Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dietkowany

dieta zupna

Polecane posty

Gość dietkowany

Od poniedzilaku jestem na diecie. Dowiedzialam sie o niej przez przypadek. Jechalam winda kiedy wsiadla do niej dziewczyna i przegladala diete na telefonie. Zapamietalam nazwe i jak tylko wyszlam z windy to od razu na internet, co to za dieta. Nazywa sie Sacred Heart Diet, trwa 7 dni. Jestem na diecie 5 dzien i mam 3.5kg mniej. Dieta opiera sie na zupie, ktora jemy kazdego dnia, w zasadzie nie ma ograniczen co do ilosci spozywanej zupy. Pierwszego dnia jemy: owoce (oprocz bananow) i zupe Dzien 2: warzywa (oprocz kukurydzy, grochow) i zupe Dzien 3: warzywa i owoce (oprocz bananow, kukurydzy i grochow) i zupe Dzien 4:3 banany, pijemy mleko i zupe przynajmniej raz Dzien 5: piers z kurczaka lub ryba, puszka pomidorow (lub do 8 swiezych pomidorow), zupa Dzien 6: kurczak lub ryba i warzywa, zupa przynajmniej raz Dzien 7: brazowy ryz (dowolna ilosc), warzywa, sok owocowy nieslodzony, zupa przynajmniej raz Podstawowy przepis na zupe: pomidory z puszki, duzo marchewki, seler, zielona fasolka pokrojona na kawalki, bullion, zielona cebulka. Doprawic sola, pieprzem, curry, dodac pietruszke. Dozwolone napoje: kawa, herbata, chude mleko, nieslodzone napoje, duzo wody. Dieta dziala, nie chodze glodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
a mieso z tej zupy to mozna zjesc ?? czy to ma byc wywar bez miesny bo jest wiele tego typu diet tylko nigdzie ne jest napisame a i czy sie jha saprawia?? czy taka woda ma byc ??? moze zmiksowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
i co z ta marchewka??? ja mam przepis ale bez niej, z tego co wiem to gotowana tuczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkowany
Zupa bez miesa, nie zaprawia sie, ale jak dodamy pomidory z puszki to nawet fajna wychodzi. Ja juz pierwsza taka zupe zjadlam i dzisiaj zrobilam wersje z pieczarkami, dodalam szpinaku. Warjacji wiele, byle sie nie znudzic i nie zniechecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkowany
Marchewka w zupie lepsza niz czekoladowy baton w reku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
hahaha racja z ta marchewka ja jestem na mk ale ostatnio waga stanela wiec chyba zrobie sobie taka zupke, tylko czy podziala bo kopenhaska dala plame i czy nie ma po niej jojo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkowany
Jak sie wraca do starych nawykow (u mnie to jest przejadanie sie wieczorami) to waga wroci. Jak po kazdej diecie trzeba sie pilnowac. Dzis moj 6 dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
i co spadlo ci cos ???? ja wlasnie ja gotuje tylko ze ze swierzych pomidorow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkowany
Tak, 0.6kg. Chyba nie zrobie przerwy i pociagne jeszcze tydzien. Dobrze mi idzie i boje sie ze strace zapal, ze mna to tak jest. Jak dokoncze zupe w wersji z pieczarkami i szpinakiem (naprawde smakuje dobrze), to zrobie wersje z burakami. Zauwazylam tez, ze na tej diecie nie mam klopotow w ubikacji (tak jak np. mialam na dukanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkowany
Super! W grupie czlowiek sie bardziej pilnuje. Na mnie diety tez coraz gorzej dzialaja, z wiekiem tak chyba jest. Za to w ekspresowym tempie potrafie przybrac na wadze. Jak dokoncze jutro 7 dni diety to moge opisac caly moj jadlospis z tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
dietkowany to malo ci zeszlo a obiecuja od 4 do 8 kg w tydzien czyli ze bzdura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkowany
Jak malo? 3.5 i teraz 0.6kg. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgxxx
Duzo i gatuluje to co pis@a ze tyle kg to jak ktos wazy 90 to tak schudnie bo ma z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no fakt wychodzi jakies 4 kilo no to moze byc sorki nie doczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkowany
Dzisiaj 7dzien, na wadze 0.4kg mniej. Do zjedzenia przewidziany brazowy ryz (troche mi do diety nie pasuje, ale zjem), warzywa no i oczywiscie zupa. irlandia27 a jak udala sie twoja, no i jak minal pierwszy dzien na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
jutro zaczne diete ale dzisiaj zjadlam te zupe na obiad zeby zobaczyc czy ok bedzie i powiem wam ze naprawde smaczna jest, no troche ostra wyszla ale oki wiec jutro do dziela ;) na swoim topiku napisalam dziewczynom ze bede ja jesc to jedna 4 dni na niej kiedys wytrzymala no zobaczymy jak ze mna bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkowany
Siedem dni diety za mna. Udalo mi sie pozbyc 4.7kg. Jestem zadowolona z rezultatow i przebiegu diety, nie chodzilam specjalnie glodna, mialam sporo sily, nie myslalam obsesyjnie o jedzeniu. Zostalo mi jeszcz sporo zupy, a poniewaz chce jeszcze pozbyc sie ok. 3 kg zostaje na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IoIo
hej Dietkowany, czy mogłabyś podać dokładny jadłospis z całego tygodnia? z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy ten temat jeszcze żyje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Czesc dziewczyny:) Ciekawa dieta:) W sumie na samych zupach mozna by bylo schudnac o ile ktos nie bedzie podjadal np.poznym wieczorem :) Ja taka diete zastosuje plus soki bez cukru (robione w domu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrrr piszę trzeciego posta , ciągle wyświetla mi się jakiś błąd !!! ożywimy temat? dieta ,która jest tu podana to dieta kapuściana, jestem na niej już 5 dzień, wakacje już blisko stworzymy grupę wsparcia ?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podana dieta nie zawiera kapusty w przepisie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opis diety nie jest precyzyjny - dieta opiera się na zupie-nie ma przepisu- a to właśnie zupa kapuściana , jadłospis się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na czym ta dieta w ogóle polega? Jakie zupy się je? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diet zupnych jest pewnie wiele. Ale najpopularniejszy jest program przemian Moniki Honory. Kiedyś widziałam ją w programie śniadaniowym. Wiem, ze na FB jest też grupa gdzie można dowiedzieć się wszystkiego. Monika ma też sporo ebooków, które pomagają nauczyć się odpowiednio jeść. Na jej blogu są też przepisy na zupki, bo jak wiadomo nie może to być codziennie rosołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×