Odpowiedz na ten temat

dukan 2017 start

• gość 2017.10.11 [21:34]
    Co to forum " kto jest bardziej chory w rodzinie"?
  • gość 2017.10.11 [22:08]
    Od diety sram dalej niż widzę
  • poziomkowo 2017.10.12 [08:13]
    Hej Dziewczynyusmiech.gif Ania, dziękuję za informację. Makaron można znaleźć tam, gdzie zwykłe makarony czy w jakiejś lodówce? Betka, aromat kupiłam na allegro, mają ogromny wybór smaków. Wzięłam sobie kokosowy, advokat, bananowy, maślany i kukułka. Maślany jest fajny do bułeczek, chociaż czasami dodaję go tez do omletów. Jednak nie polecam aromatów w takich długich wąskich buteleczkach, wszystkie jak dla mnie smakują podobnie. Teraz chyba spróbuję tych: http://allegro.pl/uzytkownik/sweet_yarco/deko racje-cukiernicze-dodatki-spozywcze-aromaty-111073?order=m
    Na kocie wyczytałam, że można zamówić też np. w Wypiekarni
  • poziomkowo 2017.10.12 [08:24]
    Mam jeszcze do Was pytanie odnośnie lnu. Na kocie są różne przepisy własnie z lnem podwójnie odtłuszczonym. Ale już nie doczytałam czy to jest produkt tolerowany, czy można jeść codziennie, czy są ograniczenia? Wiecie cosik więcej?
    U mnie nastrój ok, energia na stałym poziomie, choć przy mojej niedoczynności tarczycy bywa z tym różnie. Ja dokupiłam sobie zestaw witamin, bo wydaję mi się, że mamy ich zdecydowanie zbyt mało, nawet na dniach PW. Do tego łykam biotynę na włosy, bo przy każdej diecie mi wypadały, więc teraz zapobiegamusmiech.gif
  • majadukan 2017.10.12 [10:46]
    Hej dziewczyny,
    wczoraj miałam trochę zabiegany dzień dlatego się nie odzywałam.
    Wawka, na pewno sprawdzę tą oranżadę. Do tej pory kupowałam w Auchanie zaprawę. Takie w plastikowych butelkach. Są pomarańczowe, malinowe i cytrynowe. A nigdy nie chciało mi się przeszukiwać wszystkich napojów i sprawdzać czy mają cukier usmiech.gif
    Poziomkowo, makaron jest też w Auchan. Na dziale dietetycznym. Ja ostatnio kupiłam ryż. O ile do pomidorowej może być, tak do chińszczyzny dla mnie nie za bardzo. Przypomina mi to gumowate robaczki z czereśni jezyk.gif Nie pytajcie skąd mam takie porównanie jezyk.gif
    Oliwka, 3 faza jest poprostu zdrowym odżywianiem, myślę, że i tak na niej schudniesz usmiech.gif
    Betka, szynka z zewnątrz wyszła przesolona, ale w środku jest ok smiech.gif
  • majadukan 2017.10.12 [10:49]
    Polecam te aromaty z wypiekarni usmiech.gif Są dobre i jest bardzo duży wybór.
    Poziomkowo, na długo starczają Ci te aromaty z allegro?
    No a len zgodnie z opisem na opakowaniu. Bo za dużo też tego nie można jeść.
  • Ania6096 2017.10.12 [11:55]
    Te makarony są na zdrowej żywności, przy produktach bez glutenuusmiech.gif w Auchanie, Cerrfourze też powinny być. Kosztują 9.99 z tego co wiem oczko.gif
  • Ania6096 2017.10.12 [12:00]
    Po równym miesiącu -5,3kg oczko.gif Cel osiągnięty! Dla przypomnienia 11.09.17 waga 81,5kg , dziś 76,2kgusmiech.gif Pewnie byłoby troszkę więcej bo poprzedni weekend miałam 3 dni pod rząd imprezki ( urodzinowe, parapetówki, zaręczynowe znajomych i imieninki teściowej) więc i coś wypiłam, i coś skubnęłam "złego" smiech.gif Niby z głową ale jednak zakazane. Po weekendzie zamiast PW zrobiłam sobie 2 dni P i wszystko wróciło do normyusmiech.gif Na szczęście następny taki wyskok mam dopiero pod koniec października więc będę się skrupulatnie pilnować. Mimo to jestem bardzo zadowolonausmiech.gif
  • poziomkowo 2017.10.12 [12:23]
    Dzięki Dziewczyny, to ruszam po makaronusmiech.gif Czyli nie ma różnicy czy jest suchy czy w płynie?
    Ania, gratulacjeusmiech.gif
    Maja, kupiłam aromaty te w długich, wąskich buteleczkach po z1,50 za szt. Korzystam z nich prawie miesiąc i myślę, że mogą jeszcze starczyć na miesiąc, ale używam ich codziennie. Problemem jest to, że te akurat mają zbliżone smaki, mało wyraźne np. banan, toffi, advocat. Nieco lepszy jest kokos i maślany. Ale kukułka jest najbliższa oryginałowi. Dlatego teraz chciałam zamówić z innej firmy, by były bardziej intensywne.
