Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odchudzacie sie bedac cały dzień poza domem?

Polecane posty

Gość gość

Jak to zrobic? Wychodze o 6:30 i wracam o 17. wieczorem lekcje,kąpanie itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zjedz przed wyjściem, w szkole/pracy jakąś przekąskę i w domu obiado-kolacja. 5 posiłków to mit, powinno się jeść tyle ile nam odpowiada i kiedy jesteśmy głodni, a nie mamy zachciankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annusska87
WygodnaDieta - catering dietetyczny, rano zabieram w pudełkach, estetycznie zapakowane jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michallinawwwa
Też zamawiam catering dietetyczny! I niedawno zmieniałam właśnie na wygodną dietę, duzo smaczniejsza niż ta co poprzednio zamawiałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka700
Moim sposobem na to jest robienie sobie posiłków do pojemniczków. Przygotowuję sobie je czasami nawet na kilka dni. To sporo ułatwia no i pomaga przy okazji przy odchudzaniu. Do tego iqacai na podkręcenie metabolizmu i zmniejszenie głodu. Schudłam już tak 9 kilo w ciągu 3 miesięcy. Jeśli mam czas to staram się też trochę ćwiczyć, żeby potem skóra obwisła nie została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne wyjście to robienie posiłków do pojemników. Ja przeważnie szykuje sobie warzywa np. z mięsem czy ryba, sałatkę, placki warzywne pieczone itp. Świetny jest "ryz" brokułowy z dodatkiem innych warzyw, smakuje też na zimno. A jak masz możliwość odgrzania to sprawdza się zupa krem bo świetnie syci a można ja mocno odchudzić. Do tego jakieś przekąski, owoce, koktajle warzywo - owocowe (mam wyciskarkę), w ostateczności kanapki ale z chrupkiego pieczywa. Ważne żeby mieć własne jedzenie to nie ma pokusy na jakieś słodkie buły czy obiad na mieście. No chyba, ze kogoś stać i ma po drodze jakiś bar sałatkowy. Bo w sklepie to najczęściej naładowane majonezem. Jedyne co można kupić to wafle ryżowe, one maja mało kalorii ale tez brak im wartości odżywczych więc ja jem tylko w awaryjnych sytuacjach. A reklamowane tutaj diety pudełkowe to nie na moją kieszeń. No i ja łącze zdrowe z dietetycznym i wole w ostateczności kupić i zjeść garść orzechów niż posiłek z pudelka do którego nie mam zaufania. Jak jesteś na diecie będąc w domu to przecież tez szykujesz sobie posiłki, wiec co za różnica ? Tyle tylko, ze trzeba ze sobą zabrać takie dania, które da się zapakować i zjeść w pracy, na uczelni czy w biegu na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumba1
Jak mnie głód dopada wielki, robię sobie pyszne szejki :) Mam w torbie zawsze jakieś koktajle w proszku, woda gdzieś się znajdzie. Do wymieszania używam szejkera promixx i tyle. W kilka chwil mam posiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wieczorami poświęcić chwilę czasu na ćwiczenia, w ciągu dnia dużo spacerować - każdy ruch jest wskazany. Oczywiście do tego należy dołożyć odpowiednią suplementacje. W moim przypadku sprawdził się Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzianka00
Ja dużo schudłam, kiedy zaczęłam sobie sama gotować. Wieczorem zawsze przygotowywałam posiłki na kolejny dzień i zabierałam ze sobą w pojemniczkach na wynos. Dzięki temu przestałam kupować niezdrowe przekąski. Dodatkowo do posiłków dodawałam naturalny suplement colon c, który ma dużą zawartość błonnika, który też ograniczał mój apetyt i przestałam mieć zachcianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim stylu życia trzeba postawić na zdrowie, ale też na wygodę, bo nie ukrywajmy, nie będziesz sobie gotować na parze w tym czasie... ja bym postawiła z pewnością na zastąpienie jednego posiłku w ciągu dnia koktajlem proteinowym http://www.limvena.pl/ zawierają witaminy i wszystko co nie zbędne dla zdrowia a dodatkowo są leciutkie i przyrządzisz je bez żadnych problemów, no i mają rewelacyjne działanie odchudzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postów z linkami nie czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskac. W 3 miesiace moja waga spadła o 15 kilo. Dla mnie to wielki sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoollla877
Mi by się na pewno nie udało gdybym nie zamawiała Wygodnej Diety, jem dzieki temu 5 posiłków dziennie, mam stałe pory jedzenia, każdy posiłek jest zapakowany, bez problemu zabieram do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effkaaa123
Ja to mam wygodna diete i jezdze ze "swoim" jedzeniem :D.5 posilkow dziennie i jak wychodze biore tyle ile mi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam wygodna diete i jezdze ze "swoim" jedzeniem :D.5 posilkow dziennie i jak wychodze biore tyle ile mi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jedną z popularnych usług idealną na biznes jest wygodna forma zamawiania posiłku, czyli jedzenie na telefon. Jest to wygoda, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu oraz tracić czasu na przygotowywanie posiłku czy wcześniejsze zakupy, można zamówić jedzenie także do pracy. Pod formę jedzenia na telefon można podciągnąć także catering dietetyczny, więcej informacji znajduje się na stronie bloga http://ballestyl.pl/ . Blog jest w całości poświęcony zdrowemu odżywianiu, w myśl zasady: " Od tego co jesz i pijesz zależy to, jak długo żyjesz." Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jedną z popularnych usług idealną na biznes jest wygodna forma zamawiania posiłku, czyli jedzenie na telefon. Jest to wygoda, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu oraz tracić czasu na przygotowywanie posiłku czy wcześniejsze zakupy, można zamówić jedzenie także do pracy. Pod formę jedzenia na telefon można podciągnąć także catering dietetyczny, więcej informacji znajduje się na stronie bloga http://ballestyl.pl/ . Blog jest w całości poświęcony zdrowemu odżywianiu, w myśl zasady: " Od tego co jesz i pijesz zależy to, jak długo żyjesz." Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzję o zakupu Slimunox podjęłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat.Teraz sama mogę się podpisać dwoma rękoma pod tymi wszystkim opiniami.Nie ma lepszego preparatu wspomagającego odchudzanie na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

