Odpowiedz na ten temat

Francuska dieta proteinowa

 • Kinga Sacha 2017.03.28 [16:28]
  Ja znam też bardzo genialną dietę i powiem po prostu mniej żreć!
 • Zobacz także: Czym się różni dieta oxy od diety Dukana

 • gość 2017.03.30 [14:42]
  Seks, zwłaszcza udany, to nie tylko zdrowie i źródło niezwykłych doznań, ale również wspaniały lek i kosmetyk, a także jeden z najskuteczniejszych i najprzyjemniejszych sposobów na pozbycie się zbędnych kilogramów. Dowiedz się, jak seks wpływa na zdrowie i samopoczucie.
  ad
  Seks, zwłaszcza udany, to nie tylko zdrowie i źródło niezwykłych doznań, ale również wspaniały lek i kosmetyk, a także jeden z najskuteczniejszych i najprzyjemniejszych sposobów na pozbycie się zbędnych kilogramów. Dobroczynne właściwości tej aktywności zostały jednoznacznie potwierdzone przez wiele autorytetów naukowych – kardiologów, endokrynologów, neurologów, dermatologów i innych specjalistów. Seks łagodzi bóle, ujędrnia skórę, zapobiega zawałom i udarom, reguluje ciśnienie, wzmacnia organizm... To tylko niektóre z korzystnych działań seksu. A jest ich dużo, dużo więcej!
  1. Seks leczy przeziębienie
  Osoby, które uprawiają seks zwiększają odporność swojego organizmu. Wszystko dzięki temu, że częste uprawianie seksu zwiększa poziom przeciwciał - immunoglobuliny A (IgA) w organizmie. Naukowcy z Uniwersytetu Wilkes-Barre1 w Pensylwanii zbadali 111 swoich studentów: najpierw sprawdzili ich poziom przeciwciał, a następnie zapytali o częstotliwość uprawiania seksu. U osób, które poświęcały się tej aktywności fizycznej średnio mniej niż raz w tygodniu (w perspektywie miesiąca) zanotowano niewiele większy poziom immunoglobiny A w porównaniu z abstynentami, natomiast studenci, którzy uprawiali seks dwa razy w tygodniu doczekali się już o 30 procent większej ilości przeciwciał IgA w organizmie niż ci, którzy seksu nie uprawiają. Clifford Lowell, immunolog z Uniwersytetu Kalifornijskiego wyjaśnia, że dzieje się tak, ponieważ osoby aktywne seksualnie są narażone na zakażenia przekazywane drogą płciową, dlatego ich organizm reaguje na pojawienie się obcych antygenów przez zwiększoną produkcję przeciwciał IgA. Przeciwciała te pomagają również zwalczać przeziębienie i grypę.
  2. Seks zmniejsza stres i obniża ciśnienie
  Z kolei naukowcy z Uniwersytetu Paisley2 w Szkocji przebadali 24 kobiety i 22 mężczyzn pod kątem tego, jaka jest zależność między uprawianiem seksu a stresem. Okazało się, że osoby aktywne seksualnie lepiej poradziły sobie z wystąpieniem publicznym i rozwiązywaniem trudnych zadań niż ci, którzy w czasie je poprzedzającym seksu nie uprawiali: mieli niższe ciśnienie krwi i lepsze samopoczucie. Warto jednak dodać, że badania te dotyczą wyłącznie stosunków waginalnych, osoby, które uprawiały inną aktywność seksualną, np. masturbowały się, uprawiały petting, nie reagowały na stres lepiej niż seksualni abstynenci.
  3. Seks wzmacnia serce
  Seks okazuje się też lekarstwem na problemy kardiologiczne. Profesor Shah Ebrahim z Uniwersytetu w Bristolu w Anglii3 i jego zespół ujawnili, że nawet niewielka, ale regularna aktywność seksualna działa ochronnie na układ krążenia. Jeszcze lepiej, gdy seks kończy się orgazmem. Jeśli zdarza się tak trzy lub więcej razy w tygodniu, ryzyko zawału serca i udaru mózgu zmniejsza się o połowę. Obniża się także ryzyko wystąpienia chorób serca.
