Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fumfela

dieta....blagam wejdzcie doradzcie...

Polecane posty

Gość fumfela

czesc chcialam sie podzielic z wami moimi doswiadczeniami..otoz rok temu schudlam 10 kilo w oklo 4 miesiace..jadlam tylko warzywka i owoce i poszlo..niestety przytylam sporo ale to przez wlasna glupote..inaczej by nie wrocily teraz chcialm znow schudnac... ostatnio bylam tydzien na diecie schudlam 3 kilo..niestety od trzech dni sobie bardzo pofolgowalam i pewnie mi wrocily neiwiem bo boje sie wejsc na wage..a tak chcialm do sylwestra troche schudnac .juz nietyle co w tamtym roku ponziewaz odbilo mi sie wtedy to bardzo na zdrowie.m.in nie mialm pol roku okresu, wypadaly mi wlosy,slabo sie czulam i na nic nie mialm sily..wiec teraz chcialbym wazyc okolo 55 lub 54 kilo..czy przy wzroscie 165 to dobra waga?? jak myslicie.. no i moje pytanie jest takie czy dam rade schudnac do sylwestra stosujac oprocz swiat do sylwestra glodowke??i swieta bede sie ograniczac bardzo nie jem wogole slodyczy wiec nie bedzie z tym problemu ..bardzo chce schudnac wiec mam nadziej ze mi sie uda..to jak myslicie dziewczyny??da rade??tak z 4 kilo chociaz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumfela
hehe a co ona taka znawczyni jest?? wlansie zauwazylam ze czesto sie pojawia ze swoimi radami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumfela
moglby mi ktos doradzic prosze..Edku np Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cok Tatli
4 kg napewno da rade!!! o ile nie dużo więcej :D I ta waga byłaby super..Byłabyś zwyczajnie..sczupła :) Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie spokój na świeta :) schudniesz pare kilo do sylwka tych cm i tak nikt nie zauwazy [a pózniej przytyjesz ;) ].. .a Ty bedziesz zła , ze tyle pyszności przeszło Ci koło nosa ;) ... moim zdaniem to całe głodzenie nie jest warte sylwestrowej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_in....
zaraz tu wpadnie nasza lady_in_red , super dietetyczka samowańcza na kafe, poczekaj policz do 10 1...2...3...4... a ona już szykuje swoją przemowę.... przekonaj się ej edku dlaczego byłeś pierwszy niż ja...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalall
jasne , lepiej zrec jak swinia! b ow koncu sa swieta! ale jak ktos chce to zawsze znajdzie pretekst do jedzenia...a potem biadoli ze spodnie za ciasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumfela
bardzo chcialbym schudnac...przynajmniej te 4 kilo a przytyc moze nie przytyje bo juz sie przestawilam na inne odzywianie tylko ostatnie 3 dni bylo troszke slabsze ale to i tak nie to co wczesniej..wiec nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze teraz robi sobie
kolacyjkę 1500 kcal bo ona tak ma, nie pewnie biega bo też to lubi... albo ma zupełnie inne zajęcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba nie poznasz
super lady.... bo nie chodzisz w jej wadze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumfela
ale ja wcale nie chce zrec jak swinia...nie o to mi chodzi napislam juz ze sie wzialm za siebie i nawet jakos to mi wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalall
chodzilo mi o to folgowanie w swieta. jasne, nie trzeba sie glodzic ale nie mozna opychac sie ciastami i innym zarelkiem tlumaczyc sobie ze to w koncu swieta, tradycja itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_in....
może Martyna bez tego t...... od kiedy się odchudzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_in....
no ale to jest Twoja faktyczna waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_in....
Ty możesz chdzic o własnych siłach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_in....
a jaki cel 38?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_in....
ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady in strzeliła focha
hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie cuuuud
Lady in nie doradziła nikomu w ostatniej godzinie,JAK TO MOZLIWE _? CUUUUUUD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie cuuuud
i chwała jej za to,dajmy jej miano naczelnej dietetyczki:) powinna to wiedziec ,ze milczenie jest złotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość underwear
hej fumfela nie martw sie kup sobie wyszczyplajace body majtasy lub rajstopki to cie troszke wyszczupli wygladzi fakdeczki a z nadejsciem nowego roku wez sie za dietke rozsadna i nie zapominaj o ruchu a przez swieta sobie nie folguj i wieczorkiem wychodz na dlugie spacerki bedzie ok 3 maj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×