Odpowiedz na ten temat

dietetyk online

• gość 2014.06.03 [22:52]
    chciałabym schudnąć pod okiem dietetyka niestety nie bardzo mogę ruszyc się z domu ,bo mam 2 miesięczne dziecko i zastanawiałam się nad dietetykiem online ,jak myślicie warto czy to tylko wyrzucene pieniędzy w błoto?moze ktoś mi kogos poleci?bardzo proszę o opinie
  • gość 2014.06.03 [23:08]
    up
  • Gość Ewa 2014.06.29 [20:26]
    Fajny dietetyk online - 120zł za 7-dniowy jadłospis + zalecenia + konsultacje z dietetykiem i ewentualne modyfikacje jadłospisu przez miesiąc.
    Weźmie pod uwagę Twoje dolegliwości, ułoży dietę z ulubioną kuchnią (polska, śródziemnomorska, wschodnia).
    Co ważne Pani ma też gabinet stacjonarny i wie co robi usmiech.gif
    Ja karmię piersią i mam dietę śródziemnomorską ułożoną pod maluszka, żeby nie miała kolek.
    Super - chudnę, a mała śpi jak marzenie. Mleko jest.
    Na następny miesiąc zamówiłam wschodnią, Pani dietetyk napisała, że to nie lada wyzwanie - chińszczyzna jeśli karmię piersią, ale obiecała, że da radę - ja jej ufam - efekty są, a to najważniejsze.
    Szukaj dietetyk-wroclaw.net zakładka online czy coś, ale na pewno ta stronka.
    Pozdrawiam!
    Dużo zdrówka dla Malucha - ile ma? Moja Mała kończy pół roku, włączamy stałe pokarmy smiech.gif
  • benek455 2014.08.14 [11:22]
    Myślę, że mogę Ci z czystym sumieniem polecić Łukasza Bodurę, on układa różne plany żywieniowe w zależności od potrzeb. U mnie to była kwestia zrzucenia kilku kilogramów i zmiany przyzwyczajeń żywieniowych na...bardziej zdrowsze oczko.gif Można się z nim skontaktować przez stronęwww.trener-dietetyczny.pl . Polecam, dużo nie bierze, a doświadczenie ma ogromne.
  • agnica 2014.12.17 [16:30]
    Online konsultuję się z panią Moniką Górzyńską http://mgorzynska.pl/. Byłam u niej na kilku wizytach w Gdańsku, ale teraz musiałam wyjechać i została taka forma. Zawsze mogę się jej poradzić i liczyć na rzetelną odpowiedź. Wskazówki, które otrzymuję są dla mnie bardzo cenne, szczególnie, że choruję na cukrzyce.
  • gość 2014.12.18 [00:07]
    Ja układam diety za free. Jak chcesz więcej info to pisz: fenix_91@o2.pl. Tylko od razu mówię, jeżeli nie chce ci się ćwiczyć to dieta jest bez sensu.
  • gość 2014.12.18 [00:10]
    porady.dietetyczne@o2.pl diety za free, 100% skuteczne, pod warunkiem ich przestrzegania i treningów
  • gość 2015.06.03 [18:01]
    eatbefit.pl
    dietetyczke znalazlam szperajac w internecie oczko.gif chciałam diety cud a znalazlam ich. opinie na profilu lekarskim byly bardzo dobre, moje osobiste doswiadczenia tez sa pozytywne. diety cud nie znalazlam, ale zdrowy i profesjonalny jadlospis tak usmiech.gif
  • pam57 2015.06.27 [19:11]
    W sieci jest kilku dietetyków, podobnie wiele różnych artykułów http://www.polskatimes.pl/artykul/3693990 ,jak-szybko-schudnac-i-miec-plaski-brzuch,id,t.html?cook ie=1 Co do for online, chyba sfd, to największe forum do zadawania takich pytań.