  4. Seks leczy bezsenność
  Nie tylko seks, ale nawet samo przytulanie obniża ciśnienie tętnicze krwi u kobiet.
  Ci, którzy mają problem ze snem, mogą wypróbować seks jako remedium na tę przypadłość. Dlaczego? Podczas orgazmu wzmaga się wydzielanie prolaktyny, czyli hormonu wywołującego senność. Ponadto, w czasie seksu produkowana jest również oksytocyna redukująca stres, co również ułatwia spokojne zaśnięcie. Co więcej, wspomniana prolaktyna aż do dwóch tygodni po orgazmie utrzymuje niski poziom dopaminy odpowiedzialnej za podniecenie seksualne, pozwalając utrzymać przez ten czas stan umiarkowanego zaspokojenia seksualnego.
  5. Seks zwiększa poczucie bliskości i bezpieczeństwa
  Seks ma też ogromne znaczenie dla więzi emocjonalnej między partnerami. Orgazm powoduje uwalnianie oksytocyny nazywanej hormonem miłości, co powoduje u kochanków większą potrzebę bliskości i wzmacnia ich wzajemne przywiązanie. Oksytocyna wyzwala również opiekuńczość i chęć bronienia partnera przed zagrożeniem. Połączenie "seks + oksytocyna" działa zarówno u kobiet, i u mężczyzn. Poziom oksytocyny w organizmie jest tym większy, im większa liczba zakończonych orgazmem stosunków seksualnych.
  6. Seks łagodzi ból
  Podobno jedną z najczęstszych wymówek, jakie stosują osoby, które nie mają ochoty na seks, jest ta o bólu głowy. Tymczasem aktywność seksualna stanowi naturalne lekarstwo na ból. Do takiego wniosku doszli naukowcy z Uniwersytetu w Münsterze w Niemczech, którzy przypisali tę zasługę wytwarzanym podczas stosunku (a konkretniej w czasie orgazmu) endorfinom, mającym działanie przeciwbólowe. U 1/3 badanych osób aktywnych seksualnie zaobserwowano ustąpienie migreny, klastrowego bólu głowy i ciężkich nawracających jednostronnych bólów głowy.
  7. Seks sprzyja odchudzaniu
  Podczas pozycji "od tyłu" mężczyzna spala 64 kcal, a kobieta - 42 kcal. W pozycji "na jeźdźca" mężczyzna traci 40 kcal, a kobieta - 67 kcal.
  Seks to aktywność fizyczna, więc spalamy w jego trakcie kalorie. Przeciętnie - od 70 do 100 kalorii, jednak im bardziej się "napracujemy", tym tych kalorii spalimy więcej. Dlatego warto poeksperymentować i wykorzystać zarówno pozycje stojące, jak i siedzące, ponieważ wymagają większej pracy bioder. Jako że dotlenienie organizmu wspomaga spalanie tłuszczu, kochanie się na świeżym powietrzu nie jest złym pomysłem. Podobnie jak gra wstępna w rytm muzyki (np. striptiz), częste zmienianie pozycji i tempa.
  8. Seks zmniejsza ryzyko raka prostaty
  To dobra wiadomość dla panów - częsty seks zmniejsza ryzyko zachorowania na raka prostaty. Jak dowodzą badania "Health Professionals Follow-up Study" przeprowadzone przez dr Jennifer Rider4 z Uniwersytetu w Bostonie, istnieje zależność między szansą na uniknięcie zachorowanie na raka prostaty a liczbą ejakulacji w dorosłym życiu. To prawdopodobieństwo u mężczyzn, którzy deklarowali co najmniej 21 ejakulacji miesięcznie (brano pod uwagę nie tylko seks, ale i masturbację), jest o 21 procent niższe niż wśród panów deklarujących 4-7 ejakulacji miesięcznie.
