Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubaska31

jak schudnąć

Polecane posty

Gość grubaska31

Witam, dziewczyny, proszę pomóżcie mi zrzucić zbędne kilogramy. Mam 168cm i aż 82kg. Bardzo źle się z tym czuję. Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze. Najskuteczniej byłoby nie jeść i ćwiczyć, to jasne. Niestety niedawno skończyłam walkę z rakiem i drastyczna dieta czy intensywne ćwiczenia nie wchodzą w grę. Nie dam rady. Jaką dietę, która nie obciążyłaby mojego organizmu mogę sobie ustalić. Może jest tu jakaś dietetyczka, byłaby w stanie mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska31
up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska31
Doradźcie coś, proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinaaa
Pic duzo wody Czerwona herbata Nie jesc bialego pieczywa Nie jesc smazonego tylko gotowane Chodzic z kijkami nordic walking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El@
Iść do lekarza i zacząć odchudzać się zdrowo i bezpiecznie! Polecam dietę lignaform- białkowa, niskowęglowodanowa, prowadzona przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chudnę bez... topik ci upada czy o chodzi? wszędzie tylko wklejasz link z optymalną dietą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta optymalna
wcale nie jest do konca zdrowa dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymalna od lat jest ok
a może lepiej ,że wy tak twierdzicie mimo tego ,że nie macie pojęcia o proporcjach w tej diecie składników odżywczych B:T:W ;) lepiej dla nas , my o was nieoptymalnych się tak nie martwimy :D może i lepiej ,że krąg wtajemniczonych się nie poszerza zbytnio , ktoś w końcu musi dawać zarobić lekarzowi i dietetykowi prawda? poczytajcie sobie wywiady z Garym Taubesem ;) poszukajcie dokumentalnego filmu "grubsi nie głupsi" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie nie zna to się nie kpi
;) może faktycznie godna polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta optymalna
ale mozna sie pogubic wliczeniu tych btw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem polecać daną dietę ale żeby wklejać non stop topic to trochę śmieszne. Po pierwsze dietetycy przy dużej wadze są ważni i lepiej iść do lekarza niż samemu na własną rękę się odchudzać. Moja dieta mż plus ruch działa równie dobrze bo w dwa miesiące zrzuciłam 12 kilo więc wiem o czym piszę. Każdy stosuje jaką chce dietę tylko po co w każdym nowym temacie wklejać swój "topik " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga to też woda hahahaa
co po zrzucaniu wagi jeśli rozmiar ten sam zostaje ;)można gubić wodę i mięśnie ale nie tłuszcz a waga leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszczę się w mniejsze rozmiary ubrań i lecą mi centymetry więc tracę nie tylko wodę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na stronę www.idealnafigura.com/slomczynska Sprawdzone programy pomogą Tobie schudnąć, ale przede wszystkim utrzymać określoną wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grypę żoładkową polecam :/
3 dni i 2 kg mniej... Żartuję... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grypę żoładkową polecam :/
gotowane albo pieczone zamiast smażonego dużo wody mineralnej i herbaty - zielona, czerwona - bez cukru!! warzywa, owoce kefir - teraz przy upałach fajnie orzeźwia i nie jest się dzięki nim głodnym w ten sposób od mniej więcej tygodnia - 3kg; waga 84/177cm -> jeszcze 7 i będzie git :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuujkghjgjhghjgjh
wlasnie ,idz do dietetyka, moja szefowa poszla i schudla juz 5 kg bez glodzenia sie, w pracy je z tego co widze,2 jogurty bez tluszczu i cukru, zupe warzywna plus 4 kromki brazowego chleba z chuda wedlina ,ogorkiem i salata,polewa sobie to keczupem, pozniej je jakiegos owoca,nie wolno jej jesc ,bananow, winogron i ananasa, warzywa ile chcesz, mozna jesc obiad bezmiesny, np, 6 malych ziemniakow i duzo warzyw albo 100g ryzu lub makaronu z warzywami, ona nie cwiczy bo narazie nie moze, tak ze mozna schudnac, tluszcy prawie zero, slodycze sporadycznie te bez cukru,tyle co sie od niej dowiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuujkghjgjhghjgjh
lub 3 ziemniaczki bardzo malo miesa albo ryby ,duzzo warzyw, moze nawet smazyc na tluszczu ale tylko moze uzyc 1.5 malej lyzeczki tluszczu,moze nawet 7 lampek wina wypic na tydzien, nie trzeba sie katowac zeby schudnac, ja widze ze ona je teraz bardziej zdrowo i dlatego chyba chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Na pewno dobrze jest zrzucać zbędne kilogramy pod okiem specjalistów. Zastanawiałaś się może nad turnusem odchudzającym? Powiem Ci, że jest to naprawdę świetny pomysł. Wiem, że Primavera SPA ma ciekawą ofertę. Przechodzisz tam dietę strukturalną oraz korzystasz z różnych zabiegów odchudzających. Może warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci podpowiem:
