Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebująca porady

Jak przyspieszyć metabolizm??? Jak poprawić przemianę materii??

Polecane posty

Gość potrzebująca porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmm
też jestem ciekawa? jakie produkty mogą przyspieszyć spalanie tłuszczu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj o for slim
ja jestem od tygodnia na tym i 2 kilo lżej , no i świetnie wspomaga przemiane materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flora bakteryjna
jogurt activia śliwki, morele czy inne temu podobne - mogą być suszone siemie lniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Der Mann Ohne Lolo
Do powyzszego - przemiana materii to nie czestotliwosc oddawania stolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesc regularnie posiklki....5 razy dzinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regularne podsilki bez podjadania, jedzenie zgodnie ze wzorem 24 x masa ciala = min ilosc kalorii na dzien. jedzac tyle dokladnie tyle spala twoj organizm. na reszte czynnosci pobiera zapasy z tluszczu, ale nie zwalnia metabolizmu podczas odchudzania bo otrzymuje tyle kalorii ile trzeba. dzielimy to na 5 posilkow i jemy regularnie. metabolizm jest tez przyspieszany przez cwiczenia wiec warto cwiczyc. jesli jemuy zgodnie zapoyrzebowaniem kalorycznym i duzo cwiczymy to organizm w naturalny sposob stara sie pozbyc balastu jakim jest tluszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksu
codziennie min.20 minut ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_in_red_21 - tak sie zastanawiam... czy slyszalas o tym jak ciezko wyliczyc to, ile kcal sie zjadlo ? to troche łudzące moze byc stosowanie takiej diety... \"Sens liczenia spożytych kalorii Myślę, że liczenie kalorii będzie w przyszłości oceniane jako największa pomyłka dietetyczna naszego stulecia. Ich liczenie nie ma sensu, gdyż ilość kilokalorii podana w przykładowym pokarmie jest wartością statystycznie średnią, uzyskaną poprzez zmierzenie energii ze spalenia pokarmu w tzw. bombie kalorymetrycznej. W odniesieniu do żywego organizmu, na wartość energetyczną pokarmu ma wpływ wiele czynników wynikających ze sposobu przygotowania posiłków – gotowania, duszenia, smażenia, rodzaju użytego mięsa – tłustego lub chudego, ilości spożytego błonnika, który upośledza wchłanianie tłuszczów stałych np. schabowy zjedzony z jarzynami, będzie miał inną wartość energetyczną niż ten zjedzony z pokarmem pozbawionym błonnika roślinnego. \" źródło : http://kuchta.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjlllll
lady ja nie kapuje-bo jesli waze 60 kg to mam spozywac 2400 kcal i schudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bardzo pomagaja otreby... wprawdzie nie wiem czy pomagaja na przemiane materii ale pobudzaja jelita bo maja duzo blonnika i dzieki temu nie mam problemow w toalecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyka się kłania
Ty zamiast się odchudzać to powtórz tabliczke mnożenia 24x60 to jest 1440kcal. Skąd ci 2400 wyszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MROWKA MI
dziewczyny czy sliwki suszone z puszki z sokiem to jest to o czym piszecie , czy to maja byc twarde suszone sliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez nikt nie mowi, zeby liczyc co do jednej kalorii ale mozna chyba sobie na oko zalozyc, ze kromka chleba ma tyle, serek tyle, zupa tyle, cos innego wiecej i sie w miare tego trzymac. moze i liczenie kalorii to pomylka, ale jesli zjesz codziennie 2000 kcal to sa male szanse ze utyjesz. jesli dodatkowo zjesz czekolade to juz bedzie 2500. a jak pomyslisz, ze dzisiaj chcesz czekolade zmiast obiadu to na pozostale posilki moze przypasc 1500 i tez bedzie dobrze. chodzi glownie o to. te roznice nie sa az tak duze. lepiej liczyc kalorie niz nie wiedziec co sie je. ja kiedys nie liczylam a jak podliczylam to prawie natychmiast zaczelam jesc mniej o polowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu.
aha nie liczyc kalori czyli zjem 500 tys kalori i powiem sobie wpeprzaj dalej bo liczenie kalow=ri nie ma sensu...jak sie liczy tak "ok" to sie wie ile mniej wiecej sie zjadło a co najwazniejsze kontrolujesz siebie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, liczenie kcal nie jest takie złe.. Ale mowiac szczerze to w lutym i marcu tego roku zaczełam sie odchudzac i liczyłam kcal. Tym sposobm jadlam o wiele wiecej niz wczesniej...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wlasnie. jak kiedys podliczylam co i ile jem i mi wyszlo 3400 kcal to zbladlam. a wydawalo sie, ze malo. ale w sumie chrupki - 500 kcal, zupka - 300 kcal, baton -100 kcal, bulka w szkole - 300 i wychodzilo 1200 kcal. do tego jeszcze normalne sniadane, obiad i kolacja. liczenie kalorii jednak troche ogranicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee... wcale nie :D ja liczę kalorie. oczywiście tak mniej- więcej. nie pozwalam żeby przykroczyło 1000. Na pewno nie będę się wpędzać do grobu na 300 czy coś w tym stylu, w wieku 15 lat chcę jeszcze troche pożyć;) Sama już wcześniej tak myślałam czy kalorie zawsze są tak samo przyjmowane. Tylko jak wykombinować, żeby wchłaniało się ich jak najmniej ? ;) Ciekawe czy ta slim figura mi coś w tym pomaga. Bo siemie lniane na pewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim figura nic nie pomaga
