Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta4567

dziwny brzuch

Polecane posty

Gość Marta4567

Witajcie. Mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Mam 168cm i ważę 56kg, nie chcę schudnąć tylko poprawić swoje ciało. Jakiś czas temu schudłam i skóra na brzuchu nie jest tak jędrna jak kiedyś. Przez ćwiczenia zarysowały mi się już trochę mięśnie na brzuchu, ale dalej są one ukryte pod cellulitem. Nie chcę jeszcze bardziej rozbudowywać mięśni bo nie chcę mieć na brzuchu kaloryfera więc ćwiczenia odpadają w walce z cellulitem. Nie wiem jak się go pozbyć a już chcę wydobyć taki kształt brzucha, który skrywa się pod cellulitem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo aerobow typu basen, rower, bieganie, szybkie spacery itp ;) dobrze spalaja tkanke tluszczowa. Duzo wody pic by ci sie nie zatrzymywala w organizmie ;) Jedz wiecej bialka i warzyw a odstaw weglowodany, a juz calkiem odstaw je w porze wieczoru ;) mozesz codziennie wieczorem ok 10 min podszczypywac swoj brzuch ;) wtedy szybciej tkanka tluszczowa sie rozwala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to już jest, że czasem zgubienie kilogramów to nie koniec problemów :/ Też tak miałam i z polecenia koleżanki umówiłam się na zabieg w klinice La Perla w Warszawie (ale chyba są też w innych miastach). Miła pani doktor poleciła mi zabieg urządzeniem Attiva. Do tej pory miałam już 2 i zupełnie nie żałuję! Mój brzuch jest zdecydowanie bardziej jędrny, a na dodatek rozstępy są mniej widoczne!! Polecam wszystkim, bo warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×