Odpowiedz na ten temat

Gdzie kupić adipex retard?

• Poziomeczka27 2017.01.10 [00:22]
    Pomocy!!!! Bardzo przytyłam po ciąży, wszystko przez mega apetyt, słyszałam że adipex jest bardzo dobrym lekiem na powstrzymanie łaknienia, koleżanki mi mówiły że na tym pochudły, tylko nie wiem gdzie mogę to dostać?? czy to jest na receptę i czy dostępne w pl ??
  • Madziula1633 2017.01.10 [12:43]
    Zresztą co mi tam. Tak naprawdę wszyscy polecająwww.doping-online.com Tutaj w tym temacie masz mnóstwo ludzi, którzy zamawiali: http://f.kafeteria.pl/temat/f12/czy-zna-ktos- uczciwego-sprzedawce-adipexu-p_5265629/52
    Także korzystaj i chudnij w oczach!
  • Poziomeczka27 2017.01.10 [15:57]
    a Ty tam zamawiałaś? jak z przesyłką i płatnością? i czy można mniej niż całe opakowanie kupić?? bo nie potrzebuje aż tyle
  • Madziula1633 2017.01.10 [19:05]
    kilka razy, koleżanki też brały i było wszystko ok, co do pozostałych pytań to weź sobie wejdź do nich na stronę tam jest wszystko, bez sensu przepisywać internet oczko.gif
  • gośćaniulek 2017.01.14 [15:08]
    zasugerowałam się opiniami i dzisiaj zamówiłam na tym doping-online.com 20 tabletek adipka na próbę... mam nadzieję że wszystko szybko dotrze, jak dostanę paczuszkę to napiszę co i jak . póki co czekam
  • Poziomeczka27 2017.01.14 [15:40]
    aniulek daj znać koniecznie co i jak jak dostaniesz przesyłkę...
  • gość 2017.01.15 [23:41]
    moja koleżanka dostała receptę od normalnego lekarza rodzinnego i pojechała wykupić w pierwszej przygranicznej aptece w czechach. Zero problemu a lek pewny. zamawiając w necie różny syf mogą przysłać
  • Poziomeczka27 2017.01.16 [16:30]
    Gdybym mogła sama wykupić to bym nie pytała... niestety ja mieszkam w gdańsku więc taka podróż do czech i z powrotem to dla mnie kilka opakowań adipexu (gdyby przeliczyć koszty podróży), z resztą to jest tylko 1 kwestia a 2 to taka że chciałam żeby mi lekarz wypisał na to receptę to się oburzył i powiedział żebym więcej o takie rzeczy nie pytała...więc niestety nie każdemu jest to tak łatwo "załatwić"...smutas.gif
  • ZośkaBB 2017.01.16 [17:31]
    W Czechach tez już jest problem. Wiem bo znajomy w listopadzie mi kupował w Pradze i też się obiegał po aptekach zanim znalazł. Potem mnie przeklinał a ja i tak okazało się nie mogłam tego brać bo sie źle czułam bardzo. Ja dobrze toleruję tylko Mer... biorę teraz od 1ego stycznia. Wezmę jak zwykle przez 3 miesiące i będzie lux. Mi taka kuracja raz w roku wystarcza. Potem tylko dieta i ruch
  • gośćaniulek 2017.01.19 [23:56]
    JA BRAŁAM MERIDIĘ jak była dostępna w europie później przerzuciłam się na adi. raz efekty jak dla mnie na adim lepsze dwa możliwość otrzymania oryginalnej meridii zerowa bo oryginalna tylko w USA dostępna a nie ma możliwośći "przemycić" przez celny dużej ilości meridii, nawet nie wiem czy jest jakaś realna możliwość przemycenia meridii do użytku własnego i trzy możliwość otrzymania chińskiej podróby w której nie wiadomo co siedzi, to ja dziękuję wole adasia . Poziomeczka 27 przesyłka z dopingu do mnie dotarła w środę ale zapomniałam napisać. na bank oryginał dostałam bo jest to co najbardziej lubię smiech.gif POBUDZENIE I BRAK APETYTU!!! smiech.gif
  • Poziomeczka27 2017.01.20 [03:04]
    Dzięki aniulek usmiech.gif to w takim razie zamawiam, chwal się jak Ci idzie ! dam znać jak zamówię i dostanę paczuszkę! już się nie mogę doczekać rozpoczęcia kuracji
  • ZośkaBB 2017.01.21 [10:13]
    Szukam innych źródeł zakupu sibutram... . Jeżeli ktoś sie podzieli dobrym kontaktem będę wdzięczna. Mogę się wymienić na priv swoim kontaktem. Dr Odchudzanie, Dieta i Doping-online dziękuję - nie jestem zainteresowana. Szukam źródła skąd mogę zamówić przesyłkę pobraniową ze sprawdzeniem zawartości. Może być dobry, sprawdzony underground...
