Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkaaaaaa222

dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Gość majkaaaaaa222

podzielcie sie z nami swoimi doswiadczeniami w walce z kg. mowie tu o sporym spadku 10kg i wiecej :) w jakim czasie i wszystko po kolei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak
chetnie tezz pczytam wpisujcie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie poleciało na razie 27, jeszcze sporo przede mną. Jestem na dukanie od stycznia. Przerwałam go na jakiś czas i zrobiłam kopenhaską sporo na niej poleciało, ale potem byl zastój wiec wróciłam do dukana i leci dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia Doliny
Mnie odchudzil stres. 8kg. Wyglądam jak anorektyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gk beuty na czym
pollega tak w skrocie dukan ? cwiczylas przy tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry13
No więc ja zacznę. Od zawsze byłam przy kości, a to przeradzilo sie w nadwage, wielka nadwage. Pewnego dnia wstalam i zdalam sobie sprawe,ze tak nie moze byc, widzac zasrane 78kg przy wzroscie 170 cos mi nie pasowalo. Ale moje odchudzanie nie wliczalo glodowki, czy cos w ten desen. Po prostu zaczelam skakac na skakance ok. 30 minut dziennie, pozniej zwiekszylam dawke do godziny. Zmienilam diete: przestalam jesc chleb, tluszcze, uzywac cukru, jesc slodyczy i wszystko inne co za tym idzie. Po 2 miesiacach ciezkiej pracy schudlam 10 kg :) Waga spadla do 68kg, no wiec to juz polowa sukcesu. Pozniej wyjechalam do Anglii, pracowalam i tez schudlam, poniewaz nie jadlam tluszczy, mialam regularne posilki i duzy wysilek fizyczny, teraz wazę 62 kg i planuje schudnac jeszcze z 3-4 kg dla wlasnej satysfakcji, mimo, iz juz jest bardzo dobrze i po powrocie z uk, polowa znajomych nie mogla mnie poznac na ulicy. Ciezka praca i zmiana wyszly mi na dobre a przede wszystkim, nauczylam sie,ze jezeli sie czegos bardzo chce, to mozna to osiagnac,trzeba tylko duzo wiary w siebie, motywacji,ze sie uda, dobre nastawienie jest bardzo wazne no i wytrwalosc, ale da się, wierzcie mi dziewczyny, jestem atrakcyjniejsza, czuje sie atrakcyjna, nie mam juz problemow z niczym. Cwicze dalej, regularnie, 6 dni w tygodniu, 1 dzien na odpoczynek. A do tego postanowilam nie marnowac czasu w lecie, kupic rolki i zaczac jezdzic, poprawi mi sie kondycja i moze byc fajnie bo przyjaciele tez zamierzaja kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woww
gratuluje !!!! wielki wyczyn !! a co jadlas ? cwiczylas tylko na skakance ? ja mysle nad rowerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukan to sporo białka na przemian z warzywami. Trzeba troszkę o tym poczytać żeby wiedzieć co można a czego nie. Zależy co kto lubi jeść ja lubię to jedzenie które wolno. Jeśli chodzi o ćwiczenia to nie przemęczam się specjalnie. Czasem wsiądę na rowerek na pół godziny ale to raz na dwa tygodnie, nie częściej. No i niekiedy spaceruję sporo. Mam małe dzieci wiec takiego codziennego ruchu pod dostatkiem u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry13
Jadlam duzo warzyw i owocow, robilam sobie rozne smaczne salatki, jesli pieczywo to tylko ciemne, mieso tez takie jak piers z kurczaka, szynka, ryby tez, ale wiadomo, nie wtopione w tluszczu, jakis jogurt, baton musli czasami. Zrezygnowalam z ziemniakow,zastapilam go ryżem. Jeszcze duzo tanczylam, bo kocham tanczyc, to tez pomaga, specjalnie jesli chodzi o talię, rower jest bardzo dobry ! Zwlaszcza,jesli chcesz wyszczuplic uda, lydki, chociaz czasem moze Ci tylko zaszkodzic, bo umiesnic, ale musisz sprobowac by sie przekonac. Ja lubie skakac na skakance, mimo,iz wiele osob namawialo mnie na bieganie, a tego nie znosze :) Skakanka to duzy wysilek, ale trzeba wiedziec kiedy przystopowac,bo mozna sie nabawic odciskow na stopach, pieczenia w klatce piersiowej. Wiesz na kazda z nas, dobrze dziala cos innego.A ile wazysz i ile chcesz schudnac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woww
