Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

Grube kobiety nie podobaja sie facetom

Polecane posty

Gość ihaha

Grube kobiety nie podobaja sie facetom? ja mysle ze tak, a czego wy doswiadczylyscie? czy jakiemus facetowi naprawde to nie przeszkadza ,tylko bez banalow o pieknie wewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaa
jak ważyłam ok. 80kg, to z tymi facetami nie za bardzo było.... :( Gdy schudłam do 59kg/167cm zaczeły się tłumy :) Bo raptem wszyscy zobaczyli, ze ja bardzo ładna jestem, a do tego inteligentna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikemarudna
nie podbaja sie to zwaly tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasnica8
masz racje,wszyscy mnie lubia ale nie mam faceta,niby flirtuja ale pewnie wstydza sie zwiazac z gruba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Zależy jak bardzo grube :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiająca krowa w kropki
Faceci nie lubią grubych , to oczywiste.Nawet jak sie jakas im podoba to zawsze dodają "gdyby schudła to..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasnica8
wlasnie,ostatnio spotykalam sie z chlopakiem,spalismy nawet ze soba,a on mi sie pyta czemu sie tak roztylam,ze zdjec taka ladna byla przed kg,to chamskie i krzywdzace przeciez wiekszosc facetow grubych jest akceptowanych i ma szczuple laski to nie fair :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaa
a sami wyglądają jak wieprzki :) Np. mój małżonek waży 88kg i ma tylko 177cm... i on twierdzi że jest normalny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....i........................
Ale grubiutkie laski fajnie się bzyka wbrew pozorom :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasnica8
no tak,moze sie i fajnie bzyka,ale na randke romantyczna taka nie wezmiesz co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaa
a ja schudłam .... i miałam zajebistą satysfakcję, gdy faceci, którzy się mi wcześniej podobali, a ja im nie (bo gruba) zaczęli mnie podrywać :) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proAna98
wyobrazacie sobie zeby ponizac faceta bo jest gruby? a kobietom sie to robi caly czas anoreksja jest lepsza niz tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby to powiedzieć
No fakt nie podobają się facetom, ale nie jeden by taką zerżnoł/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proAna98
anadzia a jak schudlas? jaka dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaa
a ja swojego poniżam, bo on mi wypominał każdy dodatkowy kilogram.... okazało się niedawno, ze sam ma nadwage... jadę po nim jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watacukrowa
jestem gruba i mam powodzenie u mezczyzn ale wylacznie sexualne,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaa
ja odchudzałam sie stopniowo... najpierw 14 kg w ciągu wakacji, potem po pare kg w takich "podrygach"... raz dieta norweska, raz kapuściana itp. Ale miałam niesamowitą satysfakcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watacukrowa
juz cie lubie andzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co było to było i juz
ja tez kiedys grubsza bylam i niestety było jak było;/...albo sie smiali albo olewali:( ..........potem schudłam...zaczęłam dac o siebie, make up, fajne ciuchy, nawet na solar poszłam...pazurki fajne zrobiłam ( niestety przez odchudzanie moje pazury padły na amen;/....) no i nagle cóz nagle wziecie zaczełam miec i to spore:> 3 lata balowałam, troche msciłam sie na facetach;/ ...teraz mam męża, córcie...i znowu jestem po diecie...znowu 51 na wadze ( 162 cm) i czuje sie znowu oki:> ...... mi moja nadwaga przeszkadzała, utrudniała życie...źle wyglądałam w ciuchach... ....wiem ze niektore laski sie akceptuja ale ja bym nie chciała wracac do tego co było...i pamietam jak sama kiedys atakowałam szczuplejsze laski a duzo tego tu widze na kafe:> i szczupla i zadbana nie oznacza ze głupia a tez duzo tu o tym można poczytac:>.... ....troche mniej zawiści z każdej strony, niech każdy żyje jak chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaa
babki, jak nie macie motywacji do diety.... to wyobraźcie sobie jak będziecie wyglądać gdy schudniecie. Ja tak robiłam. Miałam w głowie obraz siebie po diecie... no i dążyłam do niego za wszelką cenę :) Chciałam mieć długie włosy, nosić strasznie wysokie szpilki, obcisłe jeans i bluzki bez pleców... no i gnać tych chamów, którzy uważają, że babka z nadwagą to 3 płeć :) No i doszłam do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaa
babki, jak nie macie motywacji do diety.... to wyobraźcie sobie jak będziecie wyglądać gdy schudniecie. Ja tak robiłam. Miałam w głowie obraz siebie po diecie... no i dążyłam do niego za wszelką cenę :) Chciałam mieć długie włosy, nosić strasznie wysokie szpilki, obcisłe jeans i bluzki bez pleców... no i gnać tych chamów, którzy uważają, że babka z nadwagą to 3 płeć :) No i doszłam do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watacukrowa
ok,ale co glodzilas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba8
w sumie zemsta na tych chamach po schudnieciu to dobra motywacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dużo schudłam. Zaczynałam od 64 przez 2 lata powolutku schudłam do 50:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaa
dla mnie to była największa motywacja... facet złamał mi serce, a że byłam w wieku wrażliwym (19 lat)... zemsta była słodka :) Oh.... jakie to czasy były.... całe stoliki facetów w knajpach chciały przysiadać się do mojego stolika, z dyskotek wracałam z kilkoma numerami telef. .... eh :) Aż się łezka w oku kręci :) Teraz mam 30 lat, męża i 3-miesięczną córcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heartless79
u mnie jest odwrotnie teraz mam 30 i jestem gruba i nieszczesliwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaa
heheh a żeby nie było za wesoło - w ciąży utyłam 35kg (przez rzucenie palenia i hormony) i teraz ważę 70 :) oczywiście na diecie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeee tammmm
Zrozumcie wreszcie, że to zależy od tego, jak się czujecie w swoim ciele! Osoba pewna siebie, uśmiechnięta emanuje seksapilem i przyciąga płeć przeciwną! To nie zależy od wagi, chodzenia na solarium i innych pierdoł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heartless79
gowno prawda, mozna byc cudowna osoba ale to ze jest sie jest gruba zawsze bedzie sprawialo ze facet bedzie sie wstydzil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaa
heartless79 - dokładnie!!! Wstydzi się przed kumplami, mimo iż kobieta może mu się rzeczywiście podobać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×