  • gośćKinia 2017.01.21 [15:50]
    nie wiem czy zauważyłaś ale to temat adipexu więc idź sobie gdzie indziej szukać tej sibutraminy...mało masz tego na kafe??? czy szukać nie potrafisz??? bo nie wnosisz żadnych merytorycznych uwag tylko hejtujesz adi i promujesz sibu niewiadomo czemu?każdy ma inny organizm i inaczej reaguje na różne substancje, dlatego biorę adi i dopisuje się w temacie adipexu, bo chce się z kimś wymienić swoimi doświadczeniami i wrażeniami...a skoro chcesz jeść sibu i jej szukasz to stwórz sobie temat sibu albo wejdź na takowy na kafe bo specjalnie szukałam i są takie tematy, i tak się wymieniaj opiniami usmiech.gif bo raczej ciężko znaleźć sprzymierzeńca sibu na stronie z adim...?
  • ZośkaBB 2017.01.21 [20:55]
    Upsss.... Faktycznie pisałam w innym wątku i nie tu wpisałam komentarz...
  • gośćKinia 2017.01.21 [21:26]
    spoko, no problem. Poziomeczka27 pisz jak tam pierwsze wrażenia na adim usmiech.gif
  • Poziomeczka27 2017.01.22 [20:17]
    no zamówiłam w piątek wiec pewnie poniedzialek, wtorek dostanę, i od razu napisze co i jak usmiech.gif wziełam ze sprawdzeniem i płatnością przy odbiorze
  • gość 2017.01.24 [23:49]
    Przypadkowo ZośkaBB spamuje we wszystkich tematach związanych z Adipexem. Zawsze przypadkowo. Kto nie wierzy niech sprawdzi. Przestań spamować wreszcie, bo nikt cię tu nie chce na tym forum odpadzie, tylko przeszkadzasz
  • ZośkaBB 2017.01.25 [09:29]
    A co prawda w oczy kłuje??
  • ZośkaBB 2017.01.25 [09:32]
    UWAGA!!! Na tym forum siedzą sami HANDLARZE !!!!! Miejcie własny rozum - nie wierzcie jak piszą teksty typu : polecam strronę , uczciwi 100% , wszystko zgodnie z zamówieniem, moja waga spada i czuję się wspaniale. TO SĄ OSZUŚCI - nie rejestrują się do portalu . Promują własne portale typu DOPING-ONLINE, DR ODZHUDZANIE, DR DIETA albo oszustów z OGLASZAMY24. Jeśli cokolwiek zamawiacie NIGDY NIE PŁAĆCIE Z GÓRY, ZAMAWIAJCIE TYLKO PRZESYŁKI POBRANIOWE, ZE SPRAWDZENIEM ZAWARTOŚCI, ZAWSZE SPRAWDZAJCIE ZAWARTOŚĆ. Jak wygląda oryginalne opakowanie ADI.. mozna sprawdzić na stronach czeskich aptek. NIE DAJCIE SIĘ ROBIĆ W BALONA.
  • ZośkaBB 2017.01.25 [09:34]
    Przecież nie sprzedajecie tylko kupujecie. To mój apel powinien być w Waszym interesie czyż nie ?? To skąd to oburzenie?? Ja się nie obawiam prawdy.
