Odpowiedz na ten temat

dukan 2017

• gośćHanka 2018.11.08 [07:15]
    Hej dziewczyny ,serwuje kawę jak by któraś chciała się dołączyć zapraszam
    U mnie po trzech dniach równe -2kg wiec jest motywacja ,spróbuje tak jak Beatka jeszcze ze dwa dni ,chociaż dziś mnie strasznie boli głowa ,ale myśle ze dam radę
    W domu mam taki sajgon ,remont już się ciągnie ponad miesiąc ,ciagle czegoś brakuje ,kasy zreszta tez ale jakoś trzeba to skończyć ,ale ciesze się bo już było okropnie ,jeszcze czeka mnie sprzątanie po tym bałaganie ale to już będzie przyjemność
    Jola a ty jakim systemem idziesz?ja chyba spróbuje 1:1 wydaje mi się ze efekt taki sam a jednak chyba łatwiej
    Do wieczora dziewczyny
  • gość 2018.11.08 [08:28]
    hkkjhfdcvbnn
  • gośćUla 2018.11.08 [11:47]
    Witajcie usmiech.gif zapraszam na kawkę usmiech.gif ja dalej walczę i mam nadzieję ze uda mi sie całkowicie wyrzucic słodycze usmiech.gif powiedzialam koniec i juz ,ucinam całkowicie wszelkie buleczki do kawki bo dupka rośnie.....
  • gośćUla 2018.11.08 [11:48]
    Byla dzis u fryzjera nic tak nie poprawia humoru jak nowa fryzura usmiech.gif
  • gośćUla 2018.11.08 [11:50]
    Byla dzis u fryzjera nic tak nie poprawia humoru jak nowa fryzura usmiech.gif Robię warzywka na patelni z mieskiem gotowanym usmiech.gif
  • gość jola 2018.11.08 [14:54]
    Witajcie!
    U mnie dzis trzeci dzień PW,jutro zaczynam bialka i postanowilam iść rytmem 5/5,ja się nie lubię czesto ważyć, wystarczy raz w tygodniu.
    Czyli w sobote sie wazymy.
  • gość 2018.11.08 [16:34]
    Mi humor poprawia wafelek prince polo
  • gośćUla 2018.11.08 [17:06]
    Hej,jakos sie trzymam,rzucilam słodycze i fajnie ,moze jakos pójdzie....jem głównie bialko z warzywami
  • Betka54 2018.11.08 [17:22]
    Ula, zgadzam się, że udana fryzurka podnosi nastrójusmiech.gif Jolu, u mnie po trzech dniach białka -1,7 kg. Ty i Hania bardziej się postarałyście, u mnie to trochę wolniej idzie. A trzymam się twardo zasad. Właściwie jak nigdy. Do tego czuję, że na białku mogłabym na razie nawet być 7 dni. Ale wystarczy 5 i w sobotę wejdę w warzywa. A dziś menu podobne do poprzednich. Jutro nic się nie zmieni. 12 listopada wolne, więc jeśli los nie spłata figla, będę miała chwilę na sprzątanie i gotowanie.
  • gość jola 2018.11.08 [19:05]
    Widzę ze dajecie radę,ja dziś walczę z pokusami bo mam ogromna ochote na jablko,ale zawzielam się i muszę wytrzymać. Dziwię sie sama sobie że nie ciagnie mnie do slodkiego, a ja jestem łasuch. Betka ja tez sie nastawiam na 12 że nadrobie zaległości w porzadkach i gotowaniu dla siebie,bo teraz to obijam byle szybko.
  • Betka54 2018.11.08 [20:10]
    Jola, ja jeszcze na szczęście nie mam zachcianekjezyk.gif Też nie wiem jak to się dzieje, ale nie patrzę na słodkie i wcale o tym nie myślę. Jutro piąty dzień białek i chyba jednak dziś coś na jutro przygotuję. Np zamiast owsianki - otręby wykorzystam na bułki z opiekacza. Zjem je z sałatką z tuńczyka (tuńczyk, korniszon, jajko, cebula i jogurt). To byłoby ok.
  • Jakobina 2018.11.08 [21:24]
    No dziewczyny idziecie jak burza na tych białkach. U mnie też dzień poszedł ok. Też 12 wolny jednak ja planuje nadgonic papiery. Ostatni posiłek ok. 19.00 i teraz tylko woda. Dzis udało się wypić te magiczne 2.5l.
    01.11. - 95, 9kg
  • Betka54 2018.11.08 [21:41]
    Brawo dziewczynyusmiech.gif Robag, a gdzie dzisiejszy meldunek?
  • Jakobina 2018.11.09 [06:22]
    Dzień dobry, ostatni dzień do pracy i można odpoczywać. Ja to mogłabym w ogóle nie chodzić do pracy. Jednak jeśli chodzi o diete to weekendy są zdradliwe.
    Wstawiam wodę na kawę i zapraszam.
    01.11. - 95, 9kg
  • gośćHanka 2018.11.09 [06:57]
    Hej ,Jakobina już się kawa częstuje,ja mam już dziś wolne i biorę się za sprzątanie po tym remoncie ,ciesze się ze się nie poddajesz i walczysz
    Beatko Tobie tez ładnie waga spadła ,może odrobine mniej ale ty nie masz takiej nadwagi ,Twoja
    waga to moje marzenie