  • wawka 2017.10.12 [13:39]
    ten makaron chyba zawsze jest w płynie. Ja od soboty też wskakuję n 3 fazę usmiech.gif
  • majadukan 2017.10.12 [13:43]
    Edit Szynka się jakimś cudem odsoliła, niebo w gębie. Myślę, że się zaprzyjaźnimy smiech.gif
    Aniu, super!!! Gratuluję usmiech.gif
    Poziomkowo, jak natrafisz na jakieś odjazdowe to daj znać. Na razie mam te z wypiekarni, starczają na bardzo długo i są bardzo intensywne w smaku. A orzech... bajka
    Wawka, w internecie widziałam ten makaron suchy. Przynajmniej tak wyglądał na zdjęciu. Normalne takie rurki.
  • poziomkowo 2017.10.12 [18:13]
    Dziewczyny, dostałam w Auchanie konjac firmy tao tao, zielona paczuszka z płynem, waga 270g, cena 5,99, na dziale ze zwykłymi makaronami. No to jutro makaron, brukselka i sos serowy. Mniamusmiech.gif
  • Betka54 2017.10.12 [19:03]
    Jeny, że ja nie mam czasu buszować po marketach. Dziś po pracy pojechałam do leclerca, przegrzebałam półki w poszukiwaniu aromatów i znalazłam tylko podstawowe smaki . Kupiłam migdałowy i waniliowy. Waniliowy jest bez oleju. Muszę zamówić z wypiekarni, bo w głowie mam 2 wypieki: muffiny kokosowe i kulki kokosowe. Zamierzam pourlopować ze dwa trzy dni w przyszłym tygodniu i może pogotuję. Teraz coś zrobię na jutro. Można dodawać wiórki kokosowe? A waga nieśmiało w dółsmiech.gif
  • Betka54 2017.10.12 [19:09]
    Poziomko, ja też sos serowy zrobię. A upichciłam wątróbkę drobiową. Maja, już się zmartwiłam, że Ci tak nachwaliłam tę szynke smutas.gif Ja upiekę kolejną za jakiś czas. Jutro zjem wątróbkę z sałatą z jogurtem i cytryną. Będzie pyszne.
  • gość 2017.10.12 [19:37]
    Hejka.czy na diecie można jest pizze?
  • gość 2017.10.12 [20:55]
    Tak żryj
  • Betka54 2017.10.12 [22:03]
    No to poszalałamsmiech.gif Najpierw wątróbka drobiowa, potem sos serowy, filet z kurczaka, placki z cukinii, sałatka z makreli, a teraz piekę muffinki. Ja jednak mam nierówno pod sufitemjezyk.gif Ale ile jedzonka na jutrosmiech.gif
  • majadukan 2017.10.12 [23:53]
    Betka, szynka mega smaczna!
    A w zwykłych sklepach raczej innych aromatów nie dostaniesz. A aromaty mogą być na oleju. Nie wlewasz przecież 10 sztuk na raz, tylko ociupinkę usmiech.gif
    Kurde dziewczyny, tak bardzo kusicie tą wątróbką... grrr
    Wracając do aromatów. Do tej pory kupiłam takie smaki:
    czarna porzeczka- mniam
    jabłko- mega mniam!
    toffi- jak dla mnie za mało intensywny, musiałam strasznie dużo go nawalić, żeby coś poczuć
    jagoda- mniam
    banan- nie smakuje jak banan normalny, ale jest smaczny. Były kiedyś takie żelki banany i on właśnie tak smakuje
    migdał- taki jak sklepowy, nie przepadam za tym smakiem, ale jest dobry do kawy
    miód- cudo, polecam ciasto miodowe smiech.gif , również dobry do kawy
    orzech laskowy- bajka!!!
    kaktus- ok
    gruszka- mniam
    mango- mniam
    pistacja- taka opinia jak z migdałowym
    kokos- ok, ale kokosa prawdziwego w tym nie czułam
    tiramisu- całkiem fajny do deserów tiramisu
    poziomka- mniam
    czekolada- jak dla mnie mało intensywny
    Może coś Wam się spodoba smiech.gif
    A Betka, wiórek kokosowych nie możemy.
  • poziomkowo 2017.10.13 [07:36]
    Cześć dziewczynyusmiech.gif Betka, sos serowy jest po prostu mega, aż się wierzyć nie chce, że można jeść go na diecie i to właściwe codziennieusmiech.gif A wszystko dzięki Mai, która dała mi przepisusmiech.gif
    Muszę w weekend koniecznie upiec szynkę, którą tak zachwalacie. Jakieś rady?
    Dziś minął równy miesiąc diety, wynik -11,6 kg. Jestem szczęśliwa. Mam nadzieję, że nie zabraknie mi motywacji i waga będzie nadal ładnie lecieć, bo jeszcze kilka, jak nie kilkanaście miesięcy przede mną zanim przejdę na 3 fazę. Szkoda, że nie mierzyłam obwodów. Faktycznie jest tak, że czasami waga stoi a obwody lecą?
