit jest mega ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×