Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Gość vanili

Witam! Uwaga!!! Pilnie poszukiwane osoby zainteresowane dietą dr Bardadyna , autora Kodów Młodości. Kto przyłączy się do grona chcącego szybko zrzucić zbędne kilogramy w szybkim czasie, zachować młodość dzięki eliksirom /specjalnym koktajlom/, podzielić się doświadczeniami? Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wchodzę w to
Co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Jest to dieta 800-1200 kal. , gównie : owoce, warzywa, ryby, koktajle młodości, a nawet gorzka czekolada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARAEL
mój jadłospis dzisiejszy to 1200cal warzywa,soja,chude jogurty 0%-bez cukru (sanok), owoce ,otreby , czerwonA herbata,0 słodyczy od 30 dni i nic nie chydne buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Ćwiczysz? Biegasz? etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARAEL
tak ćwicze ok 1 godziny dziennie ćwiczenia na brzuch , posladki ,areoby,itp i nic jak narazie moze to tak chwilowo ? a póżniej sie ruszy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARAEL
tzn metabolizm jest chyba ok 3 razy toaleta czasami 2 tzn nie wiem czy sugerowac się waga czy centymetrem krawieckim tez pije wode z cytryna rano przed posiłkiem pózniej śniadanie(250g) jogurt 0% z otrebami kawa bez cukru IIsniadanie: jakis owoc ,herbata czerwona albo serek figura 3% z wasa lub maca obiad: warzywa na patelnie Hortex ok 250g i kotlety sojowe ok 4szt. gotowane albo filet z kurczaka tez gotowany podwieczorek:np tez owoc jakis ,jogurt ok(250g) , jakies pestki dynii,orzechy włoskie 4szt kolacja: serek wiejski lub tunczyk w sosie własnym (150g) dotego duzo wody mineralnej i czerwonwej herbaty to tak z grubsza czasami lubie jeszcze podjadac kapuste kiszona czy rzodkiewke świetna przekaska a mało kaloryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Może spróbuj głodówkę, to nie dieta, ale oczyszcza organizm i może waga spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARAEL
1200cal czy godzinnych cwiczeniach czy to Ok nie za mało ?? duzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
A widzisz , schudłaś, więc stop - najtrudniej zbić te ostatnie kilogramy , to odwieczny problem dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARAEL
ciekawe dlaczego tak jest moze poprostu organizm sie broni prze utrata kolejnych kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Nie jestem specjalistą, ale podajesz produkty zawierające ważne dla org. składniki, myślę ,że możesz ćwiczyć, z pewnością robisz to dłużej, więc organizm przyzwyczaił się do wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARAEL
staram sie 5posilkow jesc dziennie bialko,weglowodany i zdrowe tluszcze,warzywa niop dlugo juz cwicze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Które koktajle polecacie? Jak wygląda Wasze samopoczucie na diecie strukturalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flalala
No niestety tak to bywa, jeśli się odchudza po raz kolejny tudzież z niewielkiej juz wagi. Po pierwsze orgaznim przestawia sie na zmiejszone zapotrzebowanie kaloryczne, poza tym ja mam wrazenie, ze organizm sam wie, co dla niego jest nadwaga i to sie gubi w miare latwo Ale potem dochodzi sie do takiej granicy, gdzie orgaznim juz wcale chudnac nie chce,bo to jest twoja normalna waga. No i niestety 1200 kcal to dosc duzo w tej sytuacji. Zeby zmusic organizm do schudniecia, musisz uzyc bardziej radykalnych metod. Oczywiscie to jest nieco bez sensu, bo w ten sposob zgubine kilogramy odzyskasz ani sie obejrzysz. Co wiecej, jezeli nie chudniejsz na tej diecie, to znaczy, ze orgaznim traktuje ja jako normalne odzywianie i przestrzegam cie przed odstawianiem jej i powrotem do "normalnego" (cokolwiek to dla ciebie znaczy) jedzenia. Bo tez przytyjesz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Święta racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Albo rygor albo jojo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuużo mnie