ja na tym dziadostwie przytyłam ze 4 kg mimo że jadłam mniej teraz jem mniej ,pije dużo wody i waga spada zaczęłam od 69 teraz jest 62 i dalej spda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefefe
zadne3 morele i zadne ssiemie lniane a pikantne potrawy. to naprawde dziala. i wyjasnia fakt dlaczego hinduski sa takie szczuple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostre przyprawy poprawiaja termogeneze czyli generalnie tez dzialaja. cynamon jest dobry na obnizanie poziomu cukry we krwi. jednym slowem najlepsze ciasto to szarlotka z duza iloscia cynamonu. niektore przyprawy poprawiaja trawienie, inne persytaltyke jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jedną z ważniejszych spraw podczas odchudzania jest przyspieszenie przemiany materii i zarazem jest to najłatwiejszy sposób żeby stracić zbędne kilogramy. Po przyspieszeniu przemiany materii organizm zaczyna pracować na wyższych obrotach a wtedy czerpie z rezerw z tkanki tłuszczowej. Jak tego dokonać : przede wszystkim przez odpowiednie odżywianie oraz treningi. Organizm można przestawić na szybsze obroty w ciągu 1 tygodnia Główne zasady odżywiania przyspieszające przemianę materii: Najważniejszą zasadą jest spożywać posiłki często a w małych ilościach, najlepiej pięć posiłków dziennie co trzy godziny. Należy całkowicie wyeliminować cukier, gdyż cukier spowalnia przemianę materii, czyli należy zrezygnować z produktów dosładzanych. Przynajmniej do dwóch posiłków dodawać sałatki. Należy spożywać produkty wysoko białkowe gdyż w głównej mierze właśnie białko przyspiesza przemianę materii. Treningi: Głównym treningiem spalającym tkankę tłuszczową jest trening aerobowy. Najlepiej taki trening wykonywać 3 lub 4 razy w tygodniu po 50 – 60 minut z rano lub wieczorem. pozdrawiam Ewelina Jakubiak www.schudnijztrenerem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati1221
czyli jak chcę zrzucić na wadze muszę: -pszyśpieszyć metabolizm czyli jeść suszone śliwki ,pić siemie lniane itp. -zmniejszyc swoje posiłki, -pić dużo wody niegazowanej, -ćwiczyć min. 20 minut dziennie, -i jeść regularnie 5 posiłków dziennie. To tyle czy o czyms zapomniałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz schudnąć powinnaś wykonywać trening aerobowy. Jest to jedyna forma treningu spalająca tkankę tłuszczową. Polega na podniesieniu Twojego tętna do odpowiedniej wysokości i utrzymywaniu go przez około 50-60minut. Spalanie tkanki tłuszczowej następuje dopiero po 35 minutach. Podczas treningu aerobowego tętno powinno być utrzymywane na poziomie 60-65% tętna maksymalnego. Tętno należy obliczyć właściwe dla siebie, gdyż to zależy od Twojej kondycji. Trzy główne zasady treningu aerobowego: 1)Minimalny czas treningu to 50 minut. 2)Trening cały czas w tym samym tempie. 3)Tętno powinno być na poziomie 60-65% tętna maksymalnego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batryczka
U mnie rewelacyjnei sprawdzaja sie produkty z duza iloscia błonnika.Do tego jem duzo warzywpije kawe,ale tylko niskodrazniaca. Staram sie duzo ruszac. I to mnie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mecher
Tussipect... Ja pierdole... Kto na takie pomysly wpada.... Owszem tak, Tussi powoduje efekt thermo ale na Boga, ludzie, to jest lek na recepte, ktory zawiera efedryne ktora jest pochodna amfetaminy... Nastepnym razem jak napiszecie o stosowaniu takich srodkow to poczytajcie troche na ten temat bo latwo rozpieprzyc sobie zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Wyprobowane na wlasnym tylku:): -jesc czesto a malo(5 posilkow dziennie) -duzo bialka i surowych warzyw(te wrto skropic oliwa- niektore witaminy rozpuszczaja sie w tluszczach) -zamiast slodkiego owoce -jak najmniej prostych weglowodanow, cukrow, na mnie dziala tez ograniczenie ilosci spozywanego miesa(szczegolnie wieprzowego) -zero kalorii w postaci plynnej(slodzona herbata, slodkie napoje, kupne soki); na maslanke, kefir i domowej roboty soki w rozsadnych ilosciach masz rozgrzeszenie -mniejszy talerz, ale lepszej jakosci jedzenie(zamiast bomby kalorycznej- witaminowa) -duzo wody -wysilek fizyczny ktory polubisz, inaczej szybko stracisz motywacje -czerwona i zielona herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga mniej
Metabolizm przyspiesza ruch . Ostre przyprawy moze tez- skutki uboczne- nadmiar powoduje podraznienie zoladka i zle wplywa na watrobe. Srodki podwyzszajace thermogeneze organizmu- nadmiar prowadzi do nadcisnienia i wylewow itp. Wniosek jest jeden- nadmiar czegokolwiek ma zly wplyw na organizm. Tak jak nadmiar jedzenia powoduje nadwage, otylosc. Przede wszystkim przestancie zrec to nie bedzie trzeba przyspieszac metabolizmu, ktorego funkcjonowanie jest uwarunkowane genetycznie i tylko w niewielkim stopniu mozna go poprawic ale po co poprawiac maja Ci, ktorzy potrafia sie kontroloac i opanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×