  • majadukan 2017.10.13 [07:54]
    Oh, oh, ale mi słodzisz Poziomeczko smiech.gif
    No szynki chyba nie mam żadnych rad. Ale jest pyszna na chlebku+ chrzan jezyk.gifjezyk.gifjezyk.gif
    piękny wynik, super! gratuluję.
    A dopóki waga ładnie Ci leci, to nie ma aż takiego parcia na mierzenie. Możesz się zmierzyć i przy pojawieniu się zastojów czy przy jakimś zwątpieniu często pojawiającym się przy zastojach sprawdzić jak wiele osiągnęłaś. Tylko zapisz sobie dokładnie, w którym miejscu się mierzyłaś, jakieś charakterystyczne znaki, np pieprzyk, bo zapomnisz po jakiś czasie.
    Prawdą jest, ze waga potrafi stać, a obwody maleją. Szczególnie takie miejsca jak kostki, nadgarstki, okolice obojczyków. Ale nie tylko. Szczególnie jeśli uprawiasz jakiś sport usmiech.gif
    Oczywiście nie należy robić tego za często, ponieważ ze względu na dzień naszego cyklu miesiączkowego wyniki mogą delikatnie się różnić.
    edytowano 2017.10.13 [07:55]
  • gość 2017.10.13 [10:00]
    no ekstra...hippisi już to dawno odkryliusmiech.gif
  • gość 2017.10.13 [14:00]
    słuchajta! miałam dziś taką wpadkę w pracy.... aż mi głupio o tym pisać. Dziś na obiad zjadłam kapustę i siedziałam na spotkaniu i sobie po cichu piardłam i poszedł kleks smutas.gif zaczeło walić na całą salę i jak każdy wyszedł na końcu wyszłam ja i szybko do Wc . Pomocy co robić !!! chyba już nie wrócę do pracy
  • oliwkaa28 2017.10.13 [18:12]
    Hej dziewczyny, czy wy też czujecie się słabo na diecie?
  • Betka54 2017.10.13 [18:46]
    cześć kobietkiusmiech.gif Maju, to wszystko prawda, co Poziomka piszesmiech.gif jesteś nieocenioną skarbnicą wiedzyusmiech.gif Poziomko, oj tak, sos serowy jest pychota, mniamsmiech.gif Zrobiłam kurczaka na parze i dziś jem i na zimno w pracy i na ciepło w domkuusmiech.gif Ale muffiny na jeden dzień - taka nazwa na kocie, też pyszota. A teraz zrobiłam omlet twarogowy z cebulką, szynką i kaparami. Posmarowałam ketchupem. Oj, jesli nie robiłyście, polecam.
    Oliwko, mi jest kiepsko, gdy mało piję, albo gdy nie zjem, bo nie mam czasu. Mój organizm sam upomina się o jedzenie i picie. Dziś dobrze się czuję choć odwiedzałam toaletę chyba 5 lub nawet 6 razy.
  • Betka54 2017.10.13 [19:18]
    Gdy wymieniłam, co jadłam dzisiaj, złapałam się za głowę. sporo tego wyszłousmiech.gif Jeszcze jutro PW i znów PP. Dziewczyny, mi tak powoli spada waga, że posiedzę tu trochęusmiech.gif Dziś miałam +0,20smutas.gif Ale wczoraj rozpoczęłam PW, to pewnie przyczyna. Zanim zrzucę te kolejne kg, zejdzie mi do końca roku albo dłużej. Wtedy z 3 fazą kolejne 100 dniusmiech.gif Jeśli będzie dobrze, zakończę 3 fazę koło początku kwietnia. Ale jaka laska będę, hahaha
  • Betka54 2017.10.13 [20:03]
    Poziomko, to imponujący wynik. Jeśli po miesiącu osiągnę 5 kg, to będę zadowolona. a Ty prawie 12, szacunek.
  • majadukan 2017.10.13 [23:33]
    Ja się czuję dobrze na diecie, nic mi nie dolega. Może brakuje Ci jakichś witamin? Albo za mało jesz lub pijesz.
    Dziewczyny, kurcze, bardzo mi miło smiech.gifsmiech.gif Cieszę się jak głupia do monitora jezyk.gif
    E tam Betka sporo zjadłaś, dobrze jest, widocznie tyle potrzebowałaś. Nie ma się co ograniczać skoro nie mamy ograniczeń usmiech.gif A tym 0,2 się nie przejmuj, to tylko woda usmiech.gif
    Ja też tu trochę posiedzę. Jeszcze dużo przede mną usmiech.gif
  • oliwkaa28 2017.10.14 [08:15]
    no właśnie piję dużo i jem też a i waga jak zaklęta ani drgnie smutas.gif a w obwodach się zmiejszyłam.
  • majadukan 2017.10.14 [08:30]
    no widzisz. Skoro obwody idą to wagą nie masz się co przejmować. W końcu puści.
    Powiedz mi ile ważysz? Ile chcesz zrzucić? Nie wiem czy o tym pisałaś.
  • oliwkaa28 2017.10.14 [10:09]
    waga początkowa 67 a teraz mam 63. i już dziś wchodzę na faze 3 , a chciałam ważyć 57.kiepsko się czuję na tej diecie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...