Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiak taki

Dieta shepa z lipca tego roku?

Polecane posty

Gość gosiak taki

Jeśli, któraś w z Was ma to proszę bardzo o jej wpisanie, bo słyszałam że daje bardzo dobre efekty i jest tam opisane jak wyjść z tego postu. Z góry bardzo ślicznie dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest............
na czym polega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zaszkodzic niestety
??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak taki
dlatego pytam czy któraś mogła by ją tu przepisać? Mam obecny październikowy numer jak coś to też coś mogę przepisać, niestety lipcowego nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiu przepisz tę
październikową,oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz poszukam
chodzi o 5 kg w 7 dni - zdrowa głodówka z shape czy 7 sekretów szczupłych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno i drugie
jesli mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz poszukam
aha. no dobra, da się załatwić... ale musi być tak od razu, czy mogę trochę później dodać to? bo tego jest kilka stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak taki
może być wieczorkiem poczytam do snu, i jestem bardzo wdzięczna, a ja to październikow też zamieszczę wieczorkiem jak jest ktoś zainteresowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz poszukam
do wieczora postaram się przepisać wszystko, bo na razie muszę jeszcze coś załatwić, więc nie dam rady. mam jeszcze parę wcześniejszych numerów, więc jak coś, to służę pomocą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok papapapapa
przydałoby się kilka diet z róznych nr shepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przydałyby sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes Gosiu
wpisz prosże pare dietek z tej gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgwtwgwgw
po co przepisywac, zeskanujcie i wrzuccie na imageshacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a macie...
5 kg w 7 dni Zdrowy post może przynieść ci wiele korzyści (nie tylko węższą talię!). Powiemy ci, jak głodować bezpiecznie, lekko i przyjemnie. Kiedy postanawiamy schudnąć, zawsze jak najszybciej chcemy pozbyć się tłuszczyku. Chociaż dietetycy zalecają powolną i stopniową utratę masy ciała, większość osób wybiera zwykle nieskuteczne diety cud albo... zaczyna głodować. Zdaniem Hansa Scherza, specjalisty w dziedzinie diet opartych na głodówce, autora książki "Głodówka - dieta 7-dniowa" (Knaur Verlag), post to rzeczywiście najprostsza metoda, aby szybko schudnąć. Stosując opracowaną przez niego dietę, którą przedstawiamy poniżej, możesz zrzucić 5-6 kg w tydzień. Musisz jednak pamiętać, że znacznie łatwiej jest rozpocząć post, niż utrzymać jego efekty. "Jeśli od razu po zaprzestaniu stosowania diety pozwolisz sobie na smakołyki, szybko wrócisz do pierwotnej wagi lub przytyjesz" - ostrzega Scherz. To dlatego, że organizm przyzwyczaja się do ograniczonej dostawy kalorii i spowalnia swój metabolizm. Aby uniknąć efektu jo-jo, po głodówce zastosuj program powrotu do normalnego odżywiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos z innej beczki
nie głodówka,zeskanujcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak taki
październik śniadanie7.00-8.00 250-300 kalorii przekąska 9.00-12.00 100-300 kalorii lunch 12.00-13.00 300-350 kalorii przekąska 13.00-15.00 100-300 kalorii obiad-kolacja 15.00-18.00 400 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak taki
śniadania: Granola z suszonymi owocami 3/4 szkl błyskawicznych płatków owsianych, 1/2 szkl gorącego mleka 0% tł, łyzeczka bazoweco cukru, 4 suszone morele, lyzka suszonej zurawiny, lyzka ziaren slonecznika, lyzka posiekanych migdalow, lyzka prazonych orzechow sojowych, 1/2 lyzeczki mielonego cynamonu, 1/3 szkl jogurtu nat 0% tl Naleśniki z owocami szkl ugotowanych w wodzie grubych platkow owsianych, 4 bialka jaj, 1/2 lyzeczki cynamonu, 2 porcje bialkowego napiju z soi w proszku, 1/4 lyzeczki oliwy, szkl drobnych owocow, 150 g jogurtu nat 0% tl Panini z pieczarkami i feta 2 plaskie okragle buli ciabatta, 4 lyzki pokruszonej fety light, 4 lyzki mleka 0,5% tl, 4 lyzki mieszaniny ziol, 100 g rukoli, sok z malej cytryny, 2 kapelusze pieczarek, lyzeczka oliwy, Kanapki z tunczykiem koprem wloskim i czerwona cebula 1/2 malej bulwy kopru wloskiego, puszka tunczyka w kawalkach w oleju, pieprz, sol, 2 kromki chleba z otrebami, 2 lyzki octu balsamicznego lub soku z cytryny, 1/2 malej czerwonej cebuli Salatka owocowa 1/2 szkla gestewgo jogurtu naturalnego, 2 lyzki niskoslodzonej konfitury, jedrne slodkie owoce np jablko, 1/4 puszki papai lub 1/2 swiezego mango, 2 krazki swiezego ananasa, 1/2 szkl swiezych lub mrozonych jagod albo borowek amerykanskich, 5 daktyli Grzanki z tapenada 1/4 bagietki z otrebami, 10 czarnych oliwek bez pestek, 5 zielonych oliwek, lyzeczka kaparow, zgnieciony maly zabek czosnku, filet anchios lub lyzka tunczyka w sosie wlasnym, swiezo mielony pieprz, lyzka oliwy Melon z cytrynowym jogurtem 1/2 malego melona cantaloupe, lyzka brazowegu cukru, 1/2 szkl gestego naturalnego jogurtu, lyzka soku z cytryny, lyzka skorki startej z cytryny Kanapka z wedzonym pstragiem lyzka serka figura 3% tl, lyzeczka tartego chrzanu, lyzeczka posiekanego koperku, 2 kromki razowego lub pelnoziarnistego chleba, 1/2 filetu wedzonego z pstraga, 1/4 szkl cienkich plasterkow ogorka Parfait z grillowanymi owocami 1/2 lyzeczki oliwy, pedzel kuchenny, 4 niezbyt miekki brzoskwinie lub nektarynki, 4 krazki swiezego ananasa, 2 lyzki oliwy, 4 lyzki platkow mmigdalowych, szkl borowek amerykanskich lub czarnych jagod, 0,5 l jogurtu waniliowego do 1,5% tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billie
dobra dziewczyny, dałam ciała. wczoraj miałam przepisać 2 artykuły, a na śmierć zapomniałam... wrzucę wam po prostu skany z lipca... ktoś mówił, żeby na imageshack, więc tak zrobię ;) za parę minut podam linki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak taki
dzięki czekam z niecierpliwością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billie
Gość billie
o boże... widzicie co zrobiłam? złe linki dałam... to tylko ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billie
a nie tak też je można otworzyć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billie
tylko trzeba sobie zapisać te pliki, bo to służbowy skaner, który zbyt dokładny nie jest... po zapisaniu na dysk wszystko widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak taki
ślicznie dziękuję:) jestem wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogwe otworzyc
billie nie moge otworzyć,pomocyyy dziewczynki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogwe otworzyc
widzę tylko żabę,please:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gosi i billie
mogłabyś mi to przesłać mailem bo zanic tego nie otworzę psyche@buziaczek.pl dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×