  • gość 2015.08.05 [19:43]
    Polecam Centrum Żywienia i Dietetyki "Jabłuszko" w galerii Ursynów, mają też opcję "online" usmiech.gif
  • Ewelina8690 2015.10.17 [10:26]
    a ja polecam korzystanie z usług pani Pauliny - jej strona internetowawww.dietetyka-medyczna.pl . dieta układana jest na postawie ankiety. Można dzwonić, pytać się jeżeli czegoś nie rozumiemy lub chcemy zastąpić produkt innym. Bardzo fajna współpraca. Dzięki diecie schudłam już 5 kg usmiech.gif
  • Joasiadiet 2016.02.02 [18:49]
    Zapraszam również, porady dietetyczne
    joasia.dietetyk@wp.pl
  • Karolla_34 2016.02.10 [14:15]
    Ja skorzystałam z usług polecanej tu wcześniej p. Moniki Górzyńskiej i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona usmiech.gif . Schudłam już 12 kg i waga cały czas spada. Wcześniej myślałam, że już nigdy mi się to nie uda, bo choruję na niedoczynność tarczycy. Pani Monika wyeliminowała z mojej diety produkty, które nie pozwalały mi schudnąć i widać efekty! Do ideału jeszcze troszkę pozostało oczko.gif ale kilogramy zbierały się przez lata, więc nie ma co oczekiwać, że znikną w kilka tygodni usmiech.gif . Pierwsza konsultacja była przez Skype, jadłospisy na kolejne tygodnie dostaję na pocztę, a jak mam jakieś pytania to e-mail i telefon. Świetny fachowiec, a poza tym bardzo fajna babka! Polecam usmiech.gif
  • Hurtownia Diamond 2016.02.10 [14:24]
    Wiem, że większość diet znajdujących się w internecie jest nieskuteczna. Sprawdziłam to na samej sobie.
    Dlatego postanowiłam spróbować czegoś nowego. A mianowicie www.dietakopenhaska2016.wordpress.com
    Dzięki tej stronie otrzymujemy dietę spersonalizowaną do każdego z nas z osobna.
  • dietetyczni 2016.03.31 [20:39]
  • gość 2016.04.01 [20:52]
    Skuteczne odchudzanie przez Internet
    Redukcja masy ciała, poprawa witalności czy dieta zwiększająca masę ciała za pośrednictwem Internetu polega na współpracy pacjenta i dietetyka. Przez okres trwania programu utrzymywany jest kontakt za pomocą poczty e-mail lub telefoniczny. Wspólnie określane są cele i wybierane dogodne rozwiązania. W ramach usługi w pakiecie pierwszego miesiąca otrzymują Państwo:
    • Indywidualnie dobraną dietę 7-dniowa oraz wskazówki żywieniowe na resztę miesiąca wraz z przepisami dietetycznymi dostosowanymi do trybu życia oraz preferencji smakowych.
    • Wskazówki żywieniowe uwzględniające godziny, propozycje posiłków oraz ich wielkości porcji odpowiednio dobrane do trybu życia, preferencji i metabolizmu. Przepisy umieszczone w załącznikach.
    • Stały kontakt ze swoim dietetykiem na każdym etapie.
    • Wsparcie i prowadzenie krok po kroku do osiągnięcia zamierzonego celu.
    • Systematyczne korekty jadłospisu w trakcie trwania pakietu.
    • Proste i skuteczne rozwiązania.
    Zapraszamywww.dieta-dla-kazdego.pl
    Tel. 513 131 066
  • Klasyk15 2016.04.02 [21:10]
    Zdecydowanie warto! Diety opracowuje się w podobny sposób, jak przy normalnej wizycie. Poza tym można szybko skonsultować ewentualne wątpliwości. Szybko i sprawnie działa to na http://www.szczuplabyc.net/
  • gość 2016.04.03 [22:48]
    też muszę poszukać jakiegoś specjalisty i myslalam o online. Bo takie zaparcia mam czesto ze nic wiecej nie działa poza dicopegiem na mnie. Chciałabym zmienic dietę własnie
  • gość 2016.04.04 [07:59]
    Ja polecam Paulinę Roziewską. Prowadzi bloga http://feel-sexy.blog.pl/ i właśnie tak ją znalazłam. Pani Paulina prowadzi konsultacje przez internet. Jestem bardzo zadowolona. Chciałam trochę schudnąć, zmienić przyzwyczajenia żywieniowe i udało się. Teraz czuję się zdecydowanie lepiej i lepiej wyglądam. Mogę ja polecić z czystym sumieniem.