W takim przypadku catering dietetyczny jest całkiem spoko opcją. Ja np. dużo czasu spędzam poza domem, zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim za każdym razem gdy zgłodnieję mam pod ręką do jedzenia coś zdrowego i pełnowartościowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova

 

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffff
Dnia 7.12.2017 o 12:54, Gość gość napisał:

Jak to zrobic? Wychodze o 6:30 i wracam o 17. wieczorem lekcje,kąpanie itp..

genialnie sie odchudzać poza domem - nie jesz - chudniesz :D

ja pracuje od 9 do 17. rano nie jem nic tylko kawa, do pracy biore jakis owoc. marchewki. jabłka. wszystko w woreczkach już obrane można do butelki plastikowej takiej żeby wyrzucić zrobić w domu smoothie owocowo warzywne.

no a po pracy zjadasz koło 19 obiadokolacje warzywa + białko. domowej roboty.

i koniec. ew. jak głodna to jakaś sałatka warzywa albo smoothie jeszcze jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Ja postawiłam na zdrowy catering dietetyczny, jem 5 posiłków dziennie i mam gotowe pudełka do zabrania do pracy, dzięki temu nie muszę się martwić ani o zakupy ani o gotowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Foreverslimem ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek

Ja tez prowadzę taki tryb życia i mi pomaga wygodnaDieta . Posiłki mam zaplanowane na cały dzień i az 5 tych posiłków . Najadłam się , jem reguralnie i chudnę wiec polecam takie wyjście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to przede wszystkim przygotowanie jedzenia i noszenia go ze sobą na cały dzień. Żeby nie podjadać i nie kupować w razie głodu jakichś rzeczy, których nie powinnam jeść. Jak nie ma czasu na ćwiczenia to do pracy/szkoły można iść pieszo, przynajmniej kawałek drogi. Treningu to nie zastąpi, ale lepsze coś niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić  Posiłki różnorodne i zbilansowane. Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Ja nie mam czasu na przygotowywanie posiłków w domu więc zaczęłąm zamawiać catering dietetyczny i to była jedna z lepszych decyzji, teraz efekty są a ja mam też sporo czasu wiecej na inne aktywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziurrka

Też się zastanawiam nad cateringiem... nie wiem tylko jaką dietę wybrać, tak żeby była dla mnie najlepsza. Co możecie polecić na pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×