lekki ruch, chociazby zwykle chodzikowanie, delikatna joga, jesli nie mozesz sie przesilac .... :) a jesli chodzi o jedzenie, to przede wszystkim unikac wszystkiego, co przetworzone, a nawet pieczywa i wszelich klusek, bo one tez sa juz przetworzone, a poza tym zawieraja gluten. dlaczego przetworzone jedzenie bardziej tuczy niz w naturalnej postaci? bo organizm nie rozpoznaje skladnikow odzywczych tak dobrze, jak w naturalnym, wiec zjadasz wiecej niz potrzeba, zeby sobie cos z tego wybral ;) pieczywo i makarony (szczegolnie ze zdrowej produkcji) to oczywiscie pestka z ogromej przetworzonego jedzenia i gotowcow, ktore ludzie pochlaaniaja w wielkich ilosciach. a poza tym - oczywiscie unikac wszelkich slodkosci. jezeli cukier, to ten, ktory juz jest w warzywach, owocach, nabiale (tu mam na mysli nie dodawany cukier, tylko laktoze). a jak koniecznie trzeba cos doslodzic, to molasa, albo miodem. a co jesc? jak najmniej (lub wcale) gotowane warzywa, a jak chcemy gotowane, to najlepiej upiec, lub gotowac bez wody, zeby nie wygotowal sie smak i witaminy :) do tego bialko - jak najwiecej ryb, tez najlepiej pieczonych, albo z patelni, ale bez panierki. mieso z rodzaju chudszych, jajka, naturalne sery. tluszcz musi byc, ale w malych ilosciach i naturalny, czyli unikamy margaryn, serkow topionych, smazenia na oleju w goracej temperatrze. oliwa z oliwek jest bardzo naturalnym tluszczem, nawet bardziej od innych olejow, bo jest to praktycznie SOK z oliwej, bardzo malo przetworzony :) unikac za wszelka cene i absolutnie bialego cukru i bialej maki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci podpowiem:
ps. z tymi warzywami mialam na mysli, ze oczywiscie ma ich byc jak najwiecej, ale jak najmniej ugotowane ;) no i oczywiscie owoce, ale te traktujemy jako SLODYCZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDRA40
Do Ci podpowiem - mogłabyś podać przykładowe proste menu z 2-3 dni - co jeść na śniadanie, II śniadanie obiad i kolację.Ile x dziennie jeść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karniika
Zdradzę wam jak to u mnie wyglądało, a było z lekka zaskakujące. Mianowicie moja dieta w 100% nie miała sensu, tj. kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Więc sięgnęłam po ostateczność - tabletki. Kupiłam na aukcji Foreverslim, bo o nim najbardziej pozytywnie w sieci pisano. I szok - pierwszy tydzień 2kg mniej, po 10 tygodniach 13 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Nie wiem jak to działa, ale działa. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
50 PRZYSTAWEK O NISKIM INDEKSIE - Montignac -TANIO Cena rynkowa: 36,00 zł NASZA CENA: 25,90 zł Michel Montignac twórca nowej filozofii żywienia, od ponad 20 lat dowodzi, że wybór produktów, jakie spożywamy, jest decydujący dla naszego zdrowia. Niewielka zmiana obyczajów żywieniowych pomoże nie tylko pozbyć się nadmiaru kilogramów ale również zapobiega chorobom metabolicznym: cukrzycy typu 2 oraz schorzeniom serca i układu krążenia. 50 przystawek o niskim indeksie glikemicznym to jedna z czterech książek serii "Przepisy Montignaca", które pozwalają praktycznie zastosować zasady naukowo udokumentowanej Metody Montignac. Książki te są przeznaczone dla tych wszystkich, którzy troszcząc się o swoje zdrowie, pragną delektować się spożywaniem posiłków zdrowych, smacznych i jednocześnie wykwintnych. Przepisy w nich zawarte są inspirowane kuchnią śródziemnomorską, uznaną za najzdrowszą na świecie. Przystawki według tych przepisów wykonuje się szybko, tak więc z ich przyrządzeniem poradzi sobie każdy, nawet początkujący adept sztuki kulinarnej. http://allegro.pl/50-przystawek-o-niskim-indeksie-montignac-tanio-i2671417060.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karniika
ewa - problem w tym, że to tylko takie gadanie. Ja próbowałam normalnych diet, aktywności fizycznej, ale tylko tabletki ForeverSlim faktycznie dały mi efekt bez wysiłku, a przy okazji jeszcze się on utrzymał na dłużej. Nie wiem na jakich zasadach te tabletki działają, ale są skuteczne. Jeszcze rok temu mogłam tylko marzyć o zakładaniu tych ciuchów, w których chodzę aktualnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka22
Najciężej bedzie na początku, ale małymi krokami zaczniesz chudnąć. Ja od dwóch tygodni próbuje kontrolować co i kiedy jem, pije też dużo wody i jest coraz łatwiej. Już nawet schudłam 3 kg:) znalazłam dobry artykuł jak walczyć z podjadaniem i inne jak odrózniać dobre i złe węglowodany i tłuszcze: http://otylosc.uleczalna.pl/artykul/jak-skutecznie-pokonac-wieczorne-podjadanie mam nadzieje ze ci tez pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwewqe
ja ci radzę jedzenie o 300-400 kcal mniej niz wynosi twoje zapotrzebowanie. Najlepiej wyliczyc sobie to zapotrzebowanie wg wagi i wzrostu oraz aktywnosci, jak wazysz 82 to bedzie na pewno powyzej 2000 kcal. Więc dla ciebie racjonalna dieta to byłobyok. 1700 kcal- 1800, nalzey to rozłozyc równomiernie na 5 posilków, jesc regularnie w podobnych godzinach, tyle że trzeba się nauczyc mnie więcej liczy te kalorie, ile ma kanapka, ile obiad, bo inaczej się nie da rady- organizm zawsze próbuje zjesc tyle ile potrzebuje jakbys w tym wytrwała dłuzej to sukces jest murowany i trwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×