Odpowiedz na ten temat

Dieta w NATURHOUSE podzielcie się opiniami

• gość 2017.09.07 [19:27]
    Nikt nie zagląda od kilku dni.
    Uważam,że to najlepsza dieta,tylko trochę droga.
  • Zobacz także:

• gość 2017.09.11 [06:15]
    Na fb też słaba aktywność.
  • gośćjjj 2017.09.11 [16:49]
    Dziewczyny i panowie - na Facebooku jest grupa odchudzanie z NH - zapraszamy, tam jest większa aktywność.
  • gość 2017.09.12 [19:41]
    Nic nowego.smutas.gif
  • gość 2017.09.14 [16:46]
    poprosiłam o dołączenie do grupy oczko.gif
    M
  • gość 2017.09.22 [10:20]
    A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ?
    Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu.
    Działają bardzo mocno i dobrze.
    Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy.
    Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
    http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/
  • Mariena2705 2017.10.04 [22:47]
    Ja po licznych nieudanych probach zrzucenia zbednych kilogramow jakie uzyskalam po dwoch ciazach ,trafilam do naturhouse. Wracalismy z mezem z wakacji i w radio w samochodzie leciala reklama. Ostatni raz postanowilosmy sprobowac. I niech mi tu ktos.nie mowi moglas cwiczyc. A i owszem cwiczylam, ale po dwoch ciazach jedna po drugiej moj kregoslup ze tak to ujme sttaszie dostal po pupie i po miesiacu cwiczen odmowil posluszenstwa. Wolalam moc sie poruszac i spac bez bolu niz dalej cwiczyc. Nie na tym ma to polegac.
    W Naturhouse trafilismy na przemila Pania dietetyk. Ja do odchudzania podeszlam dosc sceptycznie , ale uwierzylam kiedy ponawily sie rezultaty. Za mna 3 tygodnie diety i suplementacji naturalnymi wyciagami i -6kg. Jestem szczesliwa ze w koncu cos dziala, tym bardziej ze utrzymujaca sie nadwaga w moim przypadku mogla mnie doprowadzic do cukrzycy ze wzgledu na sklonnosci rodzinne do tej choroby. Polecam kazdemu naturhous, choc pewnie wiele tez zalezy od osoby na jaka trafimy.
    Moim zdaniem duzo dają cotygodniowe kontrole.Motywuja do trzymania diety i tu dodam dobrze ułożonej diety, po ktorej nawet taka osoba jak ja lubiaca zjesc cos slodkiego, nie ma potrzeby siegania po slodkie.
    Jedyny minus to koszt, bo 100 zl tygodniowo na ich produkty to sporo w miesiecznym rozrachunku. Za darmo jednak pracowac nie moga...
  • gość 2017.10.10 [17:47]
    Moje doswiadczenie z natur house jest słabe.
    Ważenie i obwody- nic za darmo - placi sie 150 zł tygodniowo za 2 odżywki ( w tym błonnik dostępny duzo taniej gdzie indziej.
    Po 2 wizytach zrezygnowalam - owszem schudlam 1,5 kg ale pani dietetyk mnie nie przekonała- przepisy na dietetyczne dania mozna powszechnie znalezc w internecie nie trzeba za to 150 zl placic - a wsparcie do odchudzania ( psychologiczna kontrola no bo jak nie bede sie trzymac doety to po co placic co tydzien)
    No wiec po 2 wizytach zrezygnowalam przybralam te 1.5 kg znowu i tak minelo 5-6 tygodni.
    Po wizycie u mądrego lekarza zrozumialam ze tylko zmiana nawykow żywieniowych mi pomoże - dzis!
    8.5 kg mniej po 2 mcach jedzenia tylko produktow z listy dozwolonych!!!
    Bez 150 zl tygodniowo - po prostu trzeba zmienic nawyki- nic innego nie dziala chyba ze na krotką mete.
    Pozdrawiam
    Anatea
  • gość 2017.10.11 [15:37]
    dietetyk jak nikt inny przede wszystkim jest od tego, aby zmienić nawyki żywieniowe, jak na pierwszej wizycie zostało to powiedziane tak moja D nie dawała mi tylko przepisów aby coś dać tylko tłumaczyła co i jak. Może z samą dietetyczką nie pracowało się Pani najlepiej, mysle że musi zaiskrzyć. Ja uważam, że dietetyk mi pomogł zmienić nawyki, zrozumieć pewne rzeczy usmiech.gif
  • gośćjjj 2017.10.18 [11:18]
    Do gość 2017.10.10 [17:47]
