Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Truskawka776

Dietetyk! pierwsza wizyta!!

Polecane posty

Idę na pierwszą wizyte. Na co moge liczyć? Jakie pytania zadać? Jakie dietetyk zadaje "pacjentowi"? Chce wiedzieć wszystko. Opowiadajcie jak efekty po diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed pierwszą wizyta konsultowałam się telefonicznie, dzięki temu wiedziałam, że mam ze sobą zabrać rozpiskę tego co jadam i o jakich porach przynajmniej z 5 dni, na wizycie było o tym jaki tryb życia prowadzę, co lubię a czego nie , choroby, przyjmowane leki, choroby w rodzinie, , potem było ważenie i pomiar tkanki tłuszczowej/mięśniowej itd. i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przygotuj sie. Zabierz ze sobą dokładny jadłospis z 3 ostatnich dni, nawet ile wody piłas. Oraz przygotuj listę produktów, których nie lubisz oraz nie tolerujesz. Tylko dokładnie to przemyśl. Każde mięso, każdy owoc, warzywo itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ja na moją wizytę u dietetyka zabrałam ze sobą wyniki krwi, bo dzięki temu dieta może być jeszcze lepiej dopasowana do tego, co potrzebuje organizm. Tak jak mówią dziewczyny - pomyśl o tym, co najbardziej lubisz, czego nie chcesz w diecie. To wszystko pomoże dietetykowi i Ty będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×