Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

musiaczek22

i jak tu nie popadać w paranoje??

Polecane posty

Właśnie przeczytałam artykuł na Onecie, który mnie bardzo poruszył. Nie potrafię zrozumieć jednego: jakim prawem przemysł rozrywkowy i firmy odzieżowe Lansują taki CHORY wzorzec. http://zyciegwiazd.onet.pl/1354953,1,hollywoodzkie_siostry_szkielety,artykul.html Co to do cholery ma być??? Pokazują nam panny które nie dość ze nic nie jedzą to jeszcze wspomagają się chirurgiem i kosmetyczką i do tych „ideałów” ma dążyć młoda dziewczyna?? No coś tu jest bardzo nie w porządku!!! Tak na marginesie to sama jestem na diecie i nie mam nic przeciwko odchudzaniu się, ale w granicach rozsądku i zdrowia. Teraz jestem jednak zła na cała idee odchudzania i na to, ze prawdopodobnie robie to dlatego, ze dookoła ( na plakatach, w gazetach, telewizji i Internecie) lansuje się określone wzorce, którym „normalna” dziewczyna często nie może sprostać, a to daje nam niewerbalny sygnał: „ nie jesteś dość dobra” I co my robimy?? Odchudzamy się, ćwiczymy, katujemy by tylko dosięgnąć ideału... większości z nas i tak się to nie udaje więc pozostaje tylko frustracja. No i tu pojawia się pytanie. W imię czego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz jest chore. Co prawda większość dorosłych kobiet uważa, że takie szkieletory to nic ładnego, ale młode dziewczyny, pragnące zrobić kariere i ślepo zapatrzone we wzorce lansowane prze kolorowe magazyny... Na reklamach papierosów i alkoholu jest napis, że to szkodzi zdrowiu. Na artykułach o takich chudzielcach powinna byc podobna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah, ten trend jest juz wszedzie bo wszyscy sie odchudzja nie tylko ci co musza, nie ci co powinni ale i ci co chca byc chudsi. a njsmieszniejsze jest to, ze najwiekszy rezim potrafia utrzymac tylko najchudsze osoby. gruby zawsze peknie. najsmutniejsze jest to, ze rozmiary sie zmniejszaja. spodnie rozmiar 42 kupione 3 lata ciagle swietnie leza. ale dzis mierzac 42w sklepie juz sie w niego nie mieszcze. ba!!! nawet 46 okazuje sie czasem za male. a przeciez ja nie przytylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć musiaczek..:) Jak sobie radzisz na dietce..? :) co do artykułu- to masz rację, to istna paranoja.. zakrawa o powazną chorobą- nie widzi się włąsnego szkielety- jedynie krągłości.. Może w końcu taki \"typ\" przestanie być lansowany, kiedy niektórym- póki co- mało rozumnym- dojdzie do główek, ile złego wyrządzają młodym dziewczynom dążącym do kształtów \"idealnych\" (czyt 85-55-85 O God!) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady z tą Nicole
Richie niby waży 44 kg, ale ona ma przecież tylko 155cm wzrostu, niby ile miałaby ważyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tylko tego, to już nie piszą,że dziewczyna jest wzrostu siedzącego psa.... natomiast epatują liczbą 44 kg! i to jest tak denerwujące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzi
o zadne cyfry, chodzi o to jak ona wyglada: jak dziecko z Oswiecimia!!!!!!!!! Tylko ze te biedne dzieciaki na pewno dobrowolnie nie glodowaly anie nie wykanczaly swojego organizmu w pogoni za "idealami pieknosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem Nicole Richie wyglada ślicznie, Paris wg mnie także (mówie o figurze) , podobnie jak Keira z \"Piraci z Karaibów\". Jak myslicie ile waży Keira ? Ja, póki co waże 53/ 170cm ale bedzie juz niedlugo 45 :) i nie mówcie że to jest chore. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keira ma ładną buzie... ale wyglada na zagłodzoną, aż jej sie policzki zapadły:( o klatce piersiowej bie wspomne!!!!!! i wybacz ale 170 cm wzrostu i 45 kg to jest chore!!!!!! bmi 15... powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuki - dlaczego mamy mówic, że to nie jest chore, skoro jest? Ale widac takie chudzielce ci sie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×