Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marty83

Jak skutecznie schudnac?

Polecane posty

Co robilcie (zrobilyscie) zeby schudanc?? Ja probuje juz od wielu lat i nie moge znalezc sposobu, zeby skutecznie zrzucic zbedne kilogramy (a mam ich jakies 15!!!). Wyprobowalam juz chyba wszystkie diety i zawsze konczylo sie tak, ze schudlam 5 a przytylam 10. Potem przyszla kolej na cwiczenia - te to mi nawet wychodza, ale niestety potem nadrabiam jedzeniem... Moja najwieksz zguba to slodycze, niestety ... Prosze poradzcie co wy zrobilyscie, zeby schudnac ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaaaaaa
twoja wypowiedz przypomina mi mnie;/ niestety mam taka samo, ograniczylam jedzenie teraz, nie cwicze schudlam juz 6 kg , jem do 500-600 kcal dziennie,a musze jeszcze zrzucic tak 10 kg;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestawić się na zdrowe żywie nie, a nie ciągle żyć w blednym kole od diety do diety. Pozatym 500-600 kcal dziennie? Tyle lat sie bawisz w te diety i nie znas zpodstawowych sposobów ich ukladania? Wylicz zapotrzebowanie, pod tym linkiem znajdziesz jak to zorbic. Napisz ile Ci wyszło cos ułożę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna schudnieta
jesc regularnie i zdrowo i nie ograniczac kalorii, bo organizm wtedy blyskawicznie magazynuje tluszcz na ciezkie czasy... duzo warzyw, mniej owocow, duzo wody i wszelakich plynow... troche ruchu, wazne, zeby byl to regularn ruch, starac sie unikac slodyczy, fast foodow i smazonego na glebokim tluszczu, wspomagac przemiane maerii naturalnymi sposobami, ale naturalnymi sposobami ( woda z cytryna, pokrzywa, twarog, kiwi, suszone sliwki), nie liczyc na diety i sposoby cud!!! uzbroic sie w cierpliwosc!!! powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaaaaaa
nie wiem jak to obliczyc;/ mam 170 cm waga 70 kg wiek 18 lat jak to obiczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest tam łądnie napisane, wez karteczke do ręki, kalkulator i policz. Nikt nie zorbi wszytskiego za CIebie, jak troszke wysiłku w to włozysz to bede widział ze warto pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaaaaaa
podstawowa przemiana materi wyszła mi 62, bo 70+170-18-160=62 ;) czy cos dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam tak nie pisze napewno Podstawowa przemiana materii: Dla kobiet (Waga w kg x 9,99) + (Wzrost w cm x 6,25) – (Wiek x 4,25) – 161 teraz podstaw liczy i wylicz. napisz jakie aktywmosci prowadzisz w dzień. I czym się zajmujesz(praca szkola)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaaaaaa
siedze w skzole wiec spalam siedzac 150 kcal nie cwicze bo jak wracam do domu to sily nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaaaaaa
aaa oki to juz obliczam pomieszlao mi sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wynik to 2525,13 - az mi sie nie chce wierzyc, ze moj organizm az tyle kalorii potrzebuje kazdego dnia!! Ale wlasciwie, to jestem duza kobitka, szybkim marszem ide do pracy 30min w jedna strone, no i cwicze troszke wieczorkiem. Wiec jakos sie te numerki pozbieraly :) HealthFitness - poradzisz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaaaaaa
udało mi sie: wiec to jest 1524,3 moj ruch to od domu do autobusu w szkole siedze wracam do domu ucze sie, wiec znow siedze, jedynie w weekendy cale speddzam na zakupach praktycznie cale dnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to bardzo prawdopodobne ze tyle potrzebujesz. Teraz widzisz co to za wyniszczenie dla organizmu diety 1000 kcal.:) Napisz mi ile chcesz schudnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 173 cm i waze 92kg, chcialabym schudnac ok 15-20kg. Wiem, ze to potrwa, ale chce to zrobic madrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marycha czyli to bedzie jakies 1900 kcal dziennie. obetniemy 200 czyli musisz zjesc jakies 1700 kcal. Napisz czy mozesz dorzucic do teog jakas aktywnośc np dojazd do szkoly na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marty83 mądre chudniecie to jakis kilogram na tydzien. Oczysmiscie wszystko zalezy od organizmu. Napisz mi jakie rodzje aktywmosci prowadzisz, lub jakie mozesz prowadzic(jezeli je uwzglednilas podczas wyliczania kcal podaj je)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaaaaaa
ale te 1524,3 to strasznie malo potrzebuje, dlaczego tak? chcialabym schudnac 10 kg poniewaz 5 juz schudłam:) a 60 kg wystarczy mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy zazwyczaj siedze :) Do pracy ide szybkim marszem jakies 30 min, tyle samo zajmuje mi powrot. Wieczorem ok 2-3 dni w tygodniu cwicze na orbiterku jakies 20min i robie 200 brzuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to łądnie prosze wybrać co jesteś w stanie jadać kasze/ryż/makarony/chleb razowy ser biały/twaróg jajka/jogurty naturalny tunczyk/makrela pierś z kurczaka/udko z rurczaka/jakaś ryba(panga, losoś, objetne) Jak cos odpada to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaaaaaa
niestety nie . poniewaz do szkoly jade zazwyczaj autobusem a potem metrem, albo pociegiem a potem metrem, wiec nie ma takiej opcji, mam za daleko zeby jezdzic rowerem do szkoly:( no ale skoro bylam na diecie 500 kcal to jak zaczne jesc teraz 1700 kcal to przytyje, pozatym 1700 kcal to nie ddieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaaaaaa
ja wszystko procz udka z kurczaka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z warzyw, których nie lubisz też napisz. Ja to wszystko ubiorę Ci w całość i wkleje i opiszę co i jak dlaczego w takich porach. Napisz jeszcze kiedy pracujesz i w jakich godzinach zjadasz obiad i sniadanie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zzz
Health fitness a mi pomozesz? wyszlo mi, ze potrzebuje 1440.45? rok temu cwiczylam godzinke co 2 dzien i ladnie mi zeszlo..ograniczalam jedzenie po 18.. jakos bylo.. w tym roku nie mam sily na cwiczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaaaaaa
nie uwazam ze znam sie lepiej:) tylko na diecie 1700 kcal ile moge schudnac i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaaaaaa
i nadal prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marychaaaaaaaa Ja chce CI pokazać jak mozna jesc dobrze i chudnąc, zeby nie wrócił efekt jojo. Przy takim trybie zywienia bedziesz chudła około 1 kg na tydzien w zaleznosci od Twojego organizmu. Najpierw musimy przspieszyc metabolizm. To 600 kcal ktore zjadalas bylo efektem skurczenia zołądka i łabego metabolizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zzz
ja moge jadac : ryz, makarony (one nie tucza?), chleb razowy ser bialy, twarog jajka, jogurt naturalny tunczyk piers z kurczaka, losos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaaaaaa
a co z Sola? dodawac czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×