Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makeithappen

Forum dla FIT dziewczyn

Polecane posty

Hey dziewczyny. Przegladam forum od jakiegos czasu, probuje sie dolaczyc ale bezskutecznie. Czy naprawde wiekszosc jest na jakis durnych dietach tutaj: jak Dukan, Kopehaska, 700kcal?? Czy naprawde nie ma juz dziewczyn, ktore chcialyby miec piekne wysportowane cialo, odyziwac sie zdrowo, cos dac z siebie, a nie tylko myslec o jedzeniu 24H na dobe. Jesli tak, to zapraszam Mam 167cm, 67kg ( niedawno 82!!!!)- duze uda i tylek. Chce duzo cwiczyc ( i cwicze), i odzywiam sie odpowiedniu ( min. 1500kcal), choc czasem wiadomo wpadki sie zdazaja. Jesli sa chetne dziewczyny, ktore chcialaby sie dolaczyc do mnie- zapraszam. Ale takie które chca cos robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz podobne zalożenia do moich. Odchudzam sie od maja. Zeszlo mi co prawda tylko 4 kilo ale jestem dobrej mysli ze 8 kilo tez jakos zleci i bede ze swojej figury bardzo zadowolona. Mam 161cm było 70kg - jest 66. Dwa lub 3 razy w tygodniu albo jestem na siłowni albo biegam a teraz czasmi plywam. Odżywiam sie zdrowo- nie jadam fast foodów, napojow gazowanych, posilki czesto, sniadanie obowiazkowe ale bardzo czesto wieczorami nie potrafie sie pohamowac i najgorzej że to są czesto słodycze, pieczywo lub jakies slodkie owoce i dlatego ta waga tak idzie pomalu. Może jak bysmy razem sie motywowały to by człowiek zaczął sie pilnowac. Co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Malgoska! Suuuuper, ciesze sie bardzo ze tutaj zawitalas. Jasne, mozemy sie wspolnie motywowac. Ja schudlam od 82 kilo do 67kg ( 167cm), ale moim celem jest piekny twardy brzuch i wysportowane cialo, a do tego dluga droga. Waga 60kg, albo 58:) Czasem brakuje mi sil, bo pracuje i fizycznie nie moge.Ale dajmy rade. Co cwiczysz?? ja dzisiaj robilam 30 min cwiczenia Jilian michael i bieglam 12 km. jestem wypompowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wlasnie kiepski dzien - bo weekendy zazwyczaj mi wszystko psują- była rodzinna imprezka- wiec i inne troszke jedzenie i bez zadnych cwiczen bo nie bylo kiedy, a nie przepraszam- rano troszke brzuszki - bo mi tez zalezy bardzo na brzuchu - ogolnie źle nie wygladam bo sport jest u mnie od malego - jak nie koszykowka, rower, karate, biegi,tenis, aerobic- wszystkiego kiedys probowalam - a teraz silownia i biegi i plywanie. Ale jestem mama trojki dzieciakow i kazda ciaza cos mi przyniosla- oprocz kochanych urwisow- to nawiazke tłuszczyku. Nie wroce juz do 48kg ale 58 byloby dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niezły dalas dzis wycisk - i cwiczenia i biegi w jednym dniu-podziwiam. Ja jak biegam to juz nic innego- oprócz porannych oczywiscie brzuszków, jak plywam to wtedy jest tez rower bo na plaże jeżdzimy rowerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz spadam z kompa ale jutro po poludniu lub wieczorem bede. Jutro plaża plywanie a moze wieczorem pobiegac by mi sie udalo- fajnie by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh Malgoska, super! koszykówka, kiedys gralam w druzynie szkolnej, ah stare dzieje. Nie przejmuj sie weekendami, ja jak mam dzien wolny to tez wiecej jem niz zazwyczaj. Dzisiaj juz padam. Sprobuj sobie robic te treningi jilian michael, dla mnie ONA jest swietna. dobranoc i do zgadania sie. Sa jeszcze jakies fajne odwazne dziewczyny chetne do dolaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie lat ? ja tez cwicze duzo ale kg malo spadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 25 U nnie kilogramy