Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wytrwala

jak schudlam 7 kg

Polecane posty

Gość wytrwala

słuchajcie schudlam 7 kg przez dwa tygodnie. wiem ze to nie dobrze, ze moze za szybko ale to jedyny sposob na mnie. ostra dieta i chudne. wszystkie diety typu : mozesz jesc ale malo na mnie nie dzialaja tzn i tak zawsze zjadam wiecej niz powinnam. uwazam ze najwazniejsza jest psychika, ja sobie powiedzialam NIE JEM I KONIEC. NA RAZIE SIE TRZYMAM I MODLE SIE ZEBY JAK NAJDLUZEJ TO JESZCZE TRWALO. MUSZE SCHUDNAC JESZCZE 15 KG. WAZE TERAZ 100 KG A WAZYLAM 107. WSZYSTKO JEST MOZLIWE TYLKO TRZEBA SOBIE PRZESTAWIC MOZG!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eFfKA.
jak to uczynic,co jesc zeby tyle schudnac gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 654645
ty musisz schudnac jeszcze 40 a nie 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalal
zgadzam sie z 654645. poza tym osobom otylym latwo leca kilogramy...im sie jest szczuplejszym tym idzie to gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 654645
ja to potrafie w tydzien spasc o 6 kg i co? a jestem chuda wiec to dziwne chyba za duzo ograniczen nie wprowadzilas:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wam powiedziec ze jestescie hamskie ktos pisze bo chce sie podzielic a wy na niego najezdzacie pomyslcie to bo to moze kogos urazic... ja mysle ze to moze i prawda ale grunt to to ze chcesz sie pozbyc kilogramow i tyle:) wierze w ciebie:P jak schudniesz 15 to i tak bedzie dobrze:))85 to jest oke j tzn zalezy jeszcze od wzrostu ale mysle ze duzo lep9iej niz 107;d pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh____
Inusia choć dzieciak ale racje ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta83
Tak trzymaj! Siedem w dwa tygodnie to jest naprawde dużo :) Zyczę Ci dalszych sukcesów w gubieniu wagi! 6 kg w jeden tydzień... zastanów się ile straciłaś wody a ile tak naprawde schudłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wytrwała! nie bierz do siebie takich wypowiedzi jak654645. najlepij zignorować i nie odpowiadać niektórzy nawet sobie nie wyobrażają,jak temu grubemu jest ciężko psychicznie.i jeszcze takie komentarze.Jak macie takie rzeczy pisać to sio stąd!wstydźcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 654645
edyta 83 napisalam ze spadlam z wagi.zarowno w tydzien jak i dwa tygodnie sie nie schudnie 6 ani 7 kg.wqiekszosc to woda. tak nie przejmuj sie co tam nie sluchaj mnie wcale grubaskom jest trudno zrzucic bo nie maja motywacji patrzac na swoj wyglad.sa takie sliczne i puszyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama-20
schudlam 8,5kg w ponad miesiac najpierw 3tyg kapusciana, amerykanska, 2 dni glodowki, i teraz inna juz dosc ale jeszcze pare kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cok Tatli
654645 a nie pomyślałaś o tym że może jej poprostu ciężko się chudnie przez jakieś choroby lub genetycznie? I dla niej nawet 15 kg byłoby wyczynem...A może ma 1.80 ? Fajnie że jesteś chuda... Ale nie każdy ma tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 654645, masz rację, ale ta to z grubasami jest, ja do nich też się zaliczam, byłam gruubaa, a teraz jestem tylko gruba, po woli chudnę w tym roku ponad 20, ale nie wykonałam założonego planu?????? wytrwała schudła 7 kg ale to jest jej sukces, i należy jej gratulować, wytrwałości i żeby wystarczyło jej samozaparcia na następne 7 potem kolejne... kolejne...itd, najważniejsze, że odważyła się, podjęła walkę, no i gubi zbędny balast, jeżeli twierdzi że przestawiło jej się myslenie, zmienia nawyki żywieniowe, zmieni swoje zycie, to napewno jej się uda!!!!! grubasy wstydzą się swoich problemów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama-20
hey juz 9kg mniej :) jeszcze 6kg i bedzie dobrze.Niestet juz diety mi sie skonczyly, chcialabym zaczac jakas nowa ale nie mam pomyslu, jutro 1 dzien glodowki a potem jakas dietka tylko jaka ?moze macie jakis pomysl co dziewczymy pomocy?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 654645
nawet jesli ma 180 to 100 kg..no wybacz..nie nie sadze by jej sie ciezko chudlo przez choroby genetyczne.jestem pewna ze to obzartuch. przejdz na south beach albo wejdz tu jesli chcesz cos szybkiego: http://mmtwo.w.interia.pl/diety.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×