Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak schudnąć do studniówki

Polecane posty

Gość gość

moim zdaniem najlepsza dieta to dieta personalna, 2 miesiace temu zamówiłam sobie dietę dobraną do mnie za smsa z tej stronki https://dieta-personalna.pl/f76a6673 ,efekt schudłam jakies 12kg wiec najlpsza to dieta indywidualna podajesz wzrost,wage, co chcesz osiagnac i zamawiasz, dieta masz po 5minutach dobrana dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałam jednak Foreverslim. Miałam ogromny problem z nadwagą. Źle się czułam i chwytałam się każdej metody. Pomógł mi faktycznie Foreverslim. Stosowałam 3 miesiące i przez ten czas schudłam 12kg. Jestem bbardzo bardzo szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim trzeba się było tak nie objadać przed ;) Ale cele są zawsze ważne, studniówkę raczej każdy ma w okolicach przełomu stycznia/lutego o ile się nie mylę to jeszcze trochę czasu masz, może slimunox pomoże? Zależy ile chcesz shcudnąć bo jak 50kg to się nie uda w tak krótkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry trener to pierwszy krok do metamorfozy! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Polecam z własnego doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysportowanakarla
Bardzo polecam Wam http://www.igortreneronline.pl/ dzięki niemu udało mi sie stworzyć idealna siebie. Ty też mozesz sie tego podjąć, pamietaj, że podstawa to dobry trener :)  dodatkowo organizuje On konkurs, w którym za najlepsza przemianę możesz wygrać aż 10 000 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już myślałam że mi nie jest mi już wstanie nic pomóc.Foreverslim potraktowałam jako ostatnią deskę ratunku.I nie zawiodłam sie na tych tabletkach.Trzy miesiące pracy i efekt oszałamiający .15 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś bez durnych reklam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×