Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta jogurtowa, warto?

Polecane posty

Gość gość

Ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeść jogurt zawsze warto, ale nie ma on żadnych właściwości odchudzających. Wszystkie diety jednoskładnikowe są głupie i bez sensu, Bo po pierwsze: ile czasu wytrzymasz na samym jogurcie? Po kilku dniach nie będziesz mogła na niego patrzeć;) Po drugie; jedząc tylko jeden produkt będziesz miała niedobory innych składników i minerałów, a to wiąże się z wypadaniem włosów, problemami z cerą itp. Żeby schudnąć, musi być ujemny bilans kaloryczny, więc jedz wszystko, ale mniejsze porcje, rusz tyłek to i waga ruszy w dół. No i jedzenie śmieciowego jedzenia tez nie służy odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anlynaa
Wiem, że temat stary, ale może ktoś wygoogluje. Ja polecam dietę jogurtową, u mnie zadziałała w 100 procentach.To była moja pierwsza dieta w życiu. Stoswałam ją w sierpniu, trudno to nawet nazwać dietą, po prostu jadłam dużo jogurtów nat., samodzielnie, jako dodatek do surówki, zastąpiłam nim śmietanę w sosach, oprócz tego starałam się nie jeść fastfoodów, ograniczyłam słodycze. W 2 tyg schudłam 5 kg, akurat tyle miałam nadto. Ważyłam przed "dietą" 67 kg przy wzroście 173. Teraz po 7 miesiącach mam ok 61 i mówią, że jestem za chuda. Nadal jem sporo jogurtów, ale nieregularne, niestety zdarza mi się jeść niezdrowo, czasmi robię sobie detox od słodyczy i alkoholu (np.cały miesiąc przed Gwiazdką), ale na codzień jej wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6:52 Dieta jogurtowa nie polega na jedzeniu samych jogurtów. Skąd ten pomysł :D Jogurt sam w sobie, bezpośrednio, nie ma właściwości odchudzających, ale pośrednio zawarte w jogurtach żywe kultury bakterii wspierają metabolizm i dają efekt utraty wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego nazywa sie jogurtowa???? do annlyna; nie schudłas dzięki jogurtom, tylko dlatego że zmieeniłas nawyki zywieniowe, (ograniczenie slodyczy i śmieciowego jedzenia). Jogurty (naturalne oczywiście) są zdrowe i sama ich używam, ale nie mają żadnych włąściwosci odchudzajączych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×