  • gość 2017.01.25 [14:06]
    pustaku wiesz co to znaczy spam? spam nie jest na niczyją korzyść, bo wątek robi się nieczytelny
  • Poziomeczka 27 2017.01.25 [16:45]
    raz ZOŚKA BB wcześniej przyznałaś że pomyliłaś wątki więc co tu dalej robisz?? dwa ZOŚKA BB jeszcze raz dodasz komentarz a Cię zbanuje, bo utworzyłam ten wątek i mam taką możliwość... nie życzę sobie Twoich komentarzy bo jesteś zwykłą oszustką, teraz to wiem!!! zaryzykowałam zamówiłam adi na tym dopingu mimo tego że mnie przestraszyłaś i bałam się cokolwiek zamawiać ale dziś właśnie dostałam OD NICH PACZKĘ!!!! NIE WIEM JAK WYGLĄDA RESZTA SPRZEDAWCÓW KTÓRYCH OCZERNIASZ.... ALE NA PEWNO O DOPINGU NIE POWIEM ZŁEGO SŁOWA!!!! PRZEZ TAKICH JAK TY WŁAŚNIE INNI SĄ OSZUKIWANI!!! opluwasz kogoś kto uczciwie wysyła!!! i koło kuperka by mi to latało gdybyś mówiła prawdę, jeszcze bym się przyłączyła ale niestety co do dopingu racji nie masz... Kinia dam znać jutro jak odczucia, bo godz. temu dotarła do mnie paczka...więc wolę nie brać na noc, jutro rano wezmę i dam znać jak samopoczucie usmiech.gif
  • Poziomeczka27 2017.01.26 [21:25]
    niesamowiteeeeeeeeee!!!!byłam mega pobudzona , plus mnóstwo energii, jeszcze ze mnie nie zeszło, a bynajmniej nie czuje żeby "zeszło" mam nadzieję że prześpię noc smiech.gif
  • gośćKinia 2017.02.01 [16:05]
    no i jak tam Poziomeczk27??? jak waga lecii??i opowiadaj jak samopoczucie? sorry za nieobecność ale troszkę mi się rozchorowało ;p
  • Poziomeczka27 2017.02.01 [16:33]
    póki co 2 kg mniej!!! czuję się super, mam megaaa dużo energiii... aż się chce usmiech.gif ojjj, mam nadzieję że już zdrowa? usmiech.gif a jak u Cb w ogole odchudzanie?? Ty dopiero zaczęłaś skończyłaś, czy jesteś w trakcie?? usmiech.gif
  • gość 2017.02.08 [10:22]
    Poziomeczka 27 ,mam nadzieję,że tu jeszcze zaglądasz.Chciałam Ci podziękować za adipex,bo dzięki Tobie jestem w końcu w jego posiadaniu usmiech.gif . Jestem też bardzo ciekawa ile już schudłaś? Minęło juz chyba 2 tyg od kiedy go zażywasz?
  • Poziomeczka27 2017.02.11 [20:52]
    hej od 26 stycznia biorę i mam się dobrze usmiech.gif bardzo się cieszę że pomogłam usmiech.gif niestety adipex ciężko dostać a jeszcze ciężej trafić na kogoś uczciwegosmutas.gif na sczęście na doping-online się nie zawiodłam usmiech.gif na ten moment minęło 16 dni dziś wzięłam 17 tabletkę i mam mniej 5 kg usmiech.gif nie wiem jak to dziala ale waga spada usmiech.gif wiem ze te pierwsze kg to np. woda która "stracił " mój organizm...ale 6 kg na 17 dni moim zdaniem to niezły wynik, zamierzam w 2 gim miesiącu zwiększyć dawkę do 2 tab. a w 3 cim zamierzam dorzucić aktywność fizyczną żebby maxa wycisnąć z adasia, a Ty "gościu" (może podasz imię lub jakiś nik, będzie mi łatwiej pisać)jak sobie radzisz? który dzień ? pozdrawiam gorąco i jeszcze raz bardzo się cieszę że pomogłam
  • gośćKinia 2017.02.11 [21:44]
    nie no ja to jestem już pół roku po kuracji schudłam 23 kg w 3 miesiące i 7 dni. a jak Twoje samopoczucie wszystko ok ??? ja np. miałam traszne bóle głowy i nudnności od razu po przyjęciu tabletki... p.s. zero efektu jojo oczko.gif
  • Poziomeczka27 2017.02.12 [15:13]
    ale te bóle glowy i nudności przeszły czy cała kurację mialaś ?
  • gośćKinia 2017.02.12 [16:06]
    przeszły na sczęście

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...