Odpowiedz na ten temat

Dieta DUKANA START 6 stycznia 2014r

• gość 2017.09.20 [17:55]
    Najlepiej stosować rozsądną dietę, tak żeby można było na niej wytrzymać, czyli jeść w miarę normalnie pamiętając o tym co jest zdrowe, a co nie. Raz na jakiś czas można sobie też pozwolić na odrobinę rozpusty. Ja ostatnio piję koktajle warzywne, które czasem łącze z owocami i czuję się po nich lepiej, a do tego powoli chudnę. W sumie schudłam już 4 kg. Przepisy biorę z bloga fitynka.pl/koktajle-odchudzajace/, oczywiście dużo tego jest w necie, ale te jakoś mi najbardziej smakują.
  • Zobacz także:

• gość 2017.11.03 [16:26]
    od wczoraj zaczęłam dietę,,,,kiedyś już byłam na tej diecie dukana,,,schudłam 25kg,,nie zaszkodziła mojemu organizmowi,,,,czułam się super
  • gość 2018.01.03 [10:47]
    Wolę jakieś tradycyjne metody odchudzania, bez kombinowania. Wystarczy wejść na menshealth.pl lub womenshealth.pl i tam jest mnóstwo artykułów o tym.
  • ObuwieInstel 2018.05.31 [16:02]
    Jeśli interesuje Cię obuwie to w naszej ofercie znajziesz wiele ciekawych ofert, a w związku z 10-leciem firmy polecamy również wziąć udział w konkursie, do wygrania obuwie dla każdego usmiech.gif Adidasy, sandały i wiele więcej http://xurl.pl/wygraj_buty
    Pozdrawiamy
    ObuwieInstel
  • KevinSp 2018.08.28 [16:24]
    Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady w tym obszarze. Myślę, że bez wątpienia przydadzą mi się one usmiech.gif
    Rywalizacja z Bogiem straciła już sens, bo dawno się z nim zrównaliśmy.
  • kortyzolku 2018.09.11 [17:15]
    Nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze. Raczej nie będę w stanie pomóc.
    Wiem, że jak nie idzie, to chce się obarczyć winą za to cały świat, tylko nie samego siebie.
  • synTadeusza 2018.09.24 [11:55]
    Może warto zostawić ten temat specjaliście? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.
    Czasem, kiedy myślałam o odebraniu sobie życia, odnosiłam wrażenie, że jest już za późno. Że nie żyję. Nie istnieję. Znajduję się w czyśćcu, przeżywając wydarzenia, które tak naprawdę nie miały miejsca.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...