Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta i przekąski

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż jest na diecie (ja przy nim solidarnie też). jednak oboje lubimy słodycze. Co pojadacie zamiast czekolady i ciasteczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem na diecie, ostro trenuję i biorę tabsy iqgreen ale lubie coś sobie podjeść wieczorem przy filmie na przykład :) najczęściej są to warzywa z hummusem, pyszne i lekkie :D albo na przykład rolada ze szpinaku i łososia. można być fit i nie żreć chipsów, wystarczy poszperać w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta diecie nierówna. Możesz słodzić ksylitolem lub stewią. Albo kupować np białą czekoladę bez cukru z owocami. Zajrzyj do swojskiej piwniczki, dużo mają wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję jagody acai http://enaturalnie.pl/acai-jagody_48 powodują one efekt nasycenia, który trwa przez dłuższy czas dzięki czemu nie mam ochoty na podjadanie ani przekąski :) Pomagają mi ograniczyć kalorie. Oczywiście trzeba pamiętać, żeby jeść normalnie regularnie żeby nie zasłabnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbujcie ograniczyć słodycze na początek?Np. jedzcie coś słodkiego max raz dziennie (np. kilka ciastek). Kiedyś też próbowałam jeść słodycze tylko gdy byłam u znajomych albo gdzieś wychodziliśmy. Moim zdaniem najlepszymi zamiennikami słodyczy są owoce (świeże/suszone). Możecie mrozić owoce, a następnie miksować je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkasak
ja podjadam bardzo czesto suszone owoce. na początku nie było łatwo ale przestawiłam się. schudłam już 10kg. mój przepis na sukces to: dużo wody, tabsy iqgreen, orbitrek i samozaparcie. działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze zaopatrzona jest ta swojska piwniczka. Maja faktycznie mega wybór różności. I jakie ceny konkurencyjne. Dzięki za cynk, nie znałam wcześniej tego sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre preparaty na odchudzanie www.suple24.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piecz domowe ciasta :) dodawaj mniej cukru,unikaj tłuszczu i będzie git :) np. mniej słodyszy domowej roboty biszkopt do tego jogurt naturalny i świeże owoce :) można ogólnie świeze owoce z jogurtem greckim można takie owoce zamrozić i miec lody :) można serek wiejski + dodać miód :) można jeść gorzką czekoladę :) można pić kakao z mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie jak lubi chipsy to zrób bo z ziemniaków albo z cukinii z posypaną papryczką lub czymś innym. A słodycze musi sobie niestety odpuści bo dieta to dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sam jadam suszone owoce jako przekąskę, którą zastąpiłem niezdrowe jedzenie. Fajne są produkty firmy http://helio.pl/, dostępne w praktycznie każdym sklepie, mają też fajną cenę - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechy laskowe, nerkowca, migdały, jogurty naturalne, arbuz. Wiem, że zdrowe odżywianie i zbilansowana dieta często wiąże się z większymi wydatkami ;) W http://www.polomarket.pl jest teraz promocja, a mają fajne, zdrowe i wysokiej jakości produkty - także tego typu przekąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic, przekąski psują całą dietę. Jeśli jesteś głodna między posiłkami, to zrób mniejsze posiłki a częściej. możesz jeść owoce, orzechy, nasiona, ale to też są kaloryczne rzeczy. Przyzwyczajcie żołądki do jedzenia kilku posiłków, bez przekąsek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie :) Jak by ktoś był zainteresowany prostym i skutecznym programem na odchudzanie to serdecznie zapraszam :) Znam firmę która się zajmuje czym takim i ma cały program Zdrowotny w którym schudnie kazdy zdrowo ,bezpiecznie ,bez efektu jo jo . Ja Osobiście schudłem z wagi 106 kg na 73 kg w 4 miesiące. A moja znajoma prawie 51 kg w 7 miesiecy. Program ten usuwa przyczyne nadwagi i regeneruje cały organizm od podstaw. Dzieki temu chudniemy łatwo i szybko. Zainteresowanych zapraszam na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekąski które ja polecam ale nie do posiłki a ZAMIAST posiłki to: - garść orzechów i nie w żadnej soli czy cukrze miodzie itd - musli z jugurtem NATURALNYM oczywiscie! nie jakis truskawkowy co ma mnostwo cukru, dla leniwych można musli zamówić na "skomponuj swoje musli" www.mojemusli.pl zamawialam 2 razy i byłam zadowolona, narazie brak funduszy czekam na nową wypłatę, ale można też samemu w domu coś udziargać domowe musli hehee - nie jeść samych owoców! przeciz to cukier mimo ze mowi sie ze owoce to zdrowie to zapomina sie dodawac ze to mnostwo cukru - Shejk proteinowy jest dobry i syci na 3h! - a kolezanka zawsze mowi wypij szklankę wody to ci głód przejdzie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa22
Na przykład ciasto z kaszą gryczaną, ciasteczka owsiane, sernik na jogurcie naturalnym :) jest mnóstwo zdrowych zamienników kalorycznych ciast, batonów :) często korzystam z przepisów bloga Justyny i Doroty http://domowe-wypieki.com/. Te i inne przepisy dietetyczne są u nich na stronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owoce, szczególnie te suszone lub chipsy z owoców to najprostszy zamiennik :) A jeśli chodzi o desery to można znaleźć super przepisy w internecie na fit słodkości dzięki czemu nie trzeba z niczego rezygnować. Wrzucam przepis na fit ciasteczka :) Może się przyda. Pozdrawiam :) https://100club.pl/artykuly/Ciasteczka-jaglane,335.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelo234
Jasne nie trzeba rezygnować ze wszystkiego by schudnąć! ja również gdy się odchudzałam jadłam co prawda wszystko dietetyczne i o regularnych godzinach ale od czasu do czasu pozwalałam sobie na coś słodkiego ale oczywiście też fit;) dorzuciłam do tego również suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl oraz ćwiczenia;) aktualnie biegam ;) a schudłam 24kg w 3 miesiące !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizianka
wiecie jaki jest dobry pomysl na lekka przekąskę? te musy owocowe co dla dzieci sprzedają, np Holle, bo ta firma produkuje ekologiczne bez cukru. Jedna taka saszetka (np z orkiszem są takie bardziej sycące) i apetyt na deser zaspokojony;) ja tak już od miesiąca sobie podjadam i ani razu nie sięgnęłam po czekolade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilokaloria

haha niezły pomysł! może i ja spróbuję, bo musze sie przyznac, ze jak moj Mis był mały, to podjadałam jego słoiczki, tak mi smakowały;p więc może wrócę do starych nawykow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kroje sobie i mężowi marchewki w słupki do filmu. Do tego hummus albo guacamole. Jest pycha, ale jak mąż wyciąga chipsy, to i tak zawsze pękam. :/ Kiedyś robiłam chipsy z jarmużu, ale nie polecam. Bardzo dziwny smak. I tak jak pisały wyżej dziewczyny, dobrze mieć przy sobie garść orzechów, tylko to niestety dużo kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamij

może suszone owoce/orzechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×