  • gość 2016.08.24 [20:12]
    Od siebie polecam dziewczynę, która pomogła mi wyjść z anemii. Widać, że zna się na tym co robi, bo przepisy na jakieś dziwne potrawy były proste, a po wykonaniu okazywało się, że całkiem dobre rzeczy z tego wychodzą. Ogólnie łatwo się z nią porozumieć, bo wypełnia się formularz na stronie http://www.dieta.rzeszow.pl/ , a potem już tylko czekać na wskazówki, a poza tym dobre ceny w stosunku do wiedzy i naprawdę przydatnych porad Polecam usmiech.gif
  • Alexandra1989 2016.08.25 [14:01]
    Jak dla mnie to zbędne wydawanie pieniędzy. Znam kilka osób, które chodziły do dietetyków, wydawały kasę, a żadna z nich nie uzyskała takich efektów jak chciała, a jedynie głód i nic więcej. Nie lepiej po prostu się ruszyć z miejsca, na początek jakiś spacer, potem może siłownia czy coś. No i dieta to niby 70% sukcesu smiech.gif zastąp niezdrowe posiłki czymś zdrowym, np. musli (do skomponowania własnej mieszanki w dostępnej cenie polecam stronę: mojemusli.pl, jest naprawdę super!) i do dzieła! Zamiast pisać posty polecam wyjść z domu, szczególnie w taką pogodę jak mamy teraz!
  • gość 2016.08.25 [15:53]
    dieta online jest skuteczna i dodatkowo można się wiele nauczyć i podpytać dietetyka. Polecamwww.klinikazdrowejdiety.pl
    smacznie i bez głodzenia usmiech.gif
  • gość 2016.09.09 [16:08]
    Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 30h kurs – dietetyk !
    Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
    Miejsce zapisu:
    Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451, 882-178-310.
  • Asik222 2016.09.20 [13:33]
    Hej, a możewww.sklepdiety.pl? Ciekawa opcja, można się konsultować z dietetykiem, zrobić analizę składu ciała, itp. Wygląda to profesjonalnie. Co myślicie?
    edytowano 2016.09.20 [14:08]
  • Zofijak 2016.09.20 [18:00]
    Analiza ok. Ale później będą Cię namawiać na zakup drogich suplementów diety.
  • Asik222 2016.09.21 [08:42]
    Może masz rację, ale czytałam opinie dziewczyny, że nawww.sklepdiety.pl dietetyczka ułożyła jej ciekawą dietę za darmo, więc może równoważy to koszt zakupu produktów Herbalife, które oferują?
  • Asik222 2016.09.21 [08:43]
    Może masz rację, ale czytałam opinie dziewczyny, że nawww.sklepdiety.pl dietetyczka ułożyła jej ciekawą dietę za darmo, więc może równoważy to koszt zakupu produktów Herbalife, które oferują?
  • gość 2016.10.06 [18:44]
    Proszę wytłumaczyć mi wynik w badaniu na nietolerancję pokarmową : intensywna reakcja dodatnia
  • gość 2016.12.02 [14:38]
    Jeśli ktoś poszukuje czegoś naprawdę solidnego, opartego na wpółpracy kilkumiesięcznej obejmującej diagnozę problemu, pracę motywacyjną nad zmianą złych nawyków żywieniowych i zdrowotnych, to uzyska trwałe efekty bez głodzenia się, bez ryzykowania zdrowia, cudownych diet.
    I nie będzie to program komputerowy, lecz żywi ludzie, którzy każdą osobę potraktują bardzo indywidualnie.
    Zapraszam na http://strefa45-90.pl/poznaj-twoj-program
  • gość 2016.12.12 [15:10]
    Indywidualna Dieta dla Ciebie za SMS (3,4kg w 14dni) na Redukcje lub na Masę dla Kobiety jak i mężczyzny. Dieta dostepna Tutaj hhttp://www.diety.exhl.pl/l/1/dietafit Pierwsza w Polsce .Schudnij zdrowo i szybko! Otrzymaj swoją indywidualną dietę dobraną do Twojego wieku w kilku prostych krokach!
  • gość 2016.12.18 [15:56]
    Ja kontaktuje się z moją dietetyczką przez Skype. Badanie składu ciała robię na siłowni. Schudłam już 16 kg więc chyba działa. Wiem ile pracy w to włożyłam więc jak ktoś liczy na super efekt po tygodniu to powodzenia... Dietetyczkę mogę z czystym sumieniem polecić: http://poradiety.pl Pani ma również gabinet stacjonarny w Warszawie. Nie wciska suplementów i uczy mnie jak zdrowo jeść. Dieta online ma sens gdy zamówicie ją u dobrego dietetyka który ma również gabinet stacjonarny i nie generuje tych diet automatycznie. Dużym portalom, z dużą kasą i automatycznymi aplikacjami już kiedyś podziękowałam...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...