waze 84 kg przy 163cm :( wazylam 65 i do tej wagi chcialabym przynajmniej powrocic. w miesiac przytylam 10kg po odstawieniu tabletek anty i potem jeszcze 9 doszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woww
Mimisia super ci idzie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woww
chce !!! juz dzisiaj przejechalam 14km i po moim serialiku jeszcze ide !! dzieki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow trzymam za ciebie kciuki. Ja jak jeżdżę to sobie włączam jakieś programy o grubasach to mnie mocno motywuje i szybciej pedałuje wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry13
Skoro tak sprawa wyglada, moze najlepiej by bylo,gdybys wybrala sie do dietetyka ? A cwiczenia to juz swoja droga, pomimo cwiczen, jesli dieta bedzie ta sama, ciezko bedzie osiagnac efekty, a diety typu dukan itp gowno daja, poniewaz znam kilka dziewczyn z efektem jojo przez te diety, podziekował. Jednak rower to dobra sprawa. Brawo dziewczyno ;) Trzymamy kciuki i dasz rade, juz tyle schudlas to i z reszta sobie poradzisz, moja mala rada, warto zainwestowac w kremy ujedrniajace do ciala, biusty i kremu przeciwko rozstępom ;] pisze tak na zaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woww
mam nadzieje ze dam rade. z pieczywa jem tylko rano 2 kromki z micha salatki obiad lekka zupa i na kolacje tez miska salatki. przewaznie z salaty pomidora ogorka i czasem jeszcze jajko dodaje. musze jeszcze jesc miedzy posilakmi czescie owocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woww
a czy ktoras z was schudla dzieki jezdzie na rowerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super jestescie
tylko podziwiac i brac przylkas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bialko?????????????
gdzie , tez potrzebne w diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woww
jem rowniez mieso oczywiscie gotowane najczesciej jakies z zupy z ryb to uwielbiam tunczyka ale ta cena ekh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry13
wiesz nawet jak zjesz fileta z makreli w sosie pomidorowym od czasu do czasu to Ci nie zaszkodzi. Jaja tez mozna, bialy ser tez wskazany :) ze szczypiorkiem sobie zrobic, pokroic pomidora i zrobic kanapke z ciemnego pieczywa, pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry13
wiesz generalnie chodzi o umiar ;) Jestem pewna,ze dasz rade, ja tyle razy probowalam i w koncu sie udalo, a jaka nagroda za taka ciezka prace: Ide do sklepu, biore normalny ciuch, w normalnym rozmiarze i co ? Pasuje, lezy ladnie ;) Radosc jest bezcenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a b,c,d
liczycie kalorie? a jak tak to ile ich zjadacie na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberry13
ja generalnie nie licze, bo bym wpadla w obsesje. Zazwyczaj staram sie jesc mniej, regularnie, duzo sie ruszac, moja obsesja to przemiana materii :) A liczenie kalori? Jesli czesto jesz zdrowe rzeczy, to nie masz sie o co martwic, byle w umiarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudlam 25 kg od wrzesnia. Na poczatku z powodu stresu, potem postanowilam to pociagnac dalej. Obecnie moje bmi wynosi rowne 24. Bardzo bym chciala zjechac jeszcze 4 kg. Silownia, kilka miechow ciezkiej pracy. Dieta... Nic slodkiego, zadnych slodkich napojow. Smazone rzadko, Bez masla I majonezu. Wszystko odtluszczone I w dawce o 2/3 mniej :D powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woww
ja dodatkowo pije zielona herbate. jesli bede miala chwile wahania to tu wejde przeczytam o waszych dokonaniach i na pewno mi sie odechce rezygnowac z pieknego ciala !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodatkowo jem kofeine w tabletkach. Bardzo przydatna na silowni kiedy spada tetno. Przyspiesza przemiane materii. Yerba mate dziala tak samo ale nie moge Jakos tego syfu przemielic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super topik
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie piszcie
dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×