Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona_życie

jak powstrzymać NAPAD? !!!!!!

Polecane posty

...wiecie o czym mówię - niekontrolowany napad obżarstwa. W momencie,kiedy nie możesz ćwiczyć i nigdzie wyjść...co zrobić?? może jakieś środki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ciężko może być, najlepiej zacznij sprzątać, albo zacznij czytać książkę postaw cel minimum 50 stron to odwróci uwagę inaczej nie wiem jak pomóc, wyjście z domu to jednak najlepszy sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiła
wyjdź z domu już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiła
a dlaczego nie możesz wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sily sie ruszyc,jestem taka zmeczonai brudna po tej robocie...ale mam sile na zarcie :( macie ogolnie jakies sposoby na napady? jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest,ze dopoki sie obzeram,umysl nie pracuje,dopiero po jakims czasie,czasem kilku godzinach, nawet dniach zaczynam zauwazac,ze to jest napad....a wtedy jest juz po fakcie:( jak tego uniknac? zebym nie musiala robic w domu obiadow i sniadan,byloby latwiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem,najlepiej duzo wychodzic z domu,uprawiac sport itd.,ale jak ja mam to zrobic,kiedy wracam do domu po 9-12 godzinach pracy,robie obiad,potem po nim sprzatam,koncze papiery w domu i juz nie mam sily na nic:( a w pracy niestety ciagle sa cukierki,kanapki,same dobre rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź się wykąp wmasuj balsam w siebie i wyjdź na dwór innego wyjścia nie ma żeby uniknąć napadu. Jak mieszkasz sama to nie kupuj słodyczy jedyne wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa bbb hh
mam podobny problem ;] tutaj niestety musisz postawic na silej swojej woli :) samozaparcie motywacja i powazne podejscie do odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie potrafie...nie panuje nad soba w takich momentach....moze pojsc do dietetyka i powiedziec,zeby przepisal mi srodek na duze łaknienie...? jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edgia
Myślałam, że piszesz o napadzie padaczki więc kliknęłam i zajrzałam tu... Nie masz większych problemów w życiu? Zjedz jak jesteś głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne,nie mam.... faktycznie,to nie problem, szczegolnie dla ludzi,ktorzy nie rozumieją takiego stanu rzeczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie odpowiada,wiec ponawiam pytanie: moze pojsc do dietetyka i powiedziec,zeby przepisal mi srodek na duze łaknienie...? jaka jest szansa,ze dostane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprawdopodobniej problemem jest zle skomponowana dieta, (niska kalorycznosc, tudziez brak pewnych skladnikow pokarmowych). są rzone wybiegi ktore mozna stosowac, zeby zalgodzic apetyt na konkretne pokarmy, aczkowliek jeszcze raz podkreslam - kluczem jest jadlospis. dobrze dobrany - niempowoduje podobnych konsekwencji. wrzuc tutaj swoją dietę, sprobujemy cos doradzic, tudziez - odezwij sie do mnie na mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×