Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xemena

GŁODÓWKA!!! 25.03.08

Polecane posty

Gość xemena

Mam sporą nadwagę i muszę zacząć się odchudzać:( Che zacznąć od głodówki a potem ograniczać jedzenie:( w sierpniu na 5dniowej głodówce schudłam 7kg,ale potem zaczeły się problemy z miesiączką i musiałam przestać.... teraz też spóźnia mi się już kilka dni ,ale czytałam że przy nadwadze może się tak dziać że cykle są długie lub może się miesiączka całkowicie zatrzymać. Tym razem nie ide do gina,dzieci już nie chce mieć więć płodność mi nie potrzeba"jeśli chcesz mieć dziecko a masz też ten problem to nie lekceważ zatrzymania miesiączki to może prowadzić do bezpłodności:( Ja przed dziećmi ważyłam 65kg a teraz 120kg ale mam też kilka leczeń chormonalnych po których bardzo tyłam. Normalnie nie mogę na siebie patrzeć to jest straszne:( Niedawno na naszej - klasie zamieściłam fotki z przed 2lat jak waga była 85kg ,na tych fotkach bardziej widoczna była twarz niż ciało to wiele osób mi napisało że z wiekiem jestem coraz ładniejsza....a m,nie ryczeć się chce że tyle waże...dgyby nie to byłabym ładną kobietą:( Muszę schudnąć chodzby nie wiem co:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastrzegłam sobie nicka ja jestem założycielką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto się do mnie przyłączy? Po świętach to dobry czas na głodówkę.Proszę przyłączcie się sama pewnie nie dam rade potrzebuje wsarcia:O BŁAGAM O POMOC:( NIE CHCE TAK DALEJ ŻYĆ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flaminga zapraszam razem będzie nam łatwiej pozbyć się kilogramów:) a ty ile masz do zrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zrzucenia mam 10 kg.. dla jednych może mało, ale dla mnie to strasznie dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sama sobie nie pradzę, wiem, bo próbowałam.. chce znów wyglądać tak jak miesiąc temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem,chcesz wygładać jak miesiąc temu a masz do zrzucenia 10kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz powiedzieć że w miesiąc przytyłaś 10kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.. miałam kłopoty, hm.. wiesz, przez miesiąc przytyłam 10 kg.. zajadałam, a właściwie zażerałam myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cię w pewnym sensie ja po urodzeniu dziecka w tydzień schudłam 10kg a po 6tygodniach okazało się że przybrałam 15kg:O karmiłam piersia i nie mogłam sie wtedy odchudzać..... U mnie waga dosyć skacze ,zabieram sie za odchudzanie ,chudne a potem jakieś problemy zajadam się i waga idzie w góre:O ale tak dużo jeszcze nigdy nie wazyłam tyle co teraz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty masz zamiar zacząć jutro ze mną głodówkę czy odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra? właściwie to już od dziś.. mam zamiar zaczać głodówkę, ale sama sobie nie poradzę. Nigdy nie byłam na głodówce - nie musiałam.. ehh byłam taka chuda, a teraz :( czuję się okropnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje od dziś:) ale jak nigdy nie byłas na głodowec po powinnaś dwa dni wprowadzać się do głodowki , dla mnie łatwiej jest przestać jeść niż być na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezKobieta
hej przylacze sie do Was mam 164 cm i waze 67 kg cel -10 kg zaczynam juz dzis nie jadlam kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłówka
Jak się odchudzasz tak głupimi metodami to się nie dziwię, że waga skacze - przepraszam za dobitność. Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne, odejmij od tego ze 300 kcal, ułóż sesnowną, wysokobiałkową dietę i się jej trzymaj. No i zacznij się ruszać, choćby spacery. Będziesz chudła powoli, ze 3 kg na miesiąc, ale za to trwale i zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widzę że siłówka
jest chyba jedną z niewielu rozsądnych osób na forum diety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porazke masz jak w banku :o Do glodowki trzeba sie przygotowac tyle dni ile ona trwa, I prezj lepiej na diete typu KOPENHASKA lub NORWESKA potem to jak z gorki,bo kurczy sie po nich zoladek i cwicz,biegaj,kup psa i z nim biegaj(jezeli masz na to warunki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi;) ja się przyłączam;) właśnie od dziś robię 7 dniową głodówkę;) razem wyrwamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia życze
bo naprawde sie przyda. :o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta505
hej, można się przyłączyć? fajnie, że powstał taki topik... muszę zrzucic 6 kg, razem będzie nam łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co zakład
że przy takim podejściu do kwestii schudnięcia będziecie sie odchudzac w nieskończoność i nigdy to sie nie zakończy sukcesem (co najwyżej chwilowym by potem znów wrocić do stanu początkowego)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta505
wiesz masz troche prawdy, bez pożądnego przygotowania nic z tego nie bedzie, ja przygotowywałam się trzy dni i od dzisiaj zaczynam trzydniowa głodówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta505
sory, miało być "jest w tym trochę prawdy"... zamysliłam się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:) ciesze się że kilka osob się przyłączyło do mnie zapraszam innych chętnych:) Ja jak na razie nic nie jadłam tylko woda nie gazowana:) jak na razie zero uczucia głodu:) trzy pierwsze dni będą najgorsze ,jak dotrwam do 4 dnia to już będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam zamiar zrobić sobie jeszcze lewatywe ,czytałam że to bardzo dobry pomosł by oczyścić jelita z resztek pokarmu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manipulatorka
hej, ja dzisiaj jestem tylko na owockach a od jutra zaczynam głodówke musze wytrzymac minimum 16 dni, chce sie pozbyc 15 kg,moze mi sie uda...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagulinkaaa
Jestem z Wami! 165 cm i 70 kg, sie stuczyłam jak tucznik. :/ Cel - 60 kg. Na początek... Data zakończenia misji - maj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne osoby:) witam was:) Musimy dać rade,dużo zależy od naszego nastawienia i motywacji.....:) ja chce być znów atrakcyjną kobietą:) bez problemow kupować modne ciuchy....i chce by mąż spojrzał na mnie innym okiem a nie jsak na matkę jego dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×