    W Naturhouse podstawą jest właśnie zmiana nawyków żywieniowych na zdrowe. Mówisz, że tam byłaś, ale chyba nie do końca zrozumiałaś jak działają... Mi dietetyczka od początku powiedziała, że jedynie zmiana nawyków na stałe gwarantuje osiagnięcie i utrzymanie wyniku. cotygodniowe wizyty kontrolne były dla mnie ogromną motywacją - bo dietetyczka pilnowała tego co jem i jakie wyniki osiągam. Suplementy - na prawdę ekstra jakości. Nigdy nie miałam tak płaskiego brzucha jak po vivat digest i poprawiły mi się wyniki badań po bromelainie (mam autoimmunologiczną chorobę tkanki łącznej - ciągle stan zapalny, mało płytek, wysokie OB itp.) Także szczerze polecam!
  • kosmi87 2017.10.27 [00:24]
    ja odchudzam się z NH już drugi miesiąc i jestem w szoku, że nareszcie zaczynam chudnąć! Na minusie mam już 6kg! Przyznam, że na początku miałam problem z regularnym jedzeniem posiłków (niestety właśnie nieregularne posiłki i obfite kolacje to główna przyczyna mojej nadwagi) i było mi ciężko wypić 2l wody dziennie, ale dietetyczka naturhouse, która się mną opiekuje, dała mi kilka sprawdzonych rad i jako poszło. Co do picia wody, to ja mam taki sposób, że kupuję ją w butelkach 1,5l i markerem piszę na niej godzinę, do której powinnam wypić daną ilość – polecam usmiech.gif
  • Bachagg 2017.10.27 [00:25]
    jasne, że możesz iść do naturhouse, jak masz 13 lat – oni odchudzają nawet dzieciaki i młodzież, mój chrześniak z nimi schudł 11 kg na 11 urodziny oczko.gif naprawdę miał sporą nadwagę. Tylko pamiętaj, że wtedy musi być z tobą ktoś pełnoletni – rodzic lub opiekun.
  • fxj8u 2017.10.29 [14:27]
    Moja dieta oparta jest na tej stronie: https://dieta-personalna.pl/e01a274b
    W ciągu miesiąca schudłem 10 kilo ! usmiech.gif
    Pracuje na niej sztab bardzo dobrych fachowców, rozpiszą dietę, plan treningowy, a co najważniejsze ich metody działają w 100% usmiech.gif
  • KasiaSkal 2017.11.01 [15:43]
    Ja Wam powiem, że polecambardzo naturhouse usmiech.gif Ja dzięki nim schudłam 8kg, a nie było to wcale łatwe. Wcześniej próbowałam różnych diet – także tych, których trzeba było włożyć sporo wysiłku w ćwiczenia fizyczne, co niestety przy moim schorzeniu kręgosłupa było mało możliwe. Od początku jakoś zaufałam dietetyczce naturhouse – bardzo otwartej, ciepłej osobie, miałam w niej spore wsparcie, układała mi plan dietetyczny dostosowany do moich upodobań kulinarnych i nawet nie poczułam, jak spadło pierwsze 5 kg.
  • PannaFranna 2017.11.03 [13:11]
    Dziewczyny, jak myślicie, w jakim czasie zrzucę z dietetykiem Natur House nadprogramowe 8 kg? Nie ukrywam, że chciałabym zdążyć to zrobić do nowego roku, bo wtedy wychodzę za mąż i dlatego myślę o tej diecie. Ile kilogramów zrzuciłyście z NH i w jakim czasie?
  • gość 2017.11.05 [21:53]
    Ja w 1 tygodniu schudłam 4 kg. Również przez to, że faktycznie miałam co zrzucić i tak to podziałało, dalej się wahało 0,7-1,8kg/tydzień. Myślę, że przy dobrej motywacji i samozaparciu do 2018r te 8 kg zbijesz. Pozdrawiam usmiech.gif
    M
  • teresa1986 2017.11.16 [11:00]
    Ja szukałam jakiejś alternatywy dla Natur House, bo niestety z racji tego, że jestem matką karmiącą, nie mogłam pozwolić sobie na dietę opartą na suplementach. Nie uwierzycie, ale znalazłam tylko jedno centrum, które miało w ofercie dietę bez suplementacji - http://projektzdrowie.info. No ale śmiało mogę powiedzieć, że był to strzał w 10. Po pierwsze - tak jak pisałam - jest opcja diety bez suplementacji (z suplementacją oczywiście też). Po drugie - bardzo duża elastyczność do pacjenta. Nie próbowali mnie wcisnąć w jakiś schemat, tylko indywidualnie dobrali mi dietę do moich możliwości. Najśmieszniejsze jest to, że wcale nie zapłaciłam dużo, bo wizyta kosztowała 79 zł. To chyba znacznie taniej niż w Naturhouse

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...