tez wolno spadaja ale cwicze jestem silniejsza I zdrowszs Tylam cale zycie to nie schudne 20 kilo w miesiac. Ja shudlan w 2, 5 miesiacs 7kilo I ide dalej. To jest zmiana na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upper body weight insanity - zrobione 45 min z ciezarkami Dzisiaj jeszcze 15-20 min cardio Asylum. Dieta? - rano to samo: owsianka, przechy, rodzynki, banan - za 2 godziny obiad:) musze zmienic szorty, te moje mi juz z tylka spadaja zmierzylam sie dzisiaj i MINUS 3 CM W PEPKU w 2 tygodnie? niezle. Ale biust tez mi spada, niestety:( http://elizasylwia.blogspot.ie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dizzyyy214
www.igortreneronline.pl Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na www.igortreneronline.pl I zapoznaj się z ofertą „Najlepszego Trenera w Internecie”, który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dizzyyy214
www.igortreneronline.pl Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na www.igortreneronline.pl I zapoznaj się z ofertą „Najlepszego Trenera w Internecie”, który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizeriaaaz
W jaki sposób szybko schudnąć? Niestety, nie ma na to jednoznacznego sposobu, lecz wiem, co z pewnością pomoże Ci w osiągnięciu formy, o jakiej śnisz i co się z tym wiąże zgubić nadwagę. Jeszcze dwa lata temu miałem solidną nadwagę, ale znalazłem w internecie ofertę dotyczącą usług trenera personalnego i zapisałem się na świetny trening ogólnorozwojowy. Mój trening fitness odbywałem cztery razy w tygodniu pod czujnym okiem trenera fitness. Trening indywidualny był zaskakująco skuteczny i zacząłem odczuwać pierwsze efekty już po tygodniu. Trener osobisty to, z ręką na sercu, fajna opcja. Znacznie skuteczniej odbywać treningi pod fachowym okiem świetnego specjalisty skupionego na Tobie niż z większą ilością ludzi, gdzie uwaga trenera musi być rozproszona na każdym z ćwiczących.Zrzuciłem w ciągu roku mnóstwo zbędnych kilogramów i teraz jestem w znakomitej formie.Nie obyło się bez ciężkiej pracy ale dzięki trenerowi dawałem radę nawet w najczarniejszych momentach. Powiem Wam , że naprawdę opłacało się mu zaufać! Zdaję sobie sprawę, że moja przemiana to zasługa tego faceta - czyli właśnie trenera indywidualnego! Czy instruktor personalny jest dla mnie? Pot daje efekt o ile spędzimy czas na hali sportowej pod nadzorem instruktora który pomoże ci osiągnąć jeszcze niesamowite rzeczy. Nie tylko ciężka praca daje wyniki najistotniejsze są mięśnie a nie pot. Nasz sekret na sukces to bieganie. istotne jest to, aby wysiłek dawało dobre wyniki. Kształt ciała jest zależny przede wszystkim od trenera personalnego a nie od leków Sporo lat treningów na siłowni daje nam posiadać przystępne ceny. Trening na siłowni osiągniesz po przez trenera personalnego. Cennik klas fitness to nie wysoka. Motywacja to sukces dobrego treningu. Wysiłek to esencją treningu siłowego w którym pomoże ci trener osobisty. Poza tym ważna jest dieta beztłuszczowa nasz wybitny dietetyk zadba o to twoimi wysiłkiem. Najlepszy plan treningu jest tworzony przez specjaliście od treningu indywidualnego.Kto to wykwalifikowany instruktor osobisty? Piłka nożna to bardzo trudny ale niebezpieczny sport. Comiesięczne treningi ulepszają na puchar. Koszta treningu osobistego stanie się bardzo mały ale przez to będziesz silny. Większość sportów ekstremalnych jest kosztowna za to siłownia zapewnia najlepsze ceny. Który trening personalny mieści się w przedziale cenowym będzie skuteczny i oferować ładną sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×