  9. Seks działa zbawiennie na cerę i włosy
  Regularny seks pozytywnie oddziałuje na wygląd. Wszystko jednak zaczyna się w środku od lepszego ukrwienia ciała. Podczas stosunku krew krąży szybciej, a naczynia krwionośne się rozszerzają. To sprawia, że do skóry dostaje się więcej tlenu i składników odżywczych, a włosy nabierają połysku i są bardziej gładkie. Seks powoduje też wydzielanie serotoniny, która wpływa na nasze lepsze samopoczucie, a co za tym idzie, znika szary odcień skóry i wyglądamy na bardziej radosnych, pełnych energii.
  10. Seks jest gwarancją zdrowia kobiety
  Zdrowotne korzyści z seksu czerpią i mężczyźni, i kobiety, jednak w przypadku pań wydaje się ich być więcej. Jedną z nich jest ćwiczenie mięśni dna miednicy - podczas seksu, chcąc nie chcąc, trenujemy je, a one - dobrze wyćwiczone - nie tylko pomagają w problemach z nietrzymaniem moczu czy szybszym odzyskaniem pełnej sprawności po porodzie, ale również przyczyniają się do większej liczby orgazmów. Im mięśnie dna miednicy lepiej funkcjonują, tym łatwiej osiągnąć pełnię rozkoszy. Kolejna zaleta seksu, którą docenią kobiety, to łagodzenie PMS - jako że seks zwiększa poziom oksytocyny i endorfin w organizmie, działa relaksująco i pozytywnie wpływa na nastrój, łagodząc objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Podczas seksu do podwzgórza w mózgu kobiety intensywniej niż na co dzień dociera zapach męskich feromonów, co z kolei powoduje produkcję żeńskich hormonów płciowych, estrogenów i wpływa na regulację cyklu miesiączkowego. Dodatkowo seks podczas menstruacji, choć nie wszyscy są jego entuzjastami, pomaga w leczeniu bólu miesiączkowego.
  Nadmiar seksu może skutkować zmęczeniem
  Choć seks ma swoje niezaprzeczalne zalety, jego nadmiar może powodować zmęczenie. Buddyjscy mnisi wierzyli, że seks uprawiany częściej niż raz na dwa-trzy tygodnie pozbawia mężczyznę energii, którą mógłby spożytkować na inne cele. Uważali nawet, że seks "wykrada" energię, która wraz z nasieniem wypływa z organizmu. Zresztą cała taoistyczna teoria ars amandi oparta jest na tej traconej energii. Dlatego też taoizm zaleca seks bez wytrysków, polegający na wielogodzinnych (!) stosunkach, nie kończących się ejakulacją. Podczas takich stosunków można robić wiele innych rzeczy – czytać, jeść, oglądać zdjęcia...
  Zachodnia ars amandi nie potwierdza teorii o uciekaniu energii podczas uprawiania seksu, przeciwnie, seks tę energię napędza, co przekłada się na dłuższe i zdrowsze życie. Np. naukowcy z Rutgers University w New Yersey donoszą, że seks uprawiany trzy razy w tygodniu oznacza życie dłuższe o dziesięć lat.
  Ale, jak wszystko, co robimy bez umiaru, nadmiar takiej aktywności też może zaszkodzić. Mogą to odczuć szczególnie mężczyźni, u których kolejne stosunki mogą przebiegać już bez wytrysku. A to może ich stresować. Nadmierna aktywność seksualna powoduje podrażnienie narządów płciowych, szczególnie bolesność jąder. Jednak to, jak często uprawiać seks, aby mieć przyjemność bez skutków ubocznych, jest sprawą indywidualną.
 • AnnaBe 2017.04.03 [00:54]
  Stosowałam: dopóki przestrzegasz wszytkich wymagań to efekty są widoczneusmiech.gif ogólnie jedna z moich ulubionych diet (a przeszłam wieeele!)
