Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska bejbe

elektrostymulator o zwiększonej mocy, 1,5kg w tydzień

Polecane posty

Gość ciekawska bejbe

moja kumpela dostała na święta elektrostymulator o jakiejś zwiększonej mocy, twierdzi, że średnio 1,5 kg jej schodzi tygodniowo, bez diet, ćwiczeń. mówi, że robi sobie 2 sesje dziennie, rano i wieczorem. widać, że schudła ale czy na pewno tylko dzięki elektrostymulatorowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56454135416354
działa, potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha dokładnie :)
dziala taaaaaaaa , piszecie co chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miro33333
Kupiłem żonie taki sprzęt i twierdzi że jej bardzo pomaga na poprawę ciałka po ciąży. Bardzo sobie chwali ,że może usiąść wieczorem przed tv i popieścić się prądem. Profesjonalna maszynka z wieloma funkcjami. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież elektrostymulacja nie spala tkanki tłuszczowej tylko wzmacnia mięśnie wiec nie powinno się to przekładać na kg a ewentualnie na wygląd mięśni o ile nie mamy dużej tkanki tłuszczowej która by je przykrywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elektrostymulatory przede wszystkim ćwiczą mięśnie, nie obciążają ścięgien i stawów, poprawiają przepływ krwi- skóra jest jędrna i gładka, redukują cellulit i tkankę tłuszczową. Są różne elektrostymulatory- te najtańsze za mniej niż 100 zł tak na prawdę nic w niczym pomóc nie mogą, słaba moc, słabe materiały. Za dużo wydawać np. kilka tysięcy też się nie opłaca, bo to w końcu impulsy elektryczne. Polecam kupić za ok. 200 zł- 400 zł. Sama taki zakup zrobiłam- (emstrainer, gdyby ktoś się zastanawiał) i nie żałuję wydanych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×