Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lola22zślaska

jak przestac jesc

Polecane posty

Gość lola22zślaska

powiedzcie no jak??nie umiem sie powstrzymac co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiekkkkkk
hejka:)) ja też mam ten sam problem... a ile ważysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcumc
jak przestac jesc? nie da sie !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchatymotyl
Widzę, że ktoś tu wlepił listę z blogów o tematyce ANOREKTYCZNYM. Pozdro dla tego kogoś i powodzenia w dalszym odchudzaniu MÓZGU. Chcesz mniej jeść? Ćwicz silną wolę i odczekaj 15 minut nim wpadniesz do kuchni. Zastanów się właściwie co chcesz zjeść i nie zaczynaj spożywania nim nie usiądziesz jak człowiek do stołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaLL
Jeśli nie możesz zapanować nad swoim apetytem, to zdecyduj się na preparat hamujący uczucie głodu. Dzięki niemu będziesz mniej jadła, a tym samym schudniesz. Ja sama ma dokładnie taki http://dermalab.pl/91,hoodia-balance.html i stosuję wraz z nim dietę. Trochę też ćwiczę, a ściślej mówiąc spaceruję z kijkami nordic walking. Na razie ubyło mi 8 kilogramów, ale może jeszcze za kilka tygodni zrzucę jeszcze kolejne 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta znowu z reklamami idze juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Siadając do stołu głodna, zjesz o wiele więcej" To kiedy mam niby jeść? Jak już jestem najedzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przestalam jesc w momencie gdy uswiadonilam sobie ze czas zaoszczedzic kase I ze nie mozna sobie tak dogadzsc smieciami. jem teraz pyszne rzeczy kocham moja owsianke I salatki owocowe oraz koktajle. noni lody ale to od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Jedzenie jest bardzo ważne i zamiast zastanawiać się jak nie jeść to zacznij skupiać się na tym by jeść wartościowe posiłki i zdrowe regularnie. Jeśli jesz śmieciowe jedzenie to ono sprawia że masz ciągle ochotę na więcej. Wiem coś o tym bo sama kiedyś miałam z tym problem ;/ Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że tabletki zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie testy co stawia ich w złym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedlugo umre moja anoreksja bulimiczna trwa juz 14 lat .. juz mi wszystko jedno ma 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pracuje w telewizji i szukam par do programu, w których kobieta ma problem z nadmiernym odchudzaniem, utratą wagi lub anoreksją. Zainteresowane osoby, oraz osoby znające takie pary, bardzo proszę o kontakt: qbagolab@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jajka -To produkt, który zapewni Ci bardzo dużo białka. Jednak jeśli masz problemy ze złym cholesterolem, to nie powinnaś przesadzać z ich jedzeniem. 2. Nasiona lnu -To doskonałe źródło błonnika, kwasów omega 3 i białka. Możesz je jeść z jogurtem, albo z jagodami. Nie powinnaś zastępować nasion lnu olejem lnianym ponieważ nie przynosi on żadnych korzyści dla Twojego organizmu. 3. Owsianka – Powinnaś ją jeść na śniadanie. Ma w sobie dużo białka i błonnika. Na pewno zapewni Ci dużo siły i energii na cały dzień. 4. Mieszanki orzechowe – Orzechy zawierają w sobie bardzo wiele nasyconych kwasów tłuszczowych, błonnik, białko, witaminę E, potas, cynk oraz magnez. Pamiętaj jednak, że orzechy mają bardzo dużo kalorii, więc nie powinno się przesadzać z ich jedzeniem. 5. Łosoś- Zawiera on kwasy omega 3, a także dużo białka. Jest bardzo przydatny podczas budowy mięśni i spalania tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochaj się i to do tego beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienajedzona
znowu sie najadlam,czuje sie okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się przestać jeść, ale warto to robić z głową. mnie pomogła aktywność fizyczna. niedawno dostałam rower z Indiany i od tej pory jeżdzę na nim codziennie do pracy. ma super wygodne siodełko i śliczny kolorek. mój chłopak mówi, że jest mega dobrej jakości, ale ja się na tym nie znam;d po prostu super mi się na nim jeździ <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka389
Ja miałam wilczy apetyt jakoś próbowałam się opanować ale nie było łatwo i tak podjadałam, w końcu koleżanka poleciła mi suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl i udało mi się w końcu unormować swój apetyt;) jem regularnie i chodzę na spacery wieczorne i tak udało mi się zgubić 17kg w 2 miesiące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGłodzilla
Żeby chudnąć trzeba jeść, ale jeść mądrze. Organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje dobrego jedzenia. ja najpierw zamawiałam katering dietetyczny fit care a potem sama się nauczyłam przygotowywać wartościowe posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie tylko forsę chcą wydrzeć....i zarobić na niewiedzy i kłopotach. To się przedsiębiorczość teraz nazywa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przestawaj jeść....Jedz to co syci! Makarony, kasze, chleb, ryż, plus spore ilości białek bo też sycą. Jak się poje na obiad kaszy z solidnym plastrem pieczeni z szynki i buraczkami to głód szybko nie przyjdzie. Jak zje się do kawy porcję sernika a nie ciasteczka to też jest się sytym. Jak na kolację jest jajko lub ryba z warzywami to też daje sytość.Popić ciepłą klasyczną herbatką bez wydziwiania. I masz to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokur
w mojej opinii dużo lepiej zastanowić się jak jeść, żeby dobrze się czuć i uzyskać szczupłą sylwetke. najabrdziej pomocny byłby catering dietetyczny :) dobra, ale który wybrać? też miałam problem z tym, sporo testowałam, próbowałam i prawie 90% razy żałowałam, chciałam już odpuścić, ale trafiłam w końcu na białko eatfit. sceptycznie byłam do tego nastawiona po wielu nieudanych próbach znalezienia dobrego cateringu, wspomne dodatkowo, ze duzo biegam, zainteresowało mnie to ze dieta którą oferuja nie zawiera produktów z glutenem, którego nie toleruje. skorzystałam z oferty 1500 kcal i jestem naprawde zadowolona, szczupla sylwetka, forma, a do tego smaczne jedzenie. cena jest lekkim minusem, ale usprawiedliwia ja jakosc jedzenia, smak, wyglad i róznorodnosc. polecam dla każdej osoby niezaleznie czy chce schudnac, ja osobiscie czuje sie bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×