Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gronski

Dieta która odmieni Twoje życie

Polecane posty

Gość gronski

Od zawsze miałem problemy z nadwagą. Próbowałem wszystkiego, każdej diety, którą znalazłem w internecie. Stosowałem diety rozpisane przez dietetyków. Stosowałem wszystkie możliwe suplementy diety i to wszystko na nic. Nie dość, że długo się czekało na jakiś efekt, to i tak waga wracała. Na dietach byłem głody, źle się czułem, miałem złe samopoczucie, myślałem tylko o jedzeniu. Z uwagi na to, że na efekty trzeba było czekać tygodniami a częściej miesiącami to nie wytrzymywałem ciśnienia i z braku motywacji poprzez powolne efekty przerywałem diety i wracałem do starych nawyków. Po 10 latach bo dokładnie tylko lat mam doświadczenia w tym temacie znalazłem sposób. Odnosząc pasmo porażek, znalazłem receptę na sukces. Odkryłem dietę której efektów nie można porównać do żadnej zamieszczonej w internecie, na stronach czy forach poświęconych odchudzaniu, które tak mocno śledziłem przez te wszystkie lata. Osobiście schudłem 37 kg w 6 miesięcy jak widać na zdjęciach. W pierwszym tygodniu schudłem 2 kg, a w pierwszym miesiącu 9kg z uwagi na to, że miałem bardzo dużą nadwagę. Zaraz po tym jak ja odniosłem sukces, postanowiłem pomóc wszystkim znajomym i rodzinie. Z sukcesem odchudziłem żonę, rodziców, przyjaciół i znajomych – wszystkich, którzy mieli ten sam problem i sami nie potrafili sobie poradzić. Ktoś bliski zapytał kiedyś „Dominik pomogłeś tylu ludziom, napisz książkę albo zacznij brać za to pieniądze bo masz doświadczenie, umiesz zmotywować i masz za sobą pasmo sukcesów” . Ta osoba dała mi natchnienie aby pomóc nie tylko najbliższym ale wszystkim w kraju, którzy mają problem. Moją misją jest odmienić życie wszystkich ludzi, którzy są nieszczęśliwi ze względu nadwagi, bo ja też byłem. Moja dieta jest skonsultowana z lekarzem, jest zdrowa, tania, ale najważniejsze jest to, że nie czuję się na niej głodu – wręcz przeciwnie można jeść wyznaczone rzeczy do woli, nie ważne o jakiej porze. Już po paru dniach zaczniesz się wspaniale czuć, organizm bowiem zacznie się oczyszczać z toksyn, Twoje samopoczucie zacznie wzrastać w takim tempie, że będziesz zupełnie inną osobą. Zaczniesz być szczęśliwy, cieszyć się życiem. Odnajdziesz szczęście na nowo tak jak i ja odnalazłem. Chce pomóc jak największej ilości osób bo dobro zawsze wraca, zrobić to co zrobiłem sam jak i pomogłem kilkunastu innym z tym problem. Napisz do mnie na adres email gronskidominik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa historia. Natomiast ja jestem zdania, że sukces leży tylko i wyłącznie po naszej stronie - jak sami nie znajdziemy motywacji, to nikt tego za nas nie zrobi. Ruch w ciągu dnia, odpowiednie żywienie i witaminy. A co do tego ostatniego, to podobno warto zażywać chlorellę, ma podobno zbawienny wpływ na nasze zdrowie http://biowitalni.pl/89-chlorella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to napisz jak to zrobiłeś a nie jakieś reklamy cwaniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy Foreerslimie schudłam 10 kg w 3 miesiąće Najpierw ograniczyłam najbardziej tuczące rzeczy ( i w tym pomogły też tabletki bo stłumiły apetyt) potem dieta 1800 kcal Tabletki działają tyle trzeba wiedzieć jak i z czym je stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gronskidominik
Boskagoska ja probowalem naprawde duzo rzeczy o wiele mocniejszych niz to co piszesz. Animal Cuts, Lipo 6 i inne naprawde efektywne suplementy. Jednakze jest to chemia. Moja dieta jest naturalna, sa szybkie efekty ktore motywuja, nie czujesz glodu, jest zdrowa. Jest skuteczna i jest ona wypracowana przez lata. Wiecie, ja prowadze firme IT, teoretycznie nie musialbym wgl tego robic i zachowac to dla siebie, ale wiem ze dobro wraca do czlokwieka. Wiem ze im wiecej dajesz tym wiecej dostajesz. W porownaniu do tego ile bierze dietetyk czy inne instytucje Natur House te 25 zl ktore chce za diete oraz staly kontakt ze mna podczas calosci to jest jak nic. Chce pomoc osoba ktore tego potrzebuja i bym w ten sposob doceniony za prace ktora daje. Wiedzac o tym ze to napewno dziala i kazdy stosujac to bedzie zadowolony moglbym jednarozwo brac nawet kilkaset zlotych, ale tego nie robie. Pamietam jak poszedlem jako 133 kg facet do nature house i Pani mi powiedziala ze za dzis 100 zl, odzywki co miesiac 360 zl minimum i jej najwiekszy sukces to odchudzenie starszej Pani 9 kg w 7 miesiecy. Wiec o czym my tu rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×