 • annafm 2017.04.03 [12:22]
  Witam
  Masz kłopoty z wagą? chcesz schudnąć do lata? spróbuj schudnąć ze mną! Obejrzyj mój filmik i odezwij się do mnie, powiem jak to zrobić. Anna Badowska tel. 727-922-702
  https://www.youtube.com/edit?o=U&amp ;amp ;video_id=F_WPsdaLb3c
  Zajrzyj na mego bloga https://annabadowska.pl/schudnij-ze-mna/
  Ja już schudłam od 20 stycznia do dzisiaj prawie 10 kg.
  Dystrybutor & Doradca FM WORLD ul. Cztery Podkowy 7 52-200 Wysoka tel. 727-922-702www.annabadowska.pl
 • pracainfo1 2017.04.04 [23:34]
  Ta dieta nie jest zdrowa. Za dużo białka. Paleo ma dużo lepsze efekty i dla wagi i przede wszystkim zdrowia.
  pracainfo1@onet.pl
 • Agnieszka_Dietomat 2017.04.05 [12:05]
  Jeżeli zrujnowaliście sobie zdrowie dietą białkową, nieważne, czy było to dukan, czy inna cudowna.
  Potrzebujecie pomocy, to zapraszam na czat na stronie: http://dietomat.pl/
  www.dietomat.pl - sprawdzone diety odchudzające online oraz dieta Hashimoto i tarczyca - dietetyk Poznań. Zaufaj profesjonalnej marce i specjalistom w odchudzaniu.
 • Małgorzata02 2017.04.06 [00:23]
  Sprzedam recepty na leki odchudzające (do wykupienia w aptece) i na każde inne leki.
  Wysyłka za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości przesyłki- płacisz dopiero po sprawdzeniu zawartości przesyłki.
  Jeśli potrzebujesz recepty na konkretny lek napisz nazwę i ilość opakowań.
  Kontakt na adres e-mail: stanko.malgorzata02@ wp.pl
 • gość 2017.04.06 [12:45]
  https://allegro.pl/listing?string=edline-skle p&amp ;order=m&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-uni-1-5-0 222
 • ivetta34 2017.04.06 [15:11]
  Dołączam do pytania polecacie?
 • dobra maciora 2017.04.06 [16:27]
  Ja polecam.Dieta jest zupełnie darmowa i bardzo prosta w stotowaniu. Codziennie wieczorem należy uprawiać miłość francuską z partnerem,po czym koniecznie połknąć dawkę protein w płynie o konsystencji mleczka. Codziennie musi to być minimum 200ml płynu. Jeśli jedyny partner nie zapewnia dostatecznej dawki,to należy poprosić o pomoc inną osobę wśród najbliższych za darmo lub drobną opłatą
 • niezapłodniona przyszła mama 2017.04.06 [23:59]
  witaj @dobra maciora,czy wiesz coś na temat od ilu partnerów można jednocześnie spożywać płyn proteinowy i jaka jest maxymalna dzienna dawka tego nasienia?
 • gość 2017.04.07 [10:47]
  Seks jest niezwykle ważną częścią życia każdego dorosłego człowieka. Seks jest źródłem ogromnej przyjemności i fascynacji cielesnością człowieka. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z tego, jakie są korzyści z seksu i jego pozytywny wpływ na zdrowie człowieka? Odpowiedź na pytanie, czy seks jest zdrowy, może być tylko twierdząca, ponieważ pozytywnie wpływa on nie tylko na kondycję psychiczną (poprawa nastroju, rozładowanie stresu i napięcia), ale także wzmacnia odporność, przyczynia się do lepszego dotlenienia organizmu, powoduje, że włosy są bardziej lśniące, a ciało jędrniejsze.
