Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fitt spray stosował ktoś?

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny. Stosowała któraś z was fitt spray? Na forach znalazłam kilka pozytywnych opinii na jego temat, ale to trochę mało. Może ktoś się podzieli informacją na jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena Terlecka
Ja mam fitt spray. Zamówiłam już drugie opakowanie. Jest bardzo wygodny jeżeli chodzi o podjadanie między posiłkami. Psikam i przechodzi, w przeciągu miesiąca schudłam ok 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj zamówiłam , ciekawa jestem jakie będą efekty. Helena a Tobie jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena Terlecka
idzie bardzo dobrze :) już nie chudnę w tak spektakularny sposób, ale kilogram półtorej w tygodniu zgubię. Dalej nie pojadam trzymam się diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorąc pod uwagę fakt, że miałam do schudnięcia ok 30 kg, postanowiłam zakupić fitt spray oraz amlan forte. Po pół roku ciężkiej walki oraz połączeniu obydwu produktów jestem lżejsza o 20 kg. Nie zdajecie sobie sprawy jaka radość mnie rozpiera, jeszcze trochę do zrobienia zostało, ale i tak bardzo się cieszę. Może do następnego lata uzyskam swoją wymarzoną figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepsza dieta to dieta personalna, 2 miesiace temu zamówiłam sobie dietę dobraną do mnie za smsa z tej stronki https://dieta-personalna.pl/f76a6673 ,efekt schudłam jakies 12kg wiec najlpsza to dieta indywidualna podajesz wzrost,wage, co chcesz osiagnac i zamawiasz, dieta masz po 5minutach dobrana dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam i nie dało zbyt dużych efektów,pieniądze wyrzucone w błoto.Ja schudłam 10 kg w krótkim czasie korzystając z tej diety połączonej z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie zamawiałaś? ja mam i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ustaliłam pory jedzenia, a jak mnie najdzie głód po między posiłkami psikam i po sprawie. Dzięki temu w miesiąc schudłam 6 kg. Do tego odstawiłam cukry i słodkie napoje. Co do jedzenia, wszystkiego po trochu bez większych wyrzeczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wszystkim babeczkom ktore maja problem ze slodkosciami! ja mam ogromy, sloik nutelli wieczorem to pikuś. odkoad stosuje fitt spray tego problemu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też go mam! uwielbiam go, świetnie hamuje apetyt z tym że też zakupiony za granicą. Nie długo będę musiała się rozejrzeć bo już mi się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawde mówiąc nie wiem po co go zamówiłam, ale muszę wam powiedzieć że mnie zaskoczył, rzeczywiście hamuje apetyt. Napsikałam sobie go w południe, ale chyba za dużo, bo do wieczora nie chciało mi się jeść. Zacznę stosować się do zaleceń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak w smaku? do przeżycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w smaku jest delikatny, ale nie mogę go do niczego porównać. Ogólnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny gdzie mogę zakupić oryginalny fot spray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuję fitt spray tydzień, jedno muszę przyznać, świetnie hamuje apetyt. Rzeczywiście podjadanie po między posiłkami przestało mnie dotyczyć, na wadzę jak na razie 2,5 kg mniej. W smaku jest przyjemny. Napiszę na koniec stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tre1212
Firma godna polecenia http://roslandomdesign.pl/. Usługa kierownika budowy na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo, doskonały kontakt. budowa domów budowa domów warszawa kompleksowa budowa domów budowa domów pod klucz warszawa budowa domów jednorodzinnych kompleksowa budowa domów warszawa budowa domów jednorodzinnych warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia789
Miałam podzielić się swoją opinią po zakończonej kuracji. W dwa miesiące schudłam 9 kg, minął miesiąc od stosowania i cale szczęście nic nie przytyłam od tego czasu a nawet schudłam jeszcze dwa kg. Cóż mogę powiedzieć, na mnie podziałało bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt super hamuje apetyt, ale równocześnie nie mam problemu z jedzeniem. Dobrze że ma naturalny skład nie obawiam się że coś mi się stanie ;) Kuracja przebiega bez zarzutu także jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrixx4
mi zostało polecony też gdzieś tutaj na którymś forum Slimunox i jestem z niego bardzo zadowolona, jakby ktoś miał jakieś pytania to chetnie podpowiem w kwestii diety również, u mnie to już dwa miesiące redukcja jest znaczna, z chęcią pogadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jak najbardziej! To jedyny suplement który pozwolił mi uporać się z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się podoba fitt spray, jest łatwy w użyciu. Jest także w płynie wiec w porównaniu z tabletkami wygrywa, więcej składników aktywnych wchłania się do organizmu hamuje apetyt i odchudza dla mnie jest nie do przebicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie byłam przekonana do zakupu, ale z koleżanką kupiłyśmy na pół żeby spróbować. No i musiałam sobie kupić drugi, bo pierwszego zawinęła od razu do domu ;) Byłam bardzo zaskoczona szybkością działania, na pewno zostanie na stałe w moim domu, lubię jeść a to jest niebezpieczne. Od siebie powiem jedno polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam w sumie stosuję nadal ale nie po to aby zrzucić z wagi tylko po to żeby nie przytyć :D czasem lubię zgrzeszyć a fitt spray pomaga mi nie iść w tą stronę ;) ogólnie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam polecam polecam mam fitt spray pro od miesiąca, jestem po ogromnym wrażeniem jego działania. Tyle lat walczyłam z odstawieniem słodyczy, z fitt spray dwa tygodnie i po sprawie bez cierpienia do tego jeszcze chudnę najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewelacja, mam fitt spray progress dlatego że jestem osobą ćwiczącą. Efekty są powalające, w życiu nie wyciskałam z siebie tyle jak z fitt spray. Fajnie pobudza dlatego stosuję go bezpośrednio przed treningiem :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pro ale jestem równie zadowolona co Ty. Przede wszystkim dlatego, że bez większego wysiłku odstawiłam słodycze. Po za tym chudnę więc jest na prawdę ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde dziewczyny chyba się skuszę, tabletki na mnie nie działają może fitt spray upora się z moją nadwagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiało możesz brać, ja na samym początku też się obawiałam, że nie podziała ale jestem mile zaskoczona . Czekam już na drugie opakowanie po pierwszym schudłam 4,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×