Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Dietetyczne Pogawedki

Polecane posty

Tak sobie pomyslalam aby zalozyc temat ktory będzie o wszytskim na kazdym topiku rozmawiamy o dietach ( wiem wiem, to forum diety ) ale przeciez mozna rozmawiac...o wszytskim..jesli diet ma sie dosc na ta chwile... a wiec otwieram Dietetyczne Pogawedki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle tu milych ludzi..ale tematy zazwyczaj dietetyczne... moze czas zaczac jakis relaks pomiedzy dietowaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam szklanke nie biore calej wody do pokoju bo mi sie zagrzeje chodze do lodowy i dolewam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'kapuczinko\' o tej porze...? prosze nie zartowac Panie doktorze :P pijta wóde minerlanoł i nie myslta o żadnych 'kapucinach' hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokój od wszystkiego,czyli dzieci bo już śpią i męża bo poszedł na piwko............ i jak niewiele do szczęścia potrzeba no nie dziewczyny???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia ---> no oczywiswcie ze tak ja tez mam teraz taki wlasnie spokoj bo moj Piotr pojechal na weekendzik do domku i odpoczywamy sobie wlasnie do siebie hihi a dzieci masz w jakim wieku ? jeju ale bym chciala miec juz dzieciaczki ale jeszcze dluga droga przedemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce miec dziecko i męza..a młoda jestem...i głupia jeszcze więc nie mam i brzydka i gruba..może te z dlatego? Już mi tam dziewczyny na innym topicu zabroniły pić lodowa z Chopinem i Sobieskim bo podobno sa zastarzy dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja tez mloda dziewczyna :))) chyba mloda :)))) tak mi sie przynajmniej wydaje a Sobieszczaka to bym sie napila a co mi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napewno to ze nie masz dziecka i meza nie jest spowodowane tym ze jestes gruba a zreszta napewno nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt w TV to przez wakacje tak dupy dają że szok,no ciekawe za co skubańcy abonament zdzierają......... kusi mnie jedzenie i co zrobić mam dziewczyny......w lodówce są ogórki korniszonki,pomidorki.........almette ze szczypiorkiem,kotlet schabowy z obiadu,ser żółty,szynka pieczona na jutrzejszy obiad... najgoresze jest to że nic z tych rzeczy nie jest moich.....tzn dla nas odchudzaczek wszystko zakazane........i co??????????????? łażę jak smród po gaciech,żłopię wodę,wypaliłam papieroska a lodówa mnie woła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co robić............poddać się,czy nie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia-konefcia -> same powtorki wala...ale jakos mam tak juz w glowie namotane...ze te polskie seriale to nawet powtorki rano sobie ogladam...juz mi sie jakos tak urobilo hehe nie poddawaj sie w zadnym wypadku nie mozesz jak cos zrob kawe zapal fajka i bedzie lepiej ja wlasnie to robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia - powiedz sobie, ze jutro zjesz..przeciez nikt tego nie wykradnie z lodówki i zjedz jutro troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 ---> a moja dupka nie byla grubsza jeszcze nigdy niz teraz..ale mam nadzieje ze juz nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pytałam o twój wiek...24??? a ja nie 24...mniej ..mniej..mniej...mniej...mniej..mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaki na schabowego i ogórki z rana? ja to moze i tak..ale ja dzieciak nie jestem zreszta rano to ja się budze i od razu jak lunatyk do płątkówn ide..uzaleznienei..nie ma co.... a moja miała kiedys dupa 91 kg teraz 73 kg a było juz 68 kg i co ja głupia zrobiłam? a jeszcze 2 tyg temu było 77 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×