Odpowiedz na ten temat

Dieta w NATURHOUSE podzielcie się opiniami

• gość 2017.09.07 [19:27]
    Nikt nie zagląda od kilku dni.
    Uważam,że to najlepsza dieta,tylko trochę droga.
  • Zobacz także:

• gość 2017.09.11 [06:15]
    Na fb też słaba aktywność.
  • gośćjjj 2017.09.11 [16:49]
    Dziewczyny i panowie - na Facebooku jest grupa odchudzanie z NH - zapraszamy, tam jest większa aktywność.
  • gość 2017.09.12 [19:41]
    Nic nowego.smutas.gif
  • gość 2017.09.14 [16:46]
    poprosiłam o dołączenie do grupy oczko.gif
    M
  • gość 2017.09.22 [10:20]
    A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ?
    Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu.
    Działają bardzo mocno i dobrze.
    Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy.
    Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
    http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/
  • Mariena2705 2017.10.04 [22:47]
    Ja po licznych nieudanych probach zrzucenia zbednych kilogramow jakie uzyskalam po dwoch ciazach ,trafilam do naturhouse. Wracalismy z mezem z wakacji i w radio w samochodzie leciala reklama. Ostatni raz postanowilosmy sprobowac. I niech mi tu ktos.nie mowi moglas cwiczyc. A i owszem cwiczylam, ale po dwoch ciazach jedna po drugiej moj kregoslup ze tak to ujme sttaszie dostal po pupie i po miesiacu cwiczen odmowil posluszenstwa. Wolalam moc sie poruszac i spac bez bolu niz dalej cwiczyc. Nie na tym ma to polegac.
    W Naturhouse trafilismy na przemila Pania dietetyk. Ja do odchudzania podeszlam dosc sceptycznie , ale uwierzylam kiedy ponawily sie rezultaty. Za mna 3 tygodnie diety i suplementacji naturalnymi wyciagami i -6kg. Jestem szczesliwa ze w koncu cos dziala, tym bardziej ze utrzymujaca sie nadwaga w moim przypadku mogla mnie doprowadzic do cukrzycy ze wzgledu na sklonnosci rodzinne do tej choroby. Polecam kazdemu naturhous, choc pewnie wiele tez zalezy od osoby na jaka trafimy.
    Moim zdaniem duzo dają cotygodniowe kontrole.Motywuja do trzymania diety i tu dodam dobrze ułożonej diety, po ktorej nawet taka osoba jak ja lubiaca zjesc cos slodkiego, nie ma potrzeby siegania po slodkie.
    Jedyny minus to koszt, bo 100 zl tygodniowo na ich produkty to sporo w miesiecznym rozrachunku. Za darmo jednak pracowac nie moga...
  • gość 2017.10.10 [17:47]
    Moje doswiadczenie z natur house jest słabe.
    Ważenie i obwody- nic za darmo - placi sie 150 zł tygodniowo za 2 odżywki ( w tym błonnik dostępny duzo taniej gdzie indziej.
    Po 2 wizytach zrezygnowalam - owszem schudlam 1,5 kg ale pani dietetyk mnie nie przekonała- przepisy na dietetyczne dania mozna powszechnie znalezc w internecie nie trzeba za to 150 zl placic - a wsparcie do odchudzania ( psychologiczna kontrola no bo jak nie bede sie trzymac doety to po co placic co tydzien)
    No wiec po 2 wizytach zrezygnowalam przybralam te 1.5 kg znowu i tak minelo 5-6 tygodni.
    Po wizycie u mądrego lekarza zrozumialam ze tylko zmiana nawykow żywieniowych mi pomoże - dzis!
    8.5 kg mniej po 2 mcach jedzenia tylko produktow z listy dozwolonych!!!
    Bez 150 zl tygodniowo - po prostu trzeba zmienic nawyki- nic innego nie dziala chyba ze na krotką mete.
    Pozdrawiam
    Anatea
  • gość 2017.10.11 [15:37]
    dietetyk jak nikt inny przede wszystkim jest od tego, aby zmienić nawyki żywieniowe, jak na pierwszej wizycie zostało to powiedziane tak moja D nie dawała mi tylko przepisów aby coś dać tylko tłumaczyła co i jak. Może z samą dietetyczką nie pracowało się Pani najlepiej, mysle że musi zaiskrzyć. Ja uważam, że dietetyk mi pomogł zmienić nawyki, zrozumieć pewne rzeczy usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...