Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak szybko schudnac

Polecane posty

Gość gość

Hej wam ;) Ja o porade w sumie. Mam 175, waze aktualnie 59... w wakaacje schudlam sporo z 65 to az 55 ale we wrzesniu wypadlo pare rzeczy, nie cwiczylam, jadlam baaaardzo duzo i to po 18, slodycze no wszystko. Taki miesiac typowego 'grubaska' no i wybilo 59. Brzuszek odstaje uda + 2 cm... no a za dwa tygodnie wesele. I sluchajcie... wiem ze to nie zdrowe jestem swiadoma ale to jest sytuacja awaryjna. Czy jesli bede cwiczyc dziennie 55 min (pon/sr/pt rozgrzewka 10 min skakanie,cardio z mel b 15 min, nogi mel b 10 min, pare innych cwiczen na nogi 15 min, brzuch 5 min. Wt/czw/nd rozgrzewka 10 min skakanie, cardio z mel b 15 min, nogi 15 min, brzuch z mel + 5 minut innych cwiczen. Sob wolna na regeneracje miesni. ) Do tego dieta 400 kcal. (Sniadanie owoc. Lunch warzywa:pomidor, ogorek kiszony, ogorek zielony, 1/2 papryki Obiad : mieso albo ryba (ewentualnie jajko na miekko, czy omlet smarzony bez tluszczu) jakies warzywa i troszcze kaszy kuskus albo jaglanej. ) No i woda, woda i woda. Myslicie ze schudne do tych 55 ks jeszcze raz w dwa tyg?? I te moje obwody troche spadna ? A ... i czy jeden dzien (a raczej piec minut) w postaci tortu za tydzien w sob bo siostra ma urodziny bardzo zawarza ?? Z gory dziekuje :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz jestes szczupla.po co sie odchudzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie slimcea to super produkt dający super efekty w krótkim dość czasie. Dzięki nim schudłam i na te wakacje udam się na plaże bez wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie twoja dieta jest w lekkim tego słowa znaczeniu...drastyczna! Ja tez chciałam schudnąć. Poszłam do dietetyka, od lutego schudłam 10 kg:) Ogólnie teraz staram się jeść racjonalnie. Nie mam dużo czasu to do pracy i czasami do domu zamawiam catering dietetyczny. Ja korzystam z Fi Diet http://www.fitdiet.pl. Tak właśnie układają ci jedzenie wraz z badaniami organizmu. Myślę, że możesz sobie zrobić trochę krzywdę, więc pomyśl o tym...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba w pierwszej kolejności postawić na dietę a dopiero później dobierać do niej suplement diety. Ja najpierw ułożyłam sobie jadłospis na cały tydzień, później zamówiłam tabletki Slimcea. Stosuje je 2 miesiąc i schudłam juz 9kg. Ale bez diety pewnie by się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Zamiast nastawiać się na szybkie schudnięcie, zdecydowanie mądrzej jest nastawić się na odchudzanie zdrowe. Najlepiej osiągnąć to poprzez zmianę nawyków żywieniowych. Mi bardzo pomogło wprowadzenie do diety oleju kokosowego. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak on działa, poczytajcie w artykule www.dziennikzachodni.pl/artykul/3788543,olej-kokosowy-100-bio-extra-virgin-tloczony-na-zimno-gdzie-kupic-wlasciwosci-opinie,id,t.html Mało kiedy słyszy się o aż tak dobrze działających produktach żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie podejście jest OK. Ja też stosowałam slimcea ale przy prostej diecie. Samo to połączenie dawało mi efekty które mnie bardzo zadowoliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super promocja na koktajle redukcyjne www.sklep.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie liczy się tylko Foreverslim.To pierwsze tabletki po których zauważyłam jakiekolwiek zmiany od samego początku brania.Tempo odchudzania bardzo duże utrzymała się do samego końca co poskutkowało spadkiem wagi o 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez suplementu miałam straszny problem ze spadkiem wagi. Wracałam do diet i rezygnowałam bo nie było efektów. Brakowało mi czegoś. Włączyłam w końcu do diety Slimcea. Od razu zauważyłam różnicę i efekty które coraz bardziej motywowały mnie do działania. Nie prawdopodobnie szybko osiągnęłam cel wagowy jaki sobie założyłam. Uwierzcie mi, że był on mało możliwy a jednak się udało :) Warto zaufać Slimcei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczne od tego ze masz niedowage. Ale... ja mam 172 i waze 58 kg i nosze xs... od czego to zalezy? A no od tego ze mam sporo masy miesniowej a tylko 15% tluszczowej. I co ze szybko schudniesz skoro i tak bedziesz miec wszystko parowkowate trzesace sie...mozesz sobie nawet 50 wazyc i nie bedziesz wygladac dobrze. A poten znow przytyjesz po szybkich dietkach raz dwa... i wszysko ci sie dopiwro porozciaga, a to wcale nie musi byc duzo kg... tak skora reaguje na takie szybkie spadki i wzrosty. Lepiej zainwestuj w dlugoterminowe dzialania.... na mase miesniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd biore tabletki na odchudzanie Foreverslim zmieniłam zdanie o tego typu rozwiązaniach. Tabletki wyraźnie zwiększa efektty diety i powoduje że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Schudłam 11kg w 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcecie schudnąć, to polecam Natur House, pracują tam profesjonalni dietetycy, którzy dobierają odpowiednią dietę dla potrzeb organizmu. Ponadto robią pomiary masy mięśniowej i tłuszczu. Nie obejdzie się jednak bez ćwiczeń, które w każdej diecie są dość kluczowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd stosuje slimcea waga spada mi dużo bardziej niż na samej diecie. Polecam ten środek jeśli macie zaburzoną przemianę materii czy problem z głodem na diecie. Generalnie bardzo dobry produkt ten suplement Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka odkąd stosuje tabletki na odchudzanie Novoslim chodzi cały czas uśmiechnięta i wesoła. Jak podejrzewałam i sama mi mówiła to przez spory spadek wagi jaki osiągneła stosując wyżej wymienione tabletki. Sama nie wiem ile schudła, ale widać po niej że sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPatrycjuszka
Kupując Foreverslim byłam pełna obaw.Opinii tyle ile ludzi.Owszem większość pozytywna.Mija drugi miesiąc jak biorę te tabletki i jestem zadowolona.Waga spadła tyle ile chciałam,ale aby utrzymać tą wagę łyknę ostatnie opakowanie.Według mnie warto go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są takie sytuacje, takie organizmy że nieraz nie ma opcji schudnąć bez pomocy suplementów. Wiem po sobie i w pełni stoje murem za tego typu rozwiązaniami. Mi Slimcea bardzo pomogły, bez nich na prawdę dalej bym męczyła się najróżniejszymi dietami z mizernym efektem. Dzięki Slimcea schudłam i problem minął a czuje się o wiele lepiej dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałabym, że dieta proteinowa taka jak ketoaktiv na ten przykład. Bo jest szybka i dośc wygodna, ale... Ty już nie masz z czego, dziewczyno! poćwicz co najwyżej, odstaw słodycze, pieczywo, kluski i sama zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna333
Ja odstawiłam wszystkie makarony białe pieczywo i tp i elekty były wiecej gotowanego niż smażonego. Kupiłam sobie suplement http://go-slim.pl/ bardzo mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałą i sprawdzoną alternatywą w wyborze tabletek na odchudzanie jest suplement NOVOSLIM. Produkt który zamawiałam jak po ciąży chciałam schudnąć. Bez problemów osiągnełam zamierzony cel. Waga spadła mi o 13 kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franxs
to nie jest normalne chudnięcie i nie przyniesie ci na pewno żadnych korzyści zdrowotnych. sama odchudzałam się przez 2 miesiące i schudłam wprawdzie 13 kg ale do diety (ZDROWEJ I RACJONALNEJ) doszły ćwiczenia oraz tabletki iqgreen w celu szybszego spalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super śodkiem okazał się dla mnie Novoslim. Preparat stosowałam już jakiś rok temu. Jednak przez brak diety i obżarstwo znowu musiałam po niego sięgnąć. Bez problemu poradził sobie z moją nadwagą ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarzena
tabletki iqgreen stosowałam i ja i u mnie też przyspieszyły zdecydowanie spalanie tłuszczyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście byłam na warsztatach odchudzających, które mi pomogły. A to wszystko dzięki Źródło Piękna w Lubinie. Ich program zdziałał cuda i uświadomił mnie, czym jest jedzenie, sport.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika41
i co, żadnego efektu jojo po tych tabletkach iqgreen? jakoś nie chce mi się wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarzena
nie nie miałam żadnego efektu jojo po iqgreen. ale to pewnie też kwestia tego że nawyki żywieniowe zmieniłam na stałe a nie tylko na czas trwania kuracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×