  Spis treści
  Seks - wpływ na psychikę człowieka
  Zdrowy i udany seks ma niewątpliwie wpływ na psychikę człowieka i pomaga w wielu stanach emocjonalnych. Nie bez powodu mówi się, że seks to zdrowie nie tylko fizyczne. Współżycie pomaga rozładować stres i negatywne napięcie emocjonalne, jakie jest wynikiem pracy, braku czasu czy nadmiaru obowiązków. Dzieje się tak, ponieważ podczas uprawiania seksu wydziela się serotonina, która jest odpowiedzialna za pozytywny nastrój i dobry humor. Seks poprawia także koncentrację i pozytywnie wpływa na kreatywność. Jest to wynikiem lepszego dotlenienia mózgu podczas stosunku. Dzięki seksowi szybciej zapamiętujemy, zwiększa się nasza podzielność uwagi, tempo uczenia się i szybkość reakcji na bodźce. Ponadto, jak udowodnili amerykańscy badacze, tuż po orgazmie człowiek jest bardziej twórczy. Nieoceniony jest też wpływ seksu na budowanie więzi i bliskości między partnerami – dzięki współżyciu partnerzy zbliżają się do siebie, poznają lepiej swoje ciała i emocje.
  Seks - wpływ na zdrowie fizyczne
  Według badań aż 90 proc. dorosłych Polaków jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego, choć większość z nich narzeka na jego niedosyt. Tylko 10 proc. z nich uprawia seks codziennie. Ankietowane kobiety wskazywały, że najważniejsza w seksie jest dla nich więź i bliskość z drugą osobą. Budowanie sfery emocjonalnej i poprawa relacji w związku to nie jedyne korzyści z seksu, bowiem odpowiedź na pytanie, czy seks jest zdrowy, jest pozytywna i wymaga rozwinięcia. Seks może pomagać w odchudzaniu i spalać zbędne kalorie. Podczas jednego stosunku można pozbyć się aż 400 kalorii, bo seks angażuje prawie wszystkie mięśnie. Zdrowy seks pomaga także na żylaki i układ krążenia. Dzieje się tak, ponieważ uprawianie seksu zwiększa częstotliwość i siłę skurczów serca oraz pomaga w przepływie limfy, odprowadzającej z organizmu szkodliwe substancje. Uprawianie seksu działa również przeciwbólowo, ponieważ w trakcie stosunku wydzielają się endorfiny, które są naturalnymi substancjami łagodzącymi ból.
  Seks - dlaczego jest zdrowy?
  Z wielu powodów. Poza wymienionymi powyżej zaletami, seks wpływa również na długość życia. Podczas współżycia wydziela się bowiem hormon długowieczności, tzw. DHEA. Zalety seksu powinny docenić szczególnie panie. Pomaga on łagodzić objawy drugiego etapu cyklu miesiączkowego (po owulacji), gdy spada poziom progesteronu, ponieważ nasienie mężczyzny ma działanie podobne do tego. Ponadto seks wpływa na to, że skóra staje się elastyczniejsza, ciało jędrniejsze, a włosy bardziej lśniące. Jest to zasługa rozszerzenia naczyń krwionośnych, dzięki czemu krew jest lepiej rozprowadzana po całym organizmie. Jeśli chodzi o wpływ seksu na zdrowie, to warto wspomnieć jeszcze o poprawie odporności, która następuje dzięki zwiększaniu ilości limfocytów T.
 • annafm 2017.04.10 [21:26]
  Zapraszam na bloga na którym przedstawiam sposób jak schudłam w 80 dni 11 kg.
  https://annabadowska.pl/80-dni-11-kg-mniej/
  Dystrybutor & Doradca FM WORLD ul. Cztery Podkowy 7 52-200 Wysoka tel. 727-922-702www.annabadowska.pl
 • dsa 2017.04.11 [12:26]
  polki to brudne zdziry zakazone stare k***y bardziej niz do lozka nadaja sie do trumny
 • gość2wsx 2017.04.11 [23:19]
  ZMIANA TEMATU = seeeks
  Przeczytajcie to jeśli macie ochote na MIŁOŚĆ
  http://naobcasach.pl/19-wypowiedzi-facetow-o- tym-co-kobieta-zrobila-najlepszego-w-lozku/
  JAZDA!