    U mnie dziś tylko -0,20 i tak to już pewnie będzie ze albo będzie stać w miejscu albo minimalnie będzie spadać
    Na razie nie mam żadnych zachcianek ale muszę odświeżyć te dukanowe przepisy bo na dłuższa metę na serku i cyckach nie da rady
    Fajnie ze forum się rozruszało ,do później pa
  • gośćUla 2018.11.09 [07:45]
    Hej, usmiech.gif i ja sie z chęcią z Wami kawy napije usmiech.gif u mnie ok. Jakoś daję rady nie jeść slodyczy usmiech.gif jeszcze mi chyba nic nie spadło bo nie mialo kiedy w sumie.
  • gośćHanka 2018.11.09 [08:44]
    Hej Ula ,grunt ze się nie dajesz,u mnie na razie motywacja jest ,jak zawsze na początku ,obym dłużej tym razem wytrzymała
  • Weronika125p 2018.11.09 [09:34]
    A przestańcie już z tym Dukanem, ta dieta była hitem 10 lat temu.
  • gość 2018.11.09 [16:05]
    Tjjj
  • Betka54 2018.11.09 [16:52]
    hejusmiech.gif dzisiaj rano kolejny nieduży spadeczekoczko.gif Wynik ogółem podam oczywiście jutro. Dziś nadal jestem obrzydliwie książkowa. Zaraz ugotuję sobie wątróbkę drobiową. Jutro lub w niedzielę upiekę dukanowy sernik i inne pyszności. Jutro warzywa. Właśnie wróciłam do domu z pracy a po drodze zrobiłam warzywne zakupy. No jutro zamierzam wprowadzić ucztę warzywną oczywiście w dozwolonych granicach. Ciekawa jestem też 5-cio dniowego bilansu i wyniku na wadze.
  • Jakobina 2018.11.09 [17:07]
    Hej ja siedzę na basenie z dzieckiem dziś w poczekalni coś źle się czuję no i @ jakoś nie mam ochoty na saune. Mam czas trochę posiedzieć i nic nie robic
    01.11. - 95, 9kg
  • gość jola 2018.11.09 [17:18]
    Hej dziewczynki!
    Ja dziś zaczęłam proteiny i pociagne 5 dni,jednak na bialku kilogramy spadają szybciej.Beciu a jaki sernik pieczesz z "kota"?
    Tez mam ochotę zrobic.Przed chwilą zjadlam racuchy,wlasnie z "kota"byly pyszne.
    Teraz wlewam w siebie wodę ,mam z tym problem.
  • Betka54 2018.11.09 [17:42]
    Jola, jak znajdę sernik, który najbardziej mi pasował, to napiszę z którego przepisu albo na której stronie naszego forum należy szukać. Przetestowałyśmy tych serników tyle, że muszę pogrzebać. Anek fajne serniki zamieszczała. Mój jeden też mi smakował. Wykorzystałam tam dwa przepisy i wyszła fajna kombinacja.
  • Betka54 2018.11.09 [17:44]
    Racuchy z kota są pychausmiech.gif Pyzy teżusmiech.gif A naleśniki, mniamusmiech.gif
  • Betka54 2018.11.09 [18:50]
    Jola wejdź na 4 stronę naszego forum. Anek zamieściła tam linki do wypieków. I tam jest sernik zebra. Ten piekłam i jest dobry. Teraz jeszcze znajdę mójusmiech.gif
  • Betka54 2018.11.09 [18:54]
    A 10.01.2018 Anek podała przepis na sernik dwukolorowyusmiech.gif
  • gośćHanka 2018.11.09 [19:23]
    Oj Beatka narobiłas mi smaka na naleśniki ,dziś już trochę późno ale jutro sobie zrobie
    Tez jestem ciekawa jaki bilans po pięciu dniach białka będzie jutro
    Mam nadzieje ze jutro wszystkie dziewczyny się zameldują
    Ten tydzień był dla mnie bardzo ciężki ,zmęczona jestem strasznie ,poszłabym już spac ,ale moje dziecko bardzo pozno chodzi spac wiec nic z tego
    Do jutra pa
  • Betka54 2018.11.09 [19:50]
    Oj Haniu, ileż pomysłów w mojej głowie zrodziło się na najbliższe gotowania. Mam ogromną chęć na gołąbki i chyba je zrobię w wersji dukanowejusmiech.gif Z kota to do przegryzienia paluszki otrębowe. Mam też ochotę na zupę z dyni, placuszki twarogowe, kluski twarogowe. Ale wiem, że gdy odpuszczę mięsko i ryby, to waga zatrzyma się i nie będzie fajnie. O i jeszcze zrobiłabym krokiety z mięskiem. Przecież wystarczy ugotować kapustę, mięsko, poddusić pieczarki z cebulką na wodzie, usmażyć naleśniki dukanowe i zawinąć krokietyusmiech.gif proste i smaczneusmiech.gif Buziaki
  • Betka54 2018.11.09 [20:35]
    Dziewczyny, przejrzałam 6 stronę i polecam. tam jest kurczak w coli z przepisu poziomki i jeszcze inne pyszności. Ale byłyśmy kreatywneusmiech.gif
  • Betka54 2018.11.09 [20:43]
    Jola, a mój sernik jest na 8 stronie, na samym doleusmiech.gif Buziaki i dobranoc

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...