Część też z Wmi zaczynam. Byłam wczoraj u Bożki, która pisze w kafeterii o tej diecie, ale one teraz gdzieś powyjeżdżały i nikogo tam chwilowo nie ma.Ja od wczoraj zaczęłam pić te koktajle i muszę przyznać, że są naprawdę rewelacyjne. Dziewczyny strasznie zachwalają rezultaty zarówno odchudzające jak i wpływ tej diety na skórę, włosy i paznokcie, bo jest to też dieta odmładzająca. Wygląda to wszystko dość rozsądnie, a ja mam już dość jo-jo. Chciałabym schudnąć powoli, rozsądnie, bez szkody dla zdrowia i koniecznie na zawsze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Hejka! Jakie koktajle pijesz?, ograniczasz jedzenie? Czytałam wczoraj o diecie struktulalnej, zainteresowały mnie składniki - zdrowo to wygląda, przepisy też ciekawe.Myślę, że warto spróbować. Aktualnie jestem na podobnej diecie od poniedziałku i widzę ,że tłuszczyk maleje. Cała moc w eliksirach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Vanili. Jeśli chodzi o koktajle, to niedawno wypiłam taki: mleko sojowe, wiśnie, zarodki pszenne i siemie lniane (ma podobno moc odmładzającą). Daje uczucie sytości. Wczoraj wypiłam o 18.00 podobny tylko z truskawkami i dotrwałam do rana bez problemu, chociaż wieczorem ćwiczyłam ostro pół godzinki. Te koktajle naprawdę działają, ale zważę się dopiero po tygodniu. Zaczynam z wagi 78 kilo (176 cm wzrostu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Witaj! Muszę się zorientować, gdzie kupię składniki do koktajli, pewnie - ze zdrową żywnością, nigdy nie używałam np.mleka sojowego, kiełków.etc..... Ograniczyłam kalorie i wyeliminowałam cukier, po tygodniu widzę ubytek tłuszczyku, nie ważę się jeszcze, bo to wcześnie / najpierw ponoć traci się wodę/.W mojej diecie składniki mam podobne, czyli warzywa , owoce, chude mięso. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Na allegro, marketach, w sklepach ze zdrowa żywnością można kupić - mleko sojowe, mleko ryżowe, sok brzozowy, inne; np.kiełki, morszczyn pęcherzykowaty. Przygotuję dziś biały - uzupełniający wapń: -mleko ryżowe lub sojowe -1/2 banana -figa pokrojona -łyżeczka zarodĸów -łyżeczka melasy. Nie mam pozostałych składników, więc inne recepturki na później odkładam. http://www.drbardadyn.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że przeczytałam dzisiaj w necie, że lyżka melasy trzcinowej zawiera tyle samo wapnia co szklanka mleka. Niesamowite nie! Teraz już wiem skąd w tych eliksirach pojawia się ciągle ta melasa. Dzisiaj kupiłam słoik w delikatesach (12,80 PLN), wygląda jak czarny syrop i ma taki dziwny smak, ale czego się nie robi dla zdrowia i urody. Nie mogę tylko kupić w aptece morszczynu. Nie wiecie gdzie to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Krakowski Herbapol produkuje tabletki /suplementy diety/ 50 szt.-2.75zł. Zastanawiam się ,czy ich nie brać, a koktajl bez nich, bo morszczyn ma taki zapach jak sucha karma dla rybek, feeeeeeeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te tabletki z herbapolu są z morszczynu?? Nigdy o nich nie słyszałam. Jak pytałam w aptece czy jest jakiś preparat z morszczynu, to magisterka powiedziała, że nie (ale fakt, że nie wyglądała na kompetentną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotiwa
droga ta dieta chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Wydaje się nie taka tania ta dieta. Mleko sojowe 7 zł. lub na allegro większe opakowanie 15 zł., kiełki, nasiona,owoce, cukier trzcinowy... uzbiera się.Ale pijesz 2 razy dziennie koktajl +obiad z zalecanych produktów , nazwijmy go standardowym i masz święty spokój z jedzeniem. Tylko mam jedną uwagę, pojawia się zdrowa żywność /czytaj chemia!!!/ w kartonach, np mleko niewiadomego pochodzenia - na forach znalazłam głosy ,że często się to zdarza, np. jest produkowane w garażu oraz niektóre składniki z dodatkiem "chemii". Moda na zdrową żywność winduje ceny. Są też plusy - kupujesz składniki i masz je na kilka koktajli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Do Duuużo mnie Znalazłam informacje, że morszczyn pęcherzykowaty -Kelp jest w wersji do picia (zioła) i do kąpieli. Ze względu na zawartość metali ciężkich jest wycofywany /ten do spożycia/. Tabletki Morszczyn, suplement diety, ceny nie pamiętam. Może nie w każdej aptece są. Morszczynu używa się do produkcji wielu leków. Może z nim jest tak ,jak z łososiem norweskim - zawiera rtęć , a dietetycy go zalecają. 2.75zł to prawdopodobnie cena ziółek morszczynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Dziewczyny ! Znalazłam informację ,że soja , która trafia na polski rynek jest genetycznie modyfikowana i nie prowadzi się badań w kierunku ujemnych skutków jej działania na organizm. Słyszałyście coś o tym? Jeżeli to jest prawdą, to moja dieta strukturalna stoi pod znakiem zapytania????? Mleko sojowe to główny składnik koktajli. Co o tym sądzicie? Sok brzozowy jest super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×