 • zbijamywage_pl 2017.04.12 [08:39]
  Taka ciekawostka w temacie odchudzanie a samopoczucie http://zbijamywage.pl/przydatne-przy-odchudza niu/poznaj-produkty-ktore-cie-zrelaksuja
  Walczysz z kilogramami? Zerknij na: zbijamywage.pl
 • ZdrowiePrzedeWszystkim 2017.04.12 [20:36]
  Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo.
  Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.
  Różne diety typu:
  Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.
  Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs.
  Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY.
  TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI.
  Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie.
  Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
  Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.
 • gość 2017.04.16 [16:43]
 • jadziacytryna 2017.04.21 [21:50]
  babki, ja tam sie odchudzłam z IQgreen, oczywiscie cwiczyłam i jadłam tak w miare normalnie, bez słodyczy i też poszło mi 9 kilo. ja nie wiem czy jest sens wymyslac jakies dziwne diety jak są prostsze rozwiazania
 • Madzia8798 2017.04.23 [15:45]
  Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stroniewww.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką oczko.gif , mozliwosc zakupienia planów bezposrednio przez stronę. Polecam
 • Dravenis 2017.04.24 [10:53]
  Te diety to często przesada. Wystarczy zacząć myśleć o tym co się je, ograniczyć śmieci i zacząć się ruszać.
 • gość 2017.04.24 [14:53]
 • gość 2017.04.25 [17:26]
  Proponuje dzieciom dorosnac i zamiast pomawiac przed promafijnymi sadami zastosowac po cichu metode klatwy. https://www.youtube.com/watch?v=v9vcYyhVdEQ Metoda dziala tylko wtedy gdy sie o niej nie peple a robi.
 • gość 2017.04.25 [18:28]
 • BANKIER2017 2017.04.25 [18:31]
  NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU TYLKO DO 23:59
  KREDYT DO 5000zł na już.
  http://normal79.oferty-kredytowe.pl/o/salecha nnel.php?idSaleChannel=782&amp ;idDistributor=65528
 • BANKIER2017 2017.04.25 [18:36]
 • oczoa 2017.04.26 [14:23]
  Ja tą dietę stosowałam, a właściwie próbowałam. Bardzo źle się czułam, zaczęłam nawet puchnąć. W necie każdy - prawie, ją poleca, więc myślałam, że jest OK. Niestety moje zdrowie w ekspresowym tempie się pogorszyło. Po wizycie u lekarza poszłam do wykwalifikowanego dietetyka, że mi powiedziała co i jak jeść i przy okazji wypytać się o dietę białkową. Pani dr Rolf z Acai wytłumaczyła mi skąd wzięły się moje dolegliwości - przede wszystkim ta dieta strasznie zakwasza organizm. Powiedziała co jeść, a czego nie (i dlaczego) aby trwale schudnąć i dobrze się czuć. Na szczęście udało mi się.
  Ja tej diety białkowej nie polecam!
 • gość Natalia O 2017.04.26 [19:59]
  Słyszałam o tej diecie, nie mniej jak dla mnie wystarczyło zastosować IQacai, do tego dieta , któ©a w sumie żadną specjalna dieta nie była. Po prostu rezygnacja z soków, fast foodów i słodyczy. Zwiększenie warzyw surowych. Norma kalorii na dzień 1500 i podzielenie to na 5 posiłków. Do tego 60 minut ćwiczeń lub 120 jazdy na rowerku treningowym. Po 3 miesiącach sukces
 • ZdrowiePrzedeWszystkim 2017.04.29 [19:15]
  Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.
  https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4
 • Bryha 2017.05.03 [18:26]
  A ile kg najwięcej udało Wam się schudnąć?
  Proszę o szczere odpowiedziusmiech.gif Bardzo mnie to motywuje, że komuś sie udało. Ja niestety mam bardzo słabą wolęsmutas.gif smuteczek

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...