Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dukanka 2016

DIETA dr Dukana kto chce się przyłączyć ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość Dukanka 2016

Witajcie :) prawdopodobnie jest już taki wątek na kafeterii, ale jest on już pełen osób, które zaczęły tę dietę i wycofały się gdzieś w trakcie, tak więc proponuję zacząć na nowo z nową kartą - jeśli ktoś jest chętny zacząć lub np.: jest na tej diecie i ją kontynuuje to jak najbardziej zapraszam do wspólnej wymiany doświadczeń i do motywowania się :) Ja dziś zaczynam tą dietę - to nie jest mój 1 raz. Schudłam na niej kilka lat temu ok. 20 kg. Po ciąży zostały mi kilogramy a po zakończeniu karmienia piersią waga zaczęła wzrastać, więc jak dziś ustałam na wagę to się przestraszyłam - szybko poszłam do sklepu po składniki potrzebne do diety Dukana i wystartowałam dziś z wagą 91,3 kg na czczo po porannej toalecie i bez ubrań. Obecna waga: 91,3 kg Waga docelowa: 53 - 60 kg Do celu brakuje: 31,3 kg - 38,3 kg Faza 1: będzie trwać 10 dni - dziś 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) ja jakiś czas liczylam kalorie i trochę bo aż 12kg zeszło ale nigdy nie uzyskalam takiego efektu jak po dukanie. Dodatkowo biorę therm line fast ;) dukanko a czy ty badałas tarczyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz, że Dukanowi zabrano prawo wykonywania zawodu lekarza? Zrujnował wielu ludziom zdrowie, m.in. tą dietą. Szarlatan i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Hej dziewczyny, widzę aktywny wątek to się dołączę, bo większość for już dawno wymarlo. Na diecie jestem od początku miesiąca może bez 2-3 dni. Startuje z wagi 63, cel to jakieś 50. Na diecie nie jestem pierwszy raz, ale wcześniejsze próby zrzucenia paru kilo szybko kończyły się porażką ;( postanowiłam się rozprawić z moimi nadprogranowymi kilogramami już na zawsze. Od początku diety nie ważyłam się ani razu. Jest mi z tym dużo lepiej bo nie martwię się zastojami czy wzrostem wagi, na dniach będzie pierwsze ważenie i ocenia miesięcznych starań :D jestem po 5 dniach 1 fazy, a na drugiej stosuje 4pp/3 pw, chociaż dni warzywne wychodzą na weekendzie i zdarzają się nie małe grzeszki, białkowych dni przestrzegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola! BARDZO chętnie zobaczę twoje wyniki bo nic tak bardzo nie motywuje ;) po dwóch dniach diety na wadze 87,7 ! wow :o no i nie czuje się taka wielka i napuchnieta. co do wypowiedzi o zabraniu prawa do wykonywania zawodu. Nie tylko jego dieta była tego powodem wiec nie popadajmy w skrajność. Każda dieta jest zdrowa pod warunkiem stosowania jej z glowa- nie mam zamiaru stosować się w 100% jeśli zauważa ze coś jest nie tak. Dołączę wtedy warzywa i zobaczymy. Zdrowie najważniejsze co za tym idzie otyłość w moim przypadku tez nie jest zdrowa! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanka26
malgosiaa dokladnie to samo chcialam napisac to co Ty :) wyjelas mi to z ust, ja mam takie samo podejscie do diety dukana jak Ty, ale jednak w moim przypadku ona tez jest najskuteczniejsza :) badalam tarczyce w ciazy i mialam niedoczynnosc, po ciazy tez badalam i unormowalo mi sie, wiec juz nie mam niedoczynnosci u mnie po 3 dniach diety -2 kg na wadze dzień 1 - 91,3 kg dzień 2 - 90,2 kg dzień 3 - 89,6 kg dzień 4 - waga dziś rano 89, 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanka26
Pola witamy Cie :) i czekamy z niecierpliwoscia az pochwalisz sie swoimi rezultatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanka26
malgosiaa masz jakies fajne przepisy na faze 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 125
Kurde dziewczyny tak się wciągnęłam że w ogóle nie mam ochoty na warzywa, a wczoraj powinnam je już jeść, dziś postaram się ich dodać do kolejnych posiłków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Tak więc 4 kg mniej, oczywiście rano wyszedł duży wzrost tej wagi, mam nadzieję że wszystko się unormuje. Nie oczekiwałam cudów na diecie, ale niestety ten wynik mnie rozczarował :( Miał być dziś dzień warzyw ale zaczęłam od protein a potem kawałek pizzy... Teściom nie wypada odmawiać a od miesiąca u nich nie byłam :p najwyżej odpuszczę dziś warzywa i jutro coś z nimi zjem:) grzeszki się zdarzają ale walczę dalej, 9 kg do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam na dukanie 5lat temu. Schudlam 15kg w 2,5 miesiaca bo tylko tyle mi trzeba bylo. Mialam wtedy cudowne cialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulio130
Ja nie polecam Dukana. Sama wolę się odchudzać własną dietą! Jem regularnie, biegam, przyjmuję African Mango http://szczupla-kobieta.pl i czuję się rewelacyjnie a gubione kilogramy tylko mnie napędzają by iść dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosiaa
Gdzie nie wejdziesz to te africango srango. Jak wam idzie dziewczyny? Mnie rozlozylo chorobsko wiec mam diete bez diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KotkaDream
Witajcie od jutra zaczynam przygodę z dietą białkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Hej, witamy i kciuki trzymamy :) Jak tam dziewczyny wam idzie? U mnie po weekendzie w domu lekkie wahania ale waga znów poszła w kat na kilka tygodni :D obserwowanie ciała i ubrań lepiej mnie motywuje niż spadki i wzrosty na wadze, zwłaszcza że te długie ciężko zauważyc :p Jak wam idzie? Bo ja się trzymam dzielnie, od poniedziałku trzymam się dzielnie protein jakoś w te dni nie grzesze :D dziś na śniadanie omlet z otrebami posmarowany lekko rozpuszczonym mlekiem w proszku bo jakoś pusto w lodówce a na słodkie chęć przyszła. Chyba Jaś choroba mnie łapię i śpię i jest i tak na zmianę a jutro egzaminy... I w piątek.. I powiedział ale do tego czasu może sie poprawie :D Juz nie mogę się doczekać grudnia, jak na święta pojadę do rodziców i dalszej rodziny :) normalnie nie poznają mnie :D A jak Wam idzie, taką cisza na tym forum straszna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tymczasowo dieta bez diety. Polamalo mnie do tego stopnia ze nie wychodze z lozka. Przestraszylam sie ze bola mnie nerki ale okazalo sie ze doszlo mi przewianie w plecach ;) takze moje poczatki sa trudne i teraz zastanawiam sie czy na nowo startowac od pierwszego dnia? Bo niby bialka duzo ale nie tylko bialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanka26
hej dziewczyny - nie pialam, bo mialam problemy z netem :) ale juz jestem :) u mnie dieta niestety poszla w las z roznych przyczyn, ale nie poddam sie i sprobuje zaczac od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dołączam do Was :) Wczoraj zaczęłam I fazę z wagą 71.0 kg. Dzisiaj po 1. dniu I fazy jest - 69.7kg, czyli -1.3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanka26
hej Tysya :) chyba 68,7 kg a nie 69,7 :) gratulacje :) rozumiem, że to Twoje już kolejne podejście do diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
69,7kg ;) Pomyliłam się przy wadze początkowej, nie 70kg, a 71kg ;) W 2012 roku schudłam z 75 kilogramów do 58 kilogramów. Wagę utrzymywałam do czerwca 2015 roku, później nie wiem co się ze mną stało, ale wróciłam do 74kg :( Nie, nigdy wcześniej nie odchudzałam się na Dukanie, raczej na MŻ i SB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! :-) ja dzisiaj jednak zaczynam od poczatku- dzien pierwszy ;) na wadze 89,3. Czuje sie duzo lepiej wiec najwyzsza pora bo swieta tuz tuz a chcialabym wejsc w nowy rok jako nowa ja ;) co do przepisow to ja nie pomoge bo pierwsza faza to u mnie eaczej kurczak serki ryby jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dwóch dniach 1 fazy na wadze 69,4kg Od początku -1,6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysya najgorsze sa poczatki i wiele osob sue wykrusza- wlacznie ze mna bo po trzech dniach marzylam o misce wrzacego rosolu. Ale chciec to moc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czasem mam słomiany zapał, ale chcę w końcu osiągnąć swój cel :D A oprócz diety, ćwiczysz coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysya tylko przysiady i skalpel ewy chodakowskiej. Boje sie obwislej skory ale mam nadzieje ze to pomoze. Super efekty jak na dwa dni! :-) oby tak.dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanka26
dziewczyny jak wyglada Wasz jadlospis dnia z fazy uderzeniowej? mozecie go opisac w szczegolach? co jecie? czym przyprawiacie? itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyk be light
Witam. Drogie Panie szczerze odradzam dietę Dukana. Jest to dieta oparta na zjadaniu zdecydowanie za dużej podaży białka, co bardzo źle wpływa na nerki i wątrobę- one muszą wtedy ciężko pracować. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony www.dietetyk-belight.pl oraz fanpage`a . Można poczytać ciekawe artykuły, a także skorzystać z pysznych przepisów na proste i sycące dania. Chętnie pomogę i odpowiem na pytania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodziłam chyba przez wszystkie możliwe diety ą żadnego sensu dopóki trwale nie zmienimy sowich nawyków. Co z tego że będziesz głodzić się przez miesiąc jak potem i tak przytyjesz? Polecam iść do dietetyka Ja byłam u pani Joanny Tomkiewicz i ułożyła mi dietę która dała świetne rezultaty bez głodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy możecie iść reklamować gdzieś indziej? To robi się już nudne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×