Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość susimniekusi

Ile kalorii ma sushi?

Polecane posty

Gość susimniekusi

Mówimy o takim, co używa swieżych ryb (piszę, bo są bardziej tłuste). Samo nori praktycznie nie ma kalorii ale ile mają takie podstawowe kawałki: - maki z ogórkiem - maki z łososiem - maki z rzepą 6 sztuk jedna porcja Nigdy nie zastanawiałam się nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednia procja
w YO sushi okolo 500 (tkai kartonik na wynos) natomiast nie wiem gdzie jadasz. sprawdz wartosc kalotyczna ryzu i innych dodatkow jezeli roiasz sama. podziel przez porcje i wylicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susimniekusi
Jakby to było 500kcal to byśmy znaleźli sposób na głód :) Bo to mniej więcej 2 łyżki ryżu (po ugotowaniu), skrawek nori i kawałek ryby na jedną porcję 6 sztuk. Np. z Bonsai w Warszawie, ale nie ma tam tabel kalorycznych i są na miejscu robione a nie ma gotowych już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susimniekusi
Nieu miem znaleźć w internecie, bo sądzę że kiedy ktoś pisze że zestaw 6 ma 1200kcal a po 4 makach "masz jużdość" (4 maki objętościowo się zmieszczą w dłoni zamkniętej)... Teraz na gg mi kolega napisał, że tłusta ryba bardzo chojnie nałożona do maków to 6 sztuk ma około 200kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu napisał jeszcze...?
kobiety rozwiązały problem głodu :) Jeden kawałek z ogórkiem to koło 20kcal, z rybą tłustą koło 60kcal, ale tłuszcz z łososia jest bardzo zdrowy więcm ożna sobie pozwolić na więcej czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tehminsh
Pamietaj tez ze sushi nie je sie jakos bardzo bardzo duzo :) Bardziej na smaka ( przynajmniej ja tak robie :P ). A ostatnio jadlem w Sushi Wesola i pyszne! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma az tak wiele jak wszyscy "znawcy" mowia, skoro jadam czesto a jakos nie tyje :D Chociaz to moze dlatego, ze jadam "porządne" sushi w Nanaki Sushi w Warszawie :D Tam stawiają głównie na jakość także nie ma co się dziwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaKolek
Też jadam sushi w Nanaki Sushi i również nie tyje!!Mega smaczne są u nich futomaki i hosomaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaTycz
Powiem Ci szczerze, że nigdy się nad tym nie zastanawiałam :D Raczej skupiam się na smaku niż na kaloriach a sushi za każdym razem jem w Sushi Saska Kępa